Всичко за Max Sport каналите на А1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Всичко за Max Sport каналите на А1

Мнениеот Балкански Орел » 12 яну 2017 13:13

Компанията Мтел стартира нов голям спортен продукт. Новият телевизионен канал на телекомуникационния гигант - Мтел Sport 1, ще предостави на зрителите назабравими спортни емоции и адреналин. Мтел създаде телевизия, която да направи спортните фенове свидетели на постиженията на звездите, на най-страхотните драми и на най-интригуващите развръзки.

Привържениците може да гледат 24 часа, с HD качество, в дома или през мобилното си устройство кралете на тениса, футбола, бойните изкуства, баскетбола и още много други пленяващи игри. Каналът е достъпен само за абонати на Мтел и ще се предлага напълно безплатно до 31.03.2017г.

Изглежда, че това е само началото. Очаква се в близко бъдеще ТВ пазарът в България да се преобърне. Въпрос на време е и най-големите футболните първенства да бъдат взети от телекомуникационните компании, както е навсякъде по света.

Какво ще предава новият канал на Мтел Sport 1

- Холандското първенство и купата на Холандия

- Руското първенство

- Украинското първенство

- Китайското първенство

- Предавания от Барселона ТВ, Аякс ТВ и Байерн ТВ

- Тенис
- Бойни спортове
- Баскетбол
- Хокей от НХЛ
- Моторни спортове
- Атлетика
- Волейбол

• Ексклузивна за България възможност да проследиш на живо мачовете от турнирите на ATP, битките в UFC, Националната хокейна лига, Евролигата по Баскетбол, турнирите от Диамантената лига по лека атлетика и много други
• Спортни предавания, новини и истории от света на спорта. Предавания от Barcelona TV, Bayern TV и Ajax TV
• Възможност да гледаш всичко това в перфектно HD качество и напълно безплатно до 31.03.2017 г.
• Очаквайте скоро: Възможност да гледаш телевизията и на екрана на твоето мобилно устройство чрез услугата Мтел Now http://www.sportal.bg/news.php?news=643392


До тука нищо интригуващо.Само руското, но специално за него е най-добре да го гледаш онлайн през Сопкаст.
Добри коментатори и студиа.

- Холандското първенство и купата на Холандия - въобще не ме жегва.
- Руското първенство
- Украинското първенство - Незнам как при положение, че по същото време може да дават италианско, английско, испанско или българско човек ще гледа украинско.
- Китайското първенство - Дори и да има ахмак, дето да иска да ги гледа, най-вероятно няма да са в удобни часове за България.
- Предавания от Барселона ТВ, Аякс ТВ и Байерн ТВ - тия простотии ги повтаряха по 24 часа едно време по Ринг и бяха пълна простотия.

- Тенис :lol:
- Бойни спортове - Само мач с българин бих гледал.
- Баскетбол - Не.
- Хокей от НХЛ - Не.
- Моторни спортове - Формула1.
- Атлетика :lol:
- Волейбол :lol:

И накрая ще кажа, че винаги бих предпочел да гледам онлайн.
Диемите намазаха поради единствената приина, че А група, ако не я дават по БГ телевизия няма кой да стриймва за да се гледа онлайн.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот boabbb » 12 яну 2017 13:51

Само руското буди интерес у мен, но си го гледам онлайн :roll: Бойни спортове ... Какво разбират под това - UFC e pay per view, нещо на запис евентуално или безплатната карта от шоутата, дето събират шопаците :mrgreen: :mrgreen: Лески ТВ няма ли да предават - ако да, значи се записвам ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот doktora25 » 12 яну 2017 13:57

Мисля че имаме нужда от нови спортни телевизии, защото БНТ, БТВ и Евроспорт не могат да излъчват всичко по-интересно (Нова са мъртви за мен). Идеята на Мтел е добра. Като оператор ги уважавам много повече от останалите, защото никога не са ме разочаровали за разлика от тях. Разбира се, на първо място искам да подчертая че съм и винаги ще бъда против платения футбол по телевизията - аз за интернет и телевизия плащам и давайки тези пари считам, че ми се полага свободен достъп до всяко спортно събитие и куп други неща. Макар да привличат вниманието ми руското първенство, волейболът и Байерн ТВ никога не бих дал допълнителни 6 лв. за тях, а не вярвам и че някой друг би го сторил. Така че адмирирам идеята, но тази телевизия да бъде "платена" единствено в рамките на парите, които давам за интернет и телевизия към момента.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32219
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот 1914.1902 » 12 яну 2017 14:14

Само Холандското буди известен интерес при мен . ;)

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6749
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот soilwork » 12 яну 2017 14:29

[center]Китайското е интересно предвид офанзивата която предприемат......скоро там ще гледаме всички футболни звезди [/center] [center]Това е само началото.....лятото М-тел ще атакуват апетитните първенства. Въпрос на време [/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Red_Neck » 12 яну 2017 14:40

soilwork написа:[center]Китайското е интересно предвид офанзивата която предприемат......скоро там ще гледаме всички футболни звезди [/center] [center]Това е само началото.....лятото М-тел ще атакуват апетитните първенства. Въпрос на време [/center]

Колкото гледаме и MLS ... макар доста да вдигна нивото последните години ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот metodito » 12 яну 2017 14:53

1914.1902 написа:Само Холандското буди известен интерес при мен . ;)

И аз така. За съжаление не е както преди години, когато имаше добри сопкаст стриймове за Ередивизи, а мачовете са им много атрактивни. Може би не е на нивото отпреди шест-седем години (когато АЗ и Твенте правеха добри мачове в УЕФА), но пак го бива. Преди - още Суарез като риташе в Аякс - го зяпах много, но нещо стана и добрите Сопкаст връзки изчезнаха, а тоя адуер AceStream не го слагам на компа си.

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Лимонадения Джо » 12 яну 2017 15:03

soilwork написа:[center]Китайското е интересно предвид офанзивата която предприемат......скоро там ще гледаме всички футболни звезди [/center] [center]Това е само началото.....лятото М-тел ще атакуват апетитните първенства. Въпрос на време [/center]

За кои първенства говориш? Телевизиите, които излъчват първенствата на Испания, Франция, Германия и Италия имат договори до 2018г. Не зная как стои въпросът с Англия. Кои са източниците ти на информация?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10759
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот ivan56 » 12 яну 2017 15:07

Това е чудо :lol:
Още не се е появил "професор" Илиев, да ти кажи какъв тъпак трябва да си да плащаш за да гледаш спорт по тв. 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Телевизия "Менте Тел Спор 1"

Мнениеот Warped » 12 яну 2017 15:28

Балкански Орел написа:До тука нищо интригуващо.Само руското, но специално за него е най-добре да го гледаш онлайн през Сопкаст.
Добри коментатори и студиа.



- Тенис :lol:
- Бойни спортове - Само мач с българин бих гледал.
- Баскетбол - Не.
- Хокей от НХЛ - Не.
- Моторни спортове - Формула1.
- Атлетика :lol:
- Волейбол :lol:


аха ама иначе много ги знаете в темите им и в тази за допинга 8-) :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar и 28 госта