Как се прави...история!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kamashito74
Мнения: 12
Регистриран на: 30 апр 2017 11:52
Контакти:

Как се прави...история!

Мнениеот Kamashito74 » 30 апр 2017 12:54

Черноморец /Бургас/ фалира преди години.Проекта на Балъков от 2005 т.нар.ПСФК също фалира.През 2015 създадоха Черноморец1919/Бургас/който крета в Окръжната.Във Вечната ранглиста на А група до преди няколко месеца може би срещу името на първия имаше кръстче а 29 сезона в елита стояха срещу наследника му -проекта на Балъков.Сега сезоните на оригиналния Черноморец греят срещу името на създаден през 2015 клуб.Т.е. този клуб има участия в елита преди да се роди. Как и по какви схеми знаят футболните корифеи..Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот ivan56 » 30 апр 2017 13:09

И се регистрира, да пуснеш тая прадня, браво. :lol:
За Черноморец разбрах ме, дай сега за Ботев, ЦСКА, Локо сф,Пд, Берое, Пирин, Литекс, Нефтохимик и тн.
От тази таблица, дали има и 5 клуба които ги имат тия сезони реално.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Как се прави...история!

Мнениеот 1982 » 30 апр 2017 13:23

Смеем се на македонците как си съчиниха история, но в нашия футбол отдавна сме ги надминали с гнусните си схеми и далавери. Металик Сопот стана Ботев Пловдив, Литекс се превърна в ЦСКА, Олимпик Галата в Берое и т.н. :lol: :lol: :lol: :lol: Братята македонци само могат да ни дишат прахта в правенето на история. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Kamashito74
Мнения: 12
Регистриран на: 30 апр 2017 11:52
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот Kamashito74 » 30 апр 2017 13:24

ivan56 написа:И се регистрира, да пуснеш тая прадня, браво. :lol:
За Черноморец разбрах ме, дай сега за Ботев, ЦСКА, Локо сф,Пд, Берое, Пирин, Литекс, Нефтохимик и тн.
От тази таблица, дали има и 5 клуба които ги имат тия сезони реално.

Щом си разбра л за Черноморец значи и за другите ще разбере ш!Всичко е стъкмистика.Очаквам догодина и срещу имената на Локо1929 и Нефтохимик-Бургас1962 чиито предшественици са с кръстчета да лъснат всички сезони .Синдрома от Микре се задейства.
Последна промяна от Kamashito74 на 30 апр 2017 13:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот ivan56 » 30 апр 2017 13:32

Kamashito74 написа:
ivan56 написа:И се регистрира, да пуснеш тая прадня, браво. :lol:
За Черноморец разбрах ме, дай сега за Ботев, ЦСКА, Локо сф,Пд, Берое, Пирин, Литекс, Нефтохимик и тн.
От тази таблица, дали има и 5 клуба които ги имат тия сезони реално.

Щом си разбра л за Черноморец значи и за другите ще разбере ш!Всичко е стъкмистика.


Не разбирам, затова и питам 8-) Дай ако обичаш примери и за другите отбори, явно си запознат, след като пишеш за Черноморец.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

orlando7
Мнения: 1859
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот orlando7 » 30 апр 2017 13:43

Брато,"пръдня" се пише с "ъ"!

Потребителски аватар
Kamashito74
Мнения: 12
Регистриран на: 30 апр 2017 11:52
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот Kamashito74 » 30 апр 2017 14:01

Между другото понеже Иван56 ме обвинява в пристрастие ..миналата година срещу името на Пирин/Благоевград/имаше 23 сезона а срещу това на ОФК Пирин /Благоевград/-1.Сега няма ОФК Пирин а всички сезони са записани на несъществуващия Пирин/Благоевград/В момента в ППЛ играе ОФК Пирин.Затова казах че синдрома от Микре дойде и се замаза всичко-като при ЦСКА-Литекс.

Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот krasimilkov » 30 апр 2017 15:26

1982 написа:Смеем се на македонците как си съчиниха история, но в нашия футбол отдавна сме ги надминали с гнусните си схеми и далавери. Металик Сопот стана Ботев Пловдив, Литекс се превърна в ЦСКА, Олимпик Галата в Берое и т.н. :lol: :lol: :lol: :lol: Братята македонци само могат да ни дишат прахта в правенето на история. :mrgreen:

А великите комбинатори от Локо Пловдив ги забравяш. ;) ;) ;)

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот tomatomov197 » 30 апр 2017 15:53

Това не е много точно , защото се сменят само АД-та , отборите са същите . Преди 20г АД-та нямаше въобще примерно , но от друга страна се извършваха много обединения , сливания , закривания и т.н.
В Европа също има много такива примери , вижте Фиорентина например . Феновете си решават , но не вражеските , а собствените :)

Потребителски аватар
umen
Мнения: 55
Регистриран на: 10 апр 2015 22:13
Контакти:

Re: Как се прави...история!

Мнениеот umen » 30 апр 2017 16:01

Нашето вече не е първенство а залъгалня за овце деляща на групички - добър проводник към политиката. Видяхме и как нов клуб влезе директно в А група без възражения, че и история присвои - овцете го последваха и вечно дерби гледаха. Ама никой не казва че преди да фалират харчеха яко на загуба и за трансфери и шампион ставаха - накрая теглиха чертата и рестарт.

Сега и пари плащаме за да ги гледаме по телевизията на ДПС :D :D че и собственик на клуб притежава ТV правата и дава порции ... и гостуват на собствения си стадион :D

От малък съм футболен фен но тия успяха да ме отвратят вече не гледам мачове. Снощи и Левски не гледах и добре направих


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта