Най-хубавите стадиони

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Най-хубавите стадиони

Мнениеот Soulen » 29 апр 2017 12:04

Здравейте драги съфорумци. От известно време мислех да пусна тема за най-хубавите стадиони на които сме присъствали. Сигурно има хора с добри възможности, които пишат във форума и би ми било интересно да прочета интересни впечатления от посещенията им на мачове по света без българските стадиони.

Аз например съм посещавал Стамфорд Бридж и Висенте Калдерон.

На Моста атмосферата е много приятна, винаги е пълен, бил съм на мач от първенството и веднъж от груповата фаза на ШЛ. Най-приятно впечатление ми направи как фенове и на двата отбора се движат свободно и няма никакъв проблем. Вярно е, че откъм песни и шум на стадиона англичаните са слаби или поне Челси. Гостуващите фенове много често надвикват домакините. Самия стадион е много чист и подреден, но доста старичък.

На Калдерон атмосферата е като на български мач. Феновете много пеят и викат и създават невероятна атмосфера. Най-голямото ми впечатление е че бабичките най-много викат и псуват :mrgreen: . 95% от феновете са облечени с екипи на отбора, а имах чувството, че само аз и приятелката ми нямахме шалчета :mrgreen: . Стадиона обаче е доста старичък и ми напомняше на Васил Левски.

Бил съм и на Бернабеу и Алианц Арена, но не на мач, затова няма да пиша за тях.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Най-хубавите стадиони

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 29 апр 2017 14:02

Много красив е стадионът в Ница на едноименния клуб (не че съм бил на него), просто споделям... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Мнения: 99
Регистриран на: 22 юли 2013 18:17
Контакти:

Re: Най-хубавите стадиони

Мнениеот Remi Gaillard » 29 апр 2017 16:35

Най-хубавия стадион на който съм бил е AVIVA stadium в Dublin... уникално красив стадион... целия е на 3 етажа, но са решили зад едната врата да е един етаж ... (гледа към града)... бетон и стъкло... кацнал между скучните и стари английски тип къщи, като го видях за първи път, все едно беше извънземен кораб... разгледайте го... на живо е много впечатляваш... използва се за футбол и ръгби... там се игра финал на Лига Европа... иначе хубав стадион направиха в Букурещ, най-модерния стадион на който аз съм бил е Националния стадион във Варшава... с ескалатори се качваш по трибуните.... Общо взето на големите отбори, стадионите са стари... Не съм бил вътре, но Алианц Арена свети уникално като минаваш по магистралата... Едно от най-впечатляващите съоръжения за мен е стадиона в Монако (не съм бил). Отвън е като стара красива сграда... дори не разбираш, че е стадион... Иначе наскоро Унгарците направиха едно малко бижу - Pancho Arena...
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

Потребителски аватар
hajitsu
Мнения: 16274
Регистриран на: 20 яну 2010 19:31

Re: Най-хубавите стадиони

Мнениеот hajitsu » 29 апр 2017 17:42

Изображение
[center]

Код: Избери всички

01001000 01100001 01101100 01100001
01001101 01100001 01100100 01110010 01101001 01100100
[/center]

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Най-хубавите стадиони

Мнениеот Libera » 29 апр 2017 18:59

Аз лично съм посетил над 50 стадиона в Европа и Южна Америка и всичко започва и свършва с Маракана, особено от най-горните редове. Може да не е свръх-модерен, много красив на дизайн и изрисуван от някой велик бояджия, но това е стадионът на стадионите. В Европа не бих казал, че Англия е най-доброто място за стадионен туризъм. Дори на Крейвън Котидж е много яко, защото все пак половинат стадион е къща. Авива също е много як!

TheWitch
Мнения: 6
Регистриран на: 11 сеп 2017 15:26
Контакти:

Re: Най-хубавите стадиони

Мнениеот TheWitch » 11 сеп 2017 15:36

Лепенки за коли на невероятни цени. Бъдете неповторими и направете своя автомобил по-различен от останалите с продуктите, които сме изложили в нашия онлайн магазин.
https://how.bg/ - отговори на твоите въпроси


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 18 госта