Ким Чен Ун

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Ким Чен Ун

Мнениеот damyanov1963 » 29 сеп 2017 13:45

Не съм привърженик на диктатурата. Просто напоследък съм впечат
лен от един диктатор, който накара Америка да трепери, а Хитлер да изглежда, като Майка Тереза пред него.
Вие какво мислите?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот forever bluet » 29 сеп 2017 13:59

Срамувам се че си Левскар! Пожелавам ти в Пхенян да изкараш остатъка от мизерния си болшевишки животец.
Членестоногите са примитивни създания

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот forever bluet » 29 сеп 2017 14:02

И чемодан, никой не трепери от тоя палячо . Просто Южна Корея е икономически , а не военен гигант. Там ще удрят тези мърши. Ама тъпо червеноармейско парче няма как да знае ,че само комунистическите уроди се въоражават и не им дреме, че народа им гладува и мре от скорбут.
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот damyanov1963 » 29 сеп 2017 14:07

forever bluet написа:Срамувам се че си Левскар! Пожелавам ти в Пхенян да изкараш остатъка от мизерния си болшевишки животец.

Не се пени толкова бе колега, не съм казал че съм му привъженик, а че съм впечатлен от това което прави и от бездействието на Великите сили. Но какво да обяснявам на такива, като тебе - зарови си главата в пясъка и изкарай остатъка от живота си, като щраус!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Trimastiki
Мнения: 160
Регистриран на: 11 окт 2008 23:14
Контакти:

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот Trimastiki » 29 сеп 2017 15:04

Говорил съм с южнокорейци за дрънкането на оръжия в Северна Корея. Хората се смеят - онези, когато прегладнеят, почват да се правят на страшни. Обикновено САЩ им затваря устата с икономическо подпомагане по заобиколни канали и естествено - неофициално. Обаче този път не уцелиха човека. Тръмп не се връзва и не пуска паричка :lol:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот damyanov1963 » 29 сеп 2017 15:14

На времето САЩ така изтощиха СССР, че те вече бяха готови да натиснат копчето. До
бре, че дойде Горбачов, та осъзна накъде отиват нещата. А тоя, малкия Ким хич не си поплюва
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот Soulen » 29 сеп 2017 15:15

Trimastiki написа:Говорил съм с южнокорейци за дрънкането на оръжия в Северна Корея. Хората се смеят - онези, когато прегладнеят, почват да се правят на страшни. Обикновено САЩ им затваря устата с икономическо подпомагане по заобиколни канали и естествено - неофициално. Обаче този път не уцелиха човека. Тръмп не се връзва и не пуска паричка :lol:

Не се бях сещал за това, но е напълно логично и в техен стил. При Обама се раздаваха пари наляво и надясно особено за разни НПО-та.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот hydetoshi » 29 сеп 2017 15:48

damyanov1963 написа:
forever bluet написа:Срамувам се че си Левскар! Пожелавам ти в Пхенян да изкараш остатъка от мизерния си болшевишки животец.

Не се пени толкова бе колега, не съм казал че съм му привъженик, а че съм впечатлен от това което прави и от бездействието на Великите сили.

Великите сили не бездействат! Но трябва да се внимава как се говори с един луд,който си има атомна бомбичка и може да реши въпроса само с едно натискане на копче. Сигурен съм,че се работи за премахването на този човек,но естествено това става тихо някъде в дълбоките води на ЦРУ. Да му мислят южнокорейците,когато един ден режима падне,че севернокорейците ще ги изядат. Буквално.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

papazar
Мнения: 29
Регистриран на: 10 юли 2015 00:45
Контакти:

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот papazar » 29 сеп 2017 16:04

damyanov1963 написа:На времето САЩ така изтощиха СССР, че те вече бяха готови да натиснат копчето. До
бре, че дойде Горбачов, та осъзна накъде отиват нещата. А тоя, малкия Ким хич не си поплюва

Абе Дамянов,абе куха лейко...какво толкова те впечатли,двама малоумника ще си разменят ядрени бомби,че света е полудял е ясно но защо ти без хапчета не е ясно.Тъп ли си?На тъп ли се правиш?Няма нормален човек който би се възхитил от подобна безгранична човешка глупост,психопати комплексари си мерят...ракетите и бомбите.Ти какво очакваш да се случи?В подобна глупост победител няма,защото се държат милиони човешки същества за заложник,нима очакваш Америка с лека ръка да затрият има няма 25 милиона,ти наистина ли смяташ,че ако решат тъпите янки няма да сринат това място?И какво ще стане после?Факт е че Доналд Тръмп е изтрещял и е способен на подобна глупост,само и само да не се изложи и да покаже на какво е способен той и неговата Америка.Но най-страшното е че хора като теб се възхищават,човече това не е филм който не те засяга и можеш да спреш ако не ти хареса,не е и видео игра където хората умират наужким и можеш да започнеш от начало докато не я спечелиш или не ти омръзне това касае нашата планета,нашият пък и живота на нашите деца и няма нищо което да те възхити освен човешката глупост облечена в президентски дрехи.

d.milanov
Мнения: 1431
Регистриран на: 13 юни 2013 17:46
Контакти:

Re: Ким Чен Ун

Мнениеот d.milanov » 29 сеп 2017 16:12

damyanov1963 написа:Не съм привърженик на диктатурата. Просто напоследък съм впечат
лен от един диктатор, който накара Америка да трепери, а Хитлер да изглежда, като Майка Тереза пред него.
Вие какво мислите?

На тоя управлението е едно към едно с управлението на синия форум. Страшна и самозабравила се цензура. Ти му(им) казваш истината, той(те) те заклеймяват като враг. А пък истината е, както се казва "царят е гол". Ама нека си вярват де, на кой му пука!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта