Схема за пари - как да ограбите букитата

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Martin_K
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата

Мнениеот Martin_K » 16 дек 2017 08:00

Понеже в последните дни все ми изтичаше капитал от БФ към другите две букита при общо равновесие, реших доста рисково да ги накажа за слабите прогнози и играх дупките само с тях по 20 евро, като пропусках да заложа в Бетфеъра. Резултатът е доста в плюс за мен, но ако бях пренебрегнал примамливата четириточкова на Уесли с ниски коефициенти, на която заложих дори два пъти, щеше да е още повече. А ако същото бях сторил последните три дни, когато БФ буквално не записваше ръка, досега направо да бях разорил букмейкърите без лиценз за България ;) Но кой да знае, а и утре парите може да потекат в обратна посока.

Кинг, доколко е рискован акаунт от женско име на средна възраст в Бета или пък въобще? Имаш ли опит в това отношение? Сайтът ми липсва, даваше добра алтернатива за залагане и откакто ме лимитираха там, печалбата намаля.

Martin_K
Контакти:

Мнениеот Martin_K » 18 дек 2017 00:52

В последната минута Валанчюнас влезе в капана, но пък веднага след него Хил с тройка излезе от него, а Лаури се спря пред прага на вратичката. Все пак добро начало на нощта, но при малко повече късмет можеше да има летящ старт.

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 18 дек 2017 04:27

Martin_K написа:Понеже в последните дни все ми изтичаше капитал от БФ към другите две букита при общо равновесие, реших доста рисково да ги накажа за слабите прогнози и играх дупките само с тях по 20 евро, като пропусках да заложа в Бетфеъра. Резултатът е доста в плюс за мен, но ако бях пренебрегнал примамливата четириточкова на Уесли с ниски коефициенти, на която заложих дори два пъти, щеше да е още повече. А ако същото бях сторил последните три дни, когато БФ буквално не записваше ръка, досега направо да бях разорил букмейкърите без лиценз за България ;) Но кой да знае, а и утре парите може да потекат в обратна посока.

Кинг, доколко е рискован акаунт от женско име на средна възраст в Бета или пък въобще? Имаш ли опит в това отношение? Сайтът ми липсва, даваше добра алтернатива за залагане и откакто ме лимитираха там, печалбата намаля.

няма значение на кой е акаунта, аз до оня ден играех в бета на дядото на 1 приятел, който е на 85 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

изобщо не гледат името и на колко години е човекът, на който е акаунта

иначе освен Валанчунас и Оладипо излезе на половинка - беше 23.5 26.0 и завърши с 26, горе долу добре.....от утре вече става страшно - 11 мача има, а после 4 дни поред чак до петък има и НБА+Евролига :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martin_K
Контакти:

Мнениеот Martin_K » 18 дек 2017 15:47

kingofpop написа:
Martin_K написа:Понеже в последните дни все ми изтичаше капитал от БФ към другите две букита при общо равновесие, реших доста рисково да ги накажа за слабите прогнози и играх дупките само с тях по 20 евро, като пропусках да заложа в Бетфеъра. Резултатът е доста в плюс за мен, но ако бях пренебрегнал примамливата четириточкова на Уесли с ниски коефициенти, на която заложих дори два пъти, щеше да е още повече. А ако същото бях сторил последните три дни, когато БФ буквално не записваше ръка, досега направо да бях разорил букмейкърите без лиценз за България ;) Но кой да знае, а и утре парите може да потекат в обратна посока.

няма значение на кой е акаунта, аз до оня ден играех в бета на дядото на 1 приятел, който е на 85 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

изобщо не гледат името и на колко години е човекът, на който е акаунта

иначе освен Валанчунас и Оладипо излезе на половинка - беше 23.5 26.0 и завърши с 26, горе долу добре.....от утре вече става страшно - 11 мача има, а после 4 дни поред чак до петък има и НБА+Евролига :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Оладипо го хванах, играх го въпреки ниските коефициенти, но ако вместо тройка беше вкарал обикновен кош в последната минута, щях да го хвана още веднъж, този път на единичка почти без загуба (1.94 - 2.0) с високи залози, издебната по твоя съвет в Планета. Поправиха коефициента веднага след това. Парадоксално, но досега почти винаги, когато съм доволен от залаганията, обикновено съм вътре, а когато имам много съмнения в начина на игра, излизам на плюс.
Досега мислех, че Евролига има само в четвъртък и петък. Дори тези два поредни дни ми идват нанагоре, а четири - ще е направо убийствено.
А дали има значение адресът, на който живее титулярът на фиктивния акаунт? Може ли да предизвика съмнение, ако от този адрес се пуснат няколко акаунта? За айпи-то вече е ясно от горчив опит, че трябва ново, но не трябва ли и нов МАК адрес?

Martin_K
Контакти:

Мнениеот Martin_K » 19 дек 2017 06:02

13 e числото на късмета! В капана влязоха трима по на 13, двамата - току що, който ги е играл, знае кои са.

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 05 яну 2018 09:28

Дъните ли ги бе....последните 3 дни много силни....вчера Къри който го е играл знае :P :oops:

Martin_K
Контакти:

Мнениеот Martin_K » 05 яну 2018 20:14

kingofpop написа:Дъните ли ги бе....последните 3 дни много силни....вчера Къри който го е играл знае :P :oops:

Последните два при мен бяха рекордни, но без участие на Евролигата вчера - там все на косъм бяха отвън.
Жалко, че само Къри играх директно нагоре, и останалите се оказаха където трябва. Той Къри най-трудно от всички прескочи летвата.

Потребителски аватар
Liquidator
Контакти:

Мнениеот Liquidator » 06 яну 2018 13:45

От тази нощ хващате ли нещо? Аз само ги проследих (не съм вкарал пари още) и извадих 15 залога.
Първо сравних бетфеър, бет365, planet и bwin и после всеки мач наново с тонито като почнаха да изкарват 1 по 1. Как проверявате после за нови дупки, то всеки мач наново да го гледаш.. :roll:

Иначе гледам излиза Joe Ingles over 8.5 (2.10 - bet365) и under 9.5 (1.85 - planet). Още 3 едноточкови бягат за 1 точка :lol:
От понеделника ще взема да вкарам вече пари и почвам и аз, че от началото само я следя тая тема (за което благодаря на кинг, че сподели 8-)).
Image

На линия
Потребителски аватар
kingofpop
Контакти:

Мнениеот kingofpop » 08 яну 2018 01:02

тоя Ингълс всеки път има 9 точки, ето и днес....той мята само тройки и забива по 3 тройки всеки път :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ако видиме дупка, при която 9 е печелившо си е за двоен залог.....

иначе аз границите ги уча през деня за дадените мачове и ги запомням и после не гледам всичко наново, а ми трябва 1 поглед да разбера, ако се е оформила дупка...примерно знам че еди кой си го има 12.5 някъде и ако видя 14.5 просто гледам къде тоя е 12.5

Martin_K
Контакти:

Мнениеот Martin_K » 09 яну 2018 13:39

Снощи в следените от мен сайтове от всички появили се дупки от всякакъв род печели само половинточковата на Илясова на 12.5 - 13.0 с максимални коефициенти 1.9 - 1.85, макар че едва ли някой би играл точно нея. Крайно каръшки ден.

Върни се в “Свободна зона”