Ако Хитлер беше спечелил войната...

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15574
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот fcb_bg » 05 апр 2017 23:22

Captain Stottlemeyer написа:
fcb_bg написа:...Другарче, мило, златно, разкажи кой намаза от разкостяването на Чехословакия без да ги пита тия там чехословаци и после мини на вълна размисъл "Гаранти на Чехословакия" (нещо кат древен член Пети на съвременното НАТО). Щот обичате да говорите за Полша, дет същата намаза от Чехословакия, ама не и как е намазала.

Скъпи колхознико от Губкин (бивше село Коробково), бях сигурен, че ще се обадиш. ;) Недей да изместваш темата, за да не те почна и аз с Финландия, Прибалтийските републики и т.н... 8-)
П.П. По темата: Ако Хитлер беше спечелил, в петък щяхме да гледаме програмата на ARD, а аз сега ще гледам мача от Лондон. Ти ако си нямаш друга работа - продължавай да акаш по темата, мило бивше съветско другарче!... 8-) Спокойной ночи. :)

Какво ше ме почваш бе, като не казваш нищо за съдбата на Чехословакия? Малко тъй неудобно деа, а?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Libera
Мнения: 1010
Регистриран на: 28 юни 2009 19:09
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот Libera » 05 апр 2017 23:26

Ако, ако, ако...истинате е, че Хитлер никога не е можел да спечели войната, защото е бил умствено-изостанал олигофрен. Дори нормален разговор с него е бил труден за разбиране, а чуждото мнение за него не е съществувало. Историята учи, че сам човек не може да завладява и контролира кой знае колко големи територии - рано или късно всичко рухва. Точно затова и Римската импедия преминава през период на тетрархия. Колкото до смехотворните скинари в България - те са минали покрай арийците, иска им се, но то на едно прасе да му татуираш Хитлер и да му сложиш руса перука пак си остава прасе. Българите не са никакви арийци и последните генетични изследвания показват точно това, а Хитлер не ни е уважавал, точно обратното - ненавиждал ни е, точно както всеки друг жив човек. Причината е простичка - смазан в младините си от собствената си незначителност и липса на таланти, той тръгва да си търси извинения напред-назад. В крайна сметка, човешката простотия и мизерия кара немците да го издигнат на власт - ние сме там и в момента - толкова сме прости, че ще издигнем на власт и магаре ако то е в тон с това, което господарите заповядват - мрази левите, мрези десните, мрази сините, мрази червените...а това магаре е най-големия анти-комунист, гласувай за него!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22792
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот NOMER14 » 05 апр 2017 23:27

Капитане, ония двамцата бяха седесарчета.
А иначе разлика между националсоциализъм и интернационалсоциализъм (от III-я Интернационал идва) няма. И цветът на байряците е един и същ. Единият проповядва превъзходството на германската нация, а другият изнасяше революции, и който от "братските партии" се отклонеше от правата линия на КПСС, беше заклеймяван, т.е. негласно се признава водещата роля на руснаците. Това последното още не е надживяно, постоянно се сблъскваме с това...и тук. ;)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот 1982 » 05 апр 2017 23:29

fcb_bg написа:
1982 написа:Аре не лей морал много, че не само половин Полша намазвате тогава, ами и Литва, Латвия, Естония, част от Финландия, половин Молдова и Северна Буковина. Баш с Хитлер сте си делнали сума държави по тоя договор.

Чеай малко бе, кажи кой намаза от Чехословакия без да ги пита? Ми те същите поляци, дет се пишат за най-пострадалите в Европа, нали гепиха земя тогава, барабар с гадния Хитлер или се бъркам? Кво си се загрижил за такива лицемери, също кат Кептън Мустак и се ми я тикате тая изстрадала Полша за пример?
Недей и ти рева за намазване, български окупационни корпуси знаем де е имало. Ше речеш, че е българска земя. Нема българска, небългарска, има международно право. Хитлер бил обещал. Ами добре.
Ако имаш претенции, че е българска, заповядай сега с претенциите към Турция, Гърция, Сърбия, Румъния.. Май Турция има да плаща репарации, ма не съм чул некой освен шматката Белата Златка да си е отварял устата.


Аре, "А вие защо биете негрите" пак в действие. :mrgreen: Това ли ви е оправданието за съветската агресия срещу Полша - Чехословакия ??! .... а за Литва, Латвия, Естония, Финландия и Румъния, там какво оправдание ще изкараш ?!

Ясно е, че Сталин и Хитлер са се разбрали да си делнат източна Европа тогава, няма нужда от разтягане на локуми.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15574
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот fcb_bg » 05 апр 2017 23:57

1982 написа:
fcb_bg написа:
1982 написа:Аре не лей морал много, че не само половин Полша намазвате тогава, ами и Литва, Латвия, Естония, част от Финландия, половин Молдова и Северна Буковина. Баш с Хитлер сте си делнали сума държави по тоя договор.

Чеай малко бе, кажи кой намаза от Чехословакия без да ги пита? Ми те същите поляци, дет се пишат за най-пострадалите в Европа, нали гепиха земя тогава, барабар с гадния Хитлер или се бъркам? Кво си се загрижил за такива лицемери, също кат Кептън Мустак и се ми я тикате тая изстрадала Полша за пример?
Недей и ти рева за намазване, български окупационни корпуси знаем де е имало. Ше речеш, че е българска земя. Нема българска, небългарска, има международно право. Хитлер бил обещал. Ами добре.
Ако имаш претенции, че е българска, заповядай сега с претенциите към Турция, Гърция, Сърбия, Румъния.. Май Турция има да плаща репарации, ма не съм чул некой освен шматката Белата Златка да си е отварял устата.


Аре, "А вие защо биете негрите" пак в действие. :mrgreen: Това ли ви е оправданието за съветската агресия срещу Полша - Чехословакия ??! .... а за Литва, Латвия, Естония, Финландия и Румъния, там какво оправдание ще изкараш ?!

Ясно е, че Сталин и Хитлер са се разбрали да си делнат източна Европа тогава, няма нужда от разтягане на локуми.

Не що биете негрите, ами Умните и красивите да мислят какво правят и какви може да са последствията. Не едни да делят, па после за други да викаш що и те правели тъй. Ако искаш можеш да каеш за какво се е биела Британия в Либия тогава. Тя Либия си е изконна Британска земя, нали тъй?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот HoUs4oOL » 06 апр 2017 00:15

damyanov1963 написа:Хитлер е евреин м/у другото - Шикългрубер. Както и много нацисти. Например ЙОЗЕФ Гьобелс, ама никак не прилича на Ариец.

Няма как да е евреин, според Юдаизма си евреин, само ако майка ти е еврейка, ако баща ти е евреин, а майка ти не, не си евреин.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14283
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 06 апр 2017 15:43

шивача написа:
damyanov1963 написа:
шивача написа:
damyanov1963 написа:
djd написа:Ние сме повечето с тъмно руса до кафява коса. Но не и черна, както мангалта примерно.
Както сме и със светла кожа.

Да, повечето сме кестеняви и русо-кестеняви, но това не е достатъчно да си ариец. И не съм съгласен, че нямаме с черна коса. Имаме и то много. Виж снимките на космонавтите ни Г.Иванов и Ал. Александров. Те цигани ли са? Или с тези тъмни коси, рунтави вежди и мустаци ти приличат на арийци?

Ако Хитлер беше спечелил войната сега фк Левски щеше да е марка сапун, нещо като конкуренция на дав при ниския клас :mrgreen:

Не знам откъде ти дойде на акъла това за Левски, но знам със сигурност, че вие нямаше да съществувате, защото вашите основатели щяха да са избити или изгнили по концлагерите:idea:

Грешиш! Просто хората отговарящи за качеството на сапуна щяха да са цесекари. А сапуна два вида-Чорни сапун(за ръце) и Марианчо(за крака), щото майне грубе, Хитлер и мангалите е харесвал, ша знайш :mrgreen:

Да, а ти щеше да си им началник :lol:
Само че немаше да те огрее, щото фюрера щеше да ви избие, най-вече заради ограбените и подпалени мандри - той такива мангасарски изпълнения не търпи :idea:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот шивача » 06 апр 2017 19:23

дамянов, дамянов, и за гипсокартон не ставаш! Хитлер тва, химлер онова, само с филми не става, калъф, тряа си четене и акъл.Посредствен набор е 63-ти, ти не си изключение от това. Ся иди във ваната, сипи 5-6кила сода каустик във вряла вода и пробвай да поплуваш :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14283
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот damyanov1963 » 06 апр 2017 19:43

шивача написа:дамянов, дамянов, и за гипсокартон не ставаш! Хитлер тва, химлер онова, само с филми не става, калъф, тряа си четене и акъл.Посредствен набор е 63-ти, ти не си изключение от това. Ся иди във ваната, сипи 5-6кила сода каустик във вряла вода и пробвай да поплуваш :mrgreen:

Ако мислиш, че ще правя каквото ми каже някакъв селяндур, като тебе не си познал.
А като не ти харесват темите ми, просто си ги заври в някоя от трите си дупки :!:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10165
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Ако Хитлер беше спечелил войната...

Мнениеот шивача » 06 апр 2017 21:52

:lol: :lol: :lol:
дамянов, протеже на глупостта, моите дупки са четири :lol: , а ти си ми като билярдна маса, на която ще вкарам черната си топка с такъв кеф, че ще свършиш за пет минути повече пъти от головете на Антверпен в подуенската порта, малкото ми коте :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта