Честит 3-ти Март!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Agent_Alex
Мнения: 14
Регистриран на: 01 яну 2017 15:11

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот Agent_Alex » 03 мар 2017 19:37

Вечная слава героям Освобождения - болгарским ополченцам и русским братьям-освободителям!
Мы никогда не забудем, что если не была бы Россия, сегодня и нас не было бы.
ВПЕРЁД, ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот Groucho » 03 мар 2017 20:14

Честит празник.

fcb_bg написа:Не е истина колко малко хора чух днес да си честитят празника. То стана не е ли на масата с йеденье и пийенье, начи не е празник.

Днес имаше много хора, които се разхождаха с родния трибагреник по улиците, а единственото йеденье, което видях беше захарен памук за децата пред входа на военноисторическия музей. Първи и трети март са обичани дати от българите, въпреки че не се отбелязват с пищни маси.

Agent_Alex
Мнения: 14
Регистриран на: 01 яну 2017 15:11

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот Agent_Alex » 03 мар 2017 23:48

Изображение
ВПЕРЁД, ЗЕНИТ!
ВЛАДИМИР ПУТИН Е ПОЛИТИК НОМЕР 1 НА 18-ТИ, 19-ТИ,20-ТИ И 21-ВИ ВЕК! СЛАВА НА ВЛАДИМИР ПУТИН - КОШМАРЪТ НА САЩ!
БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ - БРАТЯ ЗАВИНАГИ!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ! СЛАВА РОССИИ!
НЕ НА КОЛОНИАЛНОТО РОБСТВО НА САЩ И ЕС!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот 1982 » 03 мар 2017 23:54

Groucho написа:Честит празник.

fcb_bg написа:Не е истина колко малко хора чух днес да си честитят празника. То стана не е ли на масата с йеденье и пийенье, начи не е празник.

Днес имаше много хора, които се разхождаха с родния трибагреник по улиците, а единственото йеденье, което видях беше захарен памук за децата пред входа на военноисторическия музей. Първи и трети март са обичани дати от българите, въпреки че не се отбелязват с пищни маси.


А в самия музей беше брутална селяния ..... децата го бяха превърнали в детска площадка, пълно мазало, родителите им си бъркаха в задниците, па бяха едни снимки, селфита, някои само с това се занимаваха ..... пълна олигофрения.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот 1982 » 03 мар 2017 23:55

Agent_Alex написа:Вечная слава героям Освобождения - болгарским ополченцам и русским братьям-освободителям!
Мы никогда не забудем, что если не была бы Россия, сегодня и нас не было бы.


Да го духаш, педе/руски педал. Без извинение.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот Балкански Орел » 04 мар 2017 01:11

Слава на Русия, Финландия, Румъния, Сърбия, Черна Гора и всички герои от всякакви народности борили се срещу османо-ислямистския башибозук, нечовек и военен престъпник.

Ако не беше Русия, сега България нямаше да я има.ФАКТ.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот Балкански Орел » 04 мар 2017 01:43

1982 написа:
Groucho написа:Честит празник.

fcb_bg написа:Не е истина колко малко хора чух днес да си честитят празника. То стана не е ли на масата с йеденье и пийенье, начи не е празник.

Днес имаше много хора, които се разхождаха с родния трибагреник по улиците, а единственото йеденье, което видях беше захарен памук за децата пред входа на военноисторическия музей. Първи и трети март са обичани дати от българите, въпреки че не се отбелязват с пищни маси.


А в самия музей беше брутална селяния ..... децата го бяха превърнали в детска площадка, пълно мазало, родителите им си бъркаха в задниците, па бяха едни снимки, селфита, някои само с това се занимаваха ..... пълна олигофрения.


Тва са деца бе човек.Аз нема да забравя, как в училище дойде една местна медия да ни пита да кажем някакъв цитат на Левски.От 10 човека всеки мълчи като пън, ама въпреки това сега знам цитати на Левски и мога да кажа, че съм възпитан патриот.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
milenkorak
Мнения: 578
Регистриран на: 29 апр 2010 09:28
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Контакти:

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот milenkorak » 04 мар 2017 12:36

27 кръг:
04.03.2017 - събота:
14:30 Ман Юнайтед - Борнемут ................4-0
17:00 Лестър - Хъл Сити ........................2-0
17:00 Сток Сити - Мидълзбро ..................2-1
17:00 Суонзи - Бърнли ..........................3-1
17:00 Уотфорд - Саутхямптън .................3-3
17:00 Уест Бромич - Кристъл Палас ...........1-2
19:30 Ливърпул - Арсенал ......................1-2
05.03.2017 - неделя:
15:30 Тотнъм - Евертън ........................1-0
18:00 Съндърланд - Ман Сити .................1-4
06.03.2017 - понеделник:
22:00 Уест Хям - Челси .........................0-2
04.03.2017 - 12:36

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот 1982 » 04 мар 2017 22:13

Балкански Орел написа:
1982 написа:А в самия музей беше брутална селяния ..... децата го бяха превърнали в детска площадка, пълно мазало, родителите им си бъркаха в задниците, па бяха едни снимки, селфита, някои само с това се занимаваха ..... пълна олигофрения.


Тва са деца бе човек.Аз нема да забравя, как в училище дойде една местна медия да ни пита да кажем някакъв цитат на Левски.От 10 човека всеки мълчи като пън, ама въпреки това сега знам цитати на Левски и мога да кажа, че съм възпитан патриот.


Аз не виня децата, а родителите им. Извинявай, ама не е нормално музей да бъде превърнат в детска площадка. Катереха се по самолетите, танковете, камионите, картечниците и всичко останало, при положение, че има табели, на които ясно пише, че е забранено. Нищо чудно и да е повредено нещо след вчера ..... аз, докато си четях една табела, някакво келешче се изу пред мен и ..... я прегърна. Кyр четене натам ..... имах чувството, че не съм на посещение в музей, а на Дисниленд.

Ако знаех, че ще е такава цигания заради безплатния вход, никога не бих отишъл вчера. Дори някой ден ще ида, ще си платя билета и ще си гледам на спокойствие, не ми е за парите, има много интересни неща, 300 пъти съжалявам, че отидох баш вчера.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Честит 3-ти Март!

Мнениеот fcb_bg » 04 мар 2017 23:46

Groucho написа:Честит празник.

fcb_bg написа:Не е истина колко малко хора чух днес да си честитят празника. То стана не е ли на масата с йеденье и пийенье, начи не е празник.

Днес имаше много хора, които се разхождаха с родния трибагреник по улиците, а единственото йеденье, което видях беше захарен памук за децата пред входа на военноисторическия музей. Първи и трети март са обичани дати от българите, въпреки че не се отбелязват с пищни маси.

Супер, сигурно са били безплатни знамената, раздавани от общината. А по блкововете загледа ли се колко трибагреника са опънати?
Виж, Честито Рождество Христово чувам в пъти повече. Честита Коледа, За много години още в повече го чувам. Ама на 3-ти март секаш нема празник.
Тъпо ми е и тва си е.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта