Всичко за Max Sport каналите на А1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Zeeyo » 12 яну 2017 18:46

Явно доста от вас не знаят, че от следващия сезон Мтел ще предават първенството в Англия защото спечелиха правата, а Диемите само А групата.. :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Балкански Орел » 12 яну 2017 19:49

mirodes написа:
Балкански Орел написа:


И накрая ще кажа, че винаги бих предпочел да гледам онлайн.
Диемите намазаха поради единствената приина, че А група, ако не я дават по БГ телевизия няма кой да стриймва за да се гледа онлайн.

Добре де-постоянно в този фурум ни казвате колко хубаво се гледало онлайн.Е как така аз един мач не съм гледал като хората онлайн?Или засича,или картината не е хубава.Колко ти е интернета-моят е 50 мб в секунда и по-бърз не могат да ми предоставят .


Попринцип като си хванеш 2-3 стрийма, които знаеш, че са качество и си регулираш самото качество на картината според нета няма да имаш проблеми.Просто треа малко време.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Балкански Орел » 12 яну 2017 19:50

Между другото новината в спортала е бая яко платена, щом вече цял ден стои на топа заради едно украинско и китайско първенства. :lol:


Мтел представи спортна телевизия и взе куп първенства, ТВ пазарът в България се преобръща.

:mrgreen:
[center]Levski & Lazio[/center]

ico7681
Мнения: 4
Регистриран на: 15 сеп 2015 20:04
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот ico7681 » 12 яну 2017 19:52

има една iptv която за 14 лв гледаш доста спортни канали + двете диеми и спорт+ на булсата...а за пълният пакет от 20 лв...свят да ти се завие от спортни канали.и от филмови..барабар с hbo 1,2,3..разни синемакси ..на булсата филмовите ментетаи жижаком арена..абе к'вото ди душа сака,дето викат някои(.тиви.бг)..случайно попаднах на тях и качеството е страхотно...но все пак най вероятно ще си включа и на мтела,от чисто любопитство

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот LokoMaina » 12 яну 2017 20:33

dindan написа:По bg-gledai.tv Диемите ги няма отдавна,а и на други места вече ги спраяха
Стриймовете са пълни с реклами и лошо качество.
Но на тези им давам не повече от 6-8 месеца и ще се самозакрият


Гледах ги и продължавам да си ги гледам в Северна Европа /дори и в момента/.
Качеството на стриймовете в нета е доста приемливо. Само за справка- почти цялото Евро2016 си го гледах на компютъра. Просто ти трябва читав интернет.
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
dindan
Мнения: 3105
Регистриран на: 22 авг 2008 17:50
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот dindan » 12 яну 2017 21:32

LokoMaina написа:
dindan написа:По bg-gledai.tv Диемите ги няма отдавна,а и на други места вече ги спраяха
Стриймовете са пълни с реклами и лошо качество.
Но на тези им давам не повече от 6-8 месеца и ще се самозакрият


Гледах ги и продължавам да си ги гледам в Северна Европа /дори и в момента/.
Качеството на стриймовете в нета е доста приемливо. Само за справка- почти цялото Евро2016 си го гледах на компютъра. Просто ти трябва читав интернет.

Може да си ги гледал някога но сега ги няма:
http://www.bg-gledai.tv/sport
покажи къде са щом ги гледаш
И колкото читав нет да имаш стрийма е бъгав и тъпкан с реклами моя е 70 мегабита
И аз мога да кажа че гледам ето това: Изображение напълно безплатно
но нали знаеш във форума е едно а реалноста е съвсем друга.
ЧОВЕШКИЯТ УМ Е ОГРАНИЧЕН,ГЛУПОСТТА НЕ Е

Podcast


Потребителски аватар
krasimilkov
Мнения: 549
Регистриран на: 30 ное 2008 10:17
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот krasimilkov » 12 яну 2017 21:59

doktora25 написа:Мисля че имаме нужда от нови спортни телевизии, защото БНТ, БТВ и Евроспорт не могат да излъчват всичко по-интересно (Нова са мъртви за мен). Идеята на Мтел е добра. Като оператор ги уважавам много повече от останалите, защото никога не са ме разочаровали за разлика от тях. Разбира се, на първо място искам да подчертая че съм и винаги ще бъда против платения футбол по телевизията - аз за интернет и телевизия плащам и давайки тези пари считам, че ми се полага свободен достъп до всяко спортно събитие и куп други неща. Макар да привличат вниманието ми руското първенство, волейболът и Байерн ТВ никога не бих дал допълнителни 6 лв. за тях, а не вярвам и че някой друг би го сторил. Така че адмирирам идеята, но тази телевизия да бъде "платена" единствено в рамките на парите, които давам за интернет и телевизия към момента.

А разбра ли,че коментара на мачовете ще е от Нова.Като почнете с глупости като...(Нова са мъртви за мен).

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Мтел Sport 1

Мнениеот greenlandia » 12 яну 2017 22:27

Поредните които ще падат от високо !
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6837
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот veni__85 » 13 яну 2017 06:03

Zeeyo написа:Явно доста от вас не знаят, че от следващия сезон Мтел ще предават първенството в Англия защото спечелиха правата, а Диемите само А групата.. :mrgreen: :mrgreen:

Колкото го предават и този сезон, а миналата година много се говореше , че точно те ще го предават.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Мтел Sport 1

Мнениеот Red_Neck » 13 яну 2017 06:35

Нека има конкуренция ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта