Кое има смисъл

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Кое има смисъл

Мнениеот Заклет Левскар » 27 окт 2017 10:44

peliforewer написа:
Заклет Левскар написа:
peliforewer написа:Клети малък левскарю с големи комплекси ,простотиите които ръсиш още преди обяд показва нагледно що за стока си.Ако аз си позволя да напиша нещо подобно няма да мога да пиша поне месец във форума.

Споко, така или иначе много скоро изобщо няма да ти се пише във форума. Литекс се връща на село, имайте търпение още малко. Ще се чудите от къде ви е дошло.

Стоката дето ти я продават не е качествена.


И аз мога да кажа, че твоята е боклук. Как иначе ще си обясним факта, че казваш ЦСКА на Литекс и на оранжевото казваш червено. Причината може би се крие в некачествената стока, която размива осезанията ти.
:mrgreen: :mrgreen:
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

dickinsons
Мнения: 10
Регистриран на: 31 юли 2017 11:45
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот dickinsons » 27 окт 2017 10:56

DrAvalanche написа:Сега видях каква дузпа са свирили на фирменото отборче с/у Берое. Нов връх в съдийското подлагане.
Е, има ли смисъл да продължава да се играе футбол в България?

А видя ли каква не свириха

peliforewer
Мнения: 9488
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот peliforewer » 27 окт 2017 11:18

dickinsons написа:
DrAvalanche написа:Сега видях каква дузпа са свирили на фирменото отборче с/у Берое. Нов връх в съдийското подлагане.
Е, има ли смисъл да продължава да се играе футбол в България?

А видя ли каква не свириха

Не я свириxа защото им е осран г.за от първото полувреме,освен дузпата имаше и една засада на Оxене която само съдиите видяxа,а той излизаше сам срещу вратаря,преди дузпата имаше неотсъдено нарушение срещу футболист на Берое в центъра и оттам дойде ситуацията за дузпата.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9488
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот peliforewer » 27 окт 2017 11:35

Заклет Левскар написа:
peliforewer написа:
Заклет Левскар написа:
peliforewer написа:Клети малък левскарю с големи комплекси ,простотиите които ръсиш още преди обяд показва нагледно що за стока си.Ако аз си позволя да напиша нещо подобно няма да мога да пиша поне месец във форума.

Споко, така или иначе много скоро изобщо няма да ти се пише във форума. Литекс се връща на село, имайте търпение още малко. Ще се чудите от къде ви е дошло.

Стоката дето ти я продават не е качествена.


И аз мога да кажа, че твоята е боклук. Как иначе ще си обясним факта, че казваш ЦСКА на Литекс и на оранжевото казваш червено. Причината може би се крие в некачествената стока, която размива осезанията ти.
:mrgreen: :mrgreen:

Нищо не можеш да ми кажеш,не съм комплексар,имам си отбор и си го подкрепям,не съм тръгнал да се занимавам с други клубове .Само ще ти кажа да не се радваш че Домусчиев се мъчи да ни затрие,ако успее с ЦСКА следващите ще са Левски.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот Elliah » 27 окт 2017 12:03

По темата :
За държавни имоти трябва да има търг със ясни условия към кандидатите и пълна прозрачност при провеждането. Това в нашата мила татковина не е ставало и никога няма да стане. Справка : която пожелаете приватизационна сделка или отдаване на концесия... Със базите в Панчарево и Армията случаят не е по-различен.
Важното е да не спираме да гледаме, да пишем, да виждаме и да сочим това, което смятаме за пошло, вредно и неестествено. Колкото и това, което правим да няма значение за тези, от които зависят нещата.
Off:
Само да вметна, че този "конфликт" между Домусчиев и Ганчев е толкова бутафорен, че направо не знам как им се връзват и феновете на ЦСКА (което и да е там от всичките) и тия на лудите. Всичко се прави за надъхване на публика и прах в очите. Домусчиев ако искаше ЦСКА-София да не играе в ППЛ имаше всички лостове да го направи (между другото Левски също можеше да го направи ).

peliforewer
Мнения: 9488
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот peliforewer » 27 окт 2017 12:31

Elliah написа:По темата :
За държавни имоти трябва да има търг със ясни условия към кандидатите и пълна прозрачност при провеждането. Това в нашата мила татковина не е ставало и никога няма да стане. Справка : която пожелаете приватизационна сделка или отдаване на концесия... Със базите в Панчарево и Армията случаят не е по-различен.
Важното е да не спираме да гледаме, да пишем, да виждаме и да сочим това, което смятаме за пошло, вредно и неестествено. Колкото и това, което правим да няма значение за тези, от които зависят нещата.
Off:
Само да вметна, че този "конфликт" между Домусчиев и Ганчев е толкова бутафорен, че направо не знам как им се връзват и феновете на ЦСКА (което и да е там от всичките) и тия на лудите. Всичко се прави за надъхване на публика и прах в очите. Домусчиев ако искаше ЦСКА-София да не играе в ППЛ имаше всички лостове да го направи (между другото Левски също можеше да го направи ).

Малко е сложно,Домусчиев му трябва ЦСКА заради телевизията,защото иначе губи доста пари,но феновете на ЦСКА му идват вповече защото имат едни скандирания дето не се xаресват на краля слънце/според Жаклин Миxайлов/ и прави опити да раздели феновете.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот sizif » 27 окт 2017 22:51

Заклет Левскар написа:
sizif написа:
Заклет Левскар написа:
sizif написа:
Заклет Левскар написа:Хайде Делянскииииииии, мачкааааййййййй,
Заключвай всяка тема, в която се казва истината. Истината за новото име на Литекс и за престъпния начин по който Литекс играе в София. Хайде Делянски, трябва да си заработиш паричките. Заключвай, докато Дихонов не ти е спрял кранчето.
Какво чакаш ве?


За вашия Делянчо Пеевски ли се радваш толкова много???

Не, радвам се толкова много за това, че много скоро Ганчев ще си върне преименуваното отборче на село.

8 млн КОГААААААААААААААААААААААААААААААААА ???????????
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Когато синдичката на Пеевски и ДПС и дългогодишна служителка на община Кърджали даде разрешение.


Ххахахахахахах, палячо, и 1000000 пъти да повторите тази повръщня, няма да мине номера. Трите Хикса няма никакво намерение да плаща и една стотинка за пикливата ви емблема с трите малки петолъчки и една голяма петолъчка. Домусчиев, ще плати 2 млн и ще ви върне обратно на село, в кочината, където ви е мястото оранжеви припознавачи.


И милион пъти да си повтаряте тъпотиите все тая.Я си кажи за истинската емблема на отбора от Подуене.Истинската е в Пешо Кучето.
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кое има смисъл

Мнениеот 1982 » 27 окт 2017 22:55

sizif написа:Когато синдичката на Пеевски и ДПС и дългогодишна служителка на община Кърджали даде разрешение.


Ловешки лъжец, бавенето е единствено по ваша вина, защото направихте фирмата Orange Animals кредитор, за да не важи за нея стандартният срок за плащане, а именно - до седмица след търга.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sizif
Мнения: 1081
Регистриран на: 01 апр 2010 21:35
Контакти:

Re: Кое има смисъл

Мнениеот sizif » 27 окт 2017 22:59

1982 написа:
sizif написа:Когато синдичката на Пеевски и ДПС и дългогодишна служителка на община Кърджали даде разрешение.


Ловешки лъжец, бавенето е единствено по ваша вина, защото направихте фирмата Orange Animals кредитор, за да не важи за нея стандартният срок за плащане, а именно - до седмица след търга.


На всяка манджа мерудия..
Нищо общо нямате с Апостола

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кое има смисъл

Мнениеот 1982 » 27 окт 2017 23:02

Отречи факта, който съм написал, оранжев, не ми минавай с тия ..... факт ли е, че кухата фирма Оранжеви Животни е направена нарочно кредитор, за да се избегне срокът за плащане - до седмица след търга ??!

И тук вина няма как да стоварите на синдичката, колкото и да ви се иска, лъщи истината.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 50 госта