Кое има смисъл

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Кое има смисъл

Мнениеот 1982 » 28 окт 2017 00:40

В момента покрай ЦСКА-София се получава супер шизофрения, манипулациите са толкова големи, че човек се чуди как е възможно. Хората вярват в каузата "ЦСКА" и на база на това стават огромни манипулации. Случи се точно това, което не трябваше да се случва - най-лошият вариант за продължаване на клуба. Стигна се до комични неща: ще твърдим пред УЕФА и пред КАС, че сме Литекс, а тук твърдим, че сме ЦСКА. Защо? Защо трябваше да се стига до това?

Имаше два варианта за продължаване - единият беше да се оздрави старото дружество, другият вариант беше съгласуван с УЕФА, специално юристи пътуваха до Швейцария да го съгласуват. Вариантът беше да се създаде по примера на Глазгоу Рейнджърс една управляваща фирма, която реално да притежава правата за участие, а през това време дружеството да се оздравява. Рейнджърс са приложили този вариант, той нямаше да заличи старото дружество.

Заличаването на старото дружество беше най-голямата грешка! Сега ще има някакъв клуб - дали е ЦСКА 1948, дали е преименуван Литекс - някакъв клуб ще има, но като твърдиш в УЕФА, че си Литекс, каква 32-а титла? Никъде няма да фигурираш официално. А това е най-важното. Нещата хубаво са в музея, но има музей и на Първата световна война, остава си за музея. Естествено, че трябва да има ЦСКА. Хората трябва да ходят някъде, това е една общност, която е създадена в продължение на 70 години.

Защо ме смениха с Николай Паслар? Защото имахме различия относно продължаването на нещата. Казвам ви и продължавам да твърдя, че имаше възможности старото дружество да продължи съществуването си. След като имахме различия във вижданията за бъдещето, нормално ме смениха.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3973
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re:peliforewer

Мнениеот Странджата » 28 окт 2017 18:25

Осланяйки се на що-годе благосклонните ти квалификации и оценки, имам право да мисля, че ти като актуално ароматизиран и с ребрандирани съдни способности човек ще можеш да ме просветлиш в тъмата на моето неведение. Затова те моля великодушно да ме извиниш, ако някои от въпросите ми звучат наивно-архаично.
Защо ми приписваш коментарите към възможни, а не актуални факти - не коментирам бъдещия договор и той няма да ме интересува, ако не дава основание да се съмнявам в законността му? Коментирам думите на един министър и неговите действия, а не повода за неговите действия.
Защо в публичното пространство не се води спор за това как са дадени базите на Левски и Лудогорец – защо никой не е поискал официално да се публикуват договорите, за да се убедим, че там няма нищо незаконно. Когато се появиха подхвърляния по тази тема, министър Кралев не е заявил – не му е времето да се обсъждат тези договори, няма да допускам сега скандал.
Ако г-н Ганчев ежемесечно строи за осемдесет хиляди лева за сметка на наемите по базите на бившето ЦСКА, защо това е негова инвестиция?
С благодарност за разясненията и с почит към към съдните ти способности:
Странджата

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Кое има смисъл

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 02 ное 2017 11:11

chalga написа:8 века роби - Византи, Турция + Смесено. Какво искаш доброволно да ви освободят ли? Ще си ви цоцат. Огледай се виж средата в която живееш - кръпки, дупки, наводнения от порой, затваряне на държавата от ден сняг - това са условия стимулиращи апатия и робска психика. Емигрирай или умирай - втори по смърт в света, първи по емиграция в Европа. Най-простите, най-бедните, най-опростачените, най-смешните. Това са българите. Лъжеш за да не го излъже друг, крадеш за да не краде друг. Морал на роби - искат да са царе, а не свободни.


От всичко, което прочетох до тук, само ей това горното, има смисъл и е 100% вярно !

Ама и то ще мине и ще замине, защото е истина, а вие не харесвате истината, поради което се правите, че точно тази истина не съществува... [offtopic]Да беше к...р, да ви го набие човек, ама акъл не става ![/offtopic]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта