в-к" 7дни спорт "спря

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 13:28

boabbb написа:
Кашчей написа:
boabbb написа:Заради това казвам, че "проекта Лудогорец" е вреден за футбола ни :| Разградчани не ги обвинявам, хората си им е кеф и с право ... Може от време да време да остава известна горчилка, че играят само маймуни, ама ... :|


А проектът на Ганчев полезен ли е за футбола ни?!


Ами, полезен е, щото без него доста от националите ни в момента, а и в бъдеще, просто нямаше да ги има :| Помисли малко, преди да зададеш тъп въпрос :idea: Слаб национален отбор е по-добре от много слаб или никакъв направо ...


Стига бе, верно ли нямаше да ги има?! Нали е важно да са силни "Левски" и ЦСКА (мир на праха му), без значение, че и при тях играят куп чужденци (при някои играха). Само не ми разправяй, че ако имат парите на Домусчиев ще налагат юноши от школата си, защото ще се разплача от умиление.
Че то твоят бивш любим отбор 14 години не е развивал ДЮШ, а и след това от нея такива таланти излязоха.....за 54 години., обаче беше много полезен за българския футбол, особено последните десетина години :twisted:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот ivan56 » 10 дек 2016 14:01

Кашчей написа:
iliev72 написа:Глупака си е глупак :) Няма как да разбере , че рано или късно Лудогорец ще се озоват там където им мястото.
Разград никога не е бил футболен център и няма да бъде.А че Разград си е село и такова ще си остане е повече от ясно.
Дори 20г да са шампиони с бразилчетата си няма да станат футболен център.Други неща трябва за да си футболен център.Трябват традиции - Благоевград никога не са били шампиони , но продължава да ражда футболисти.Вече и хората разбраха , че в Разград има само база , но на никой не му пука за ДЮШ ,а само да са в ЕКТ и да гладят егото на Кирето.


Илияне, я кажи как се създават традиции, че гледам си много навътре в нещата?!


На такива дървени професори, които почнат да говорят за традиции, че един отбор нямал фенове, че след пет години(примерно) щял пак да отиде на село, им забиваш примера с ПСЖ и да ходят да пасат трева.
То ще кажеш, че ЦСКА е имал фенове като партията го създава.Спомням си как първите редове по мачовете бяха пълни с наборни войници по мачовете.
Тоя Благоевград го размятат ще кажеш, че изкарал някакъв супер футболист(като изключим Бербатов) всичко друго е средно ниво футболисти.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Red_Neck » 10 дек 2016 14:07

Слугинажът води до това!
Да се готви Спортал!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Teo » 10 дек 2016 14:09

Медиите без акредитация до Армията фалират една след друга!
@ То само с жълто не става!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 14:14

Teo написа:Медиите без акредитация до Армията фалират една след друга!
@ То само с жълто не става!


Прав си , Тео-само с жълто не става. Да се чуди човек, ти тогава защо избра загнило-жълтото за свой цвят-тоест оранжевото :twisted: :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот boabbb » 10 дек 2016 14:37

ivan56 написа:На такива дървени професори, които почнат да говорят за традиции, че един отбор нямал фенове, че след пет години(примерно) щял пак да отиде на село, им забиваш примера с ПСЖ и да ходят да пасат трева.
То ще кажеш, че ЦСКА е имал фенове като партията го създава.Спомням си как първите редове по мачовете бяха пълни с наборни войници по мачовете.
Тоя Благоевград го размятат ще кажеш, че изкарал някакъв супер футболист(като изключим Бербатов) всичко друго е средно ниво футболисти.


Пълни глупости :!: ПСЖ първо на първо е един от отборите с най-голяма фенска маса във Франция, а освен това е имал и стабилни отбори през годините, втората половина на 90-те бяха доста силни, че е европейска купа взеха ( КНК, мисля ) :!: Много футболисти средно ниво идвали от Благоевград ... от Разград не идват НИКАКВИ :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот ivan56 » 10 дек 2016 15:21

boabbb написа:
ivan56 написа:На такива дървени професори, които почнат да говорят за традиции, че един отбор нямал фенове, че след пет години(примерно) щял пак да отиде на село, им забиваш примера с ПСЖ и да ходят да пасат трева.
То ще кажеш, че ЦСКА е имал фенове като партията го създава.Спомням си как първите редове по мачовете бяха пълни с наборни войници по мачовете.
Тоя Благоевград го размятат ще кажеш, че изкарал някакъв супер футболист(като изключим Бербатов) всичко друго е средно ниво футболисти.


Пълни глупости :!: ПСЖ първо на първо е един от отборите с най-голяма фенска маса във Франция, а освен това е имал и стабилни отбори през годините, втората половина на 90-те бяха доста силни, че е европейска купа взеха ( КНК, мисля ) :!: Много футболисти средно ниво идвали от Благоевград ... от Разград не идват НИКАКВИ :!:


70 година като е създаден, дали е имал най-голямата фенска маса, дали е имал история, титли, купи?
Може и да не ми отговаряш.
Нищо не пречи, отбора от Разград да последва техният път.
Разград има школа от 5 години, дали ще излезе нещо от там, след време ще видим.
То от ни една школа не идват футболисти, ама проблема е в Разград.
За това, ще се прихласваме по разни маймуни, португалчета, бразилчета и тн.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Teo » 10 дек 2016 15:26

Кашчей написа:
Teo написа:Медиите без акредитация до Армията фалират една след друга!
@ То само с жълто не става!


Прав си , Тео-само с жълто не става. Да се чуди човек, ти тогава защо избра загнило-жълтото за свой цвят-тоест оранжевото :twisted: :mrgreen:


Нищо не съм избирал и никога не съм се отказвал от ЦСКА!
@ Кашуй, време е да пораснеш откъм мозък! :lol:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Кашчей » 10 дек 2016 15:31

Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Медиите без акредитация до Армията фалират една след друга!
@ То само с жълто не става!


Прав си , Тео-само с жълто не става. Да се чуди човек, ти тогава защо избра загнило-жълтото за свой цвят-тоест оранжевото :twisted: :mrgreen:


Нищо не съм избирал и никога не съм се отказвал от ЦСКА!
@ Кашуй, време е да пораснеш откъм мозък! :lol:


Стига бе, точно ти ли ще ми даваш такъв съвет, магистре, който не знае на две магарета сламата да раздели?!? Не се бил отказал от ЦСКА..Забрави как три месеца псуваше Ганчев, а след това си завъртя задника, за да ти го набута и на теб! Не се бил отказал от ЦСКА, сякаш му остана верен до 9.9.2016, а не припозна Литекс под новото му име!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: в-к" 7дни спорт "спря

Мнениеот Teo » 10 дек 2016 15:39

Кашчей написа:
Teo написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Медиите без акредитация до Армията фалират една след друга!
@ То само с жълто не става!


Прав си , Тео-само с жълто не става. Да се чуди човек, ти тогава защо избра загнило-жълтото за свой цвят-тоест оранжевото :twisted: :mrgreen:


Нищо не съм избирал и никога не съм се отказвал от ЦСКА!
@ Кашуй, време е да пораснеш откъм мозък! :lol:


Стига бе, точно ти ли ще ми даваш такъв съвет, магистре, който не знае на две магарета сламата да раздели?!? Не се бил отказал от ЦСКА..Забрави как три месеца псуваше Ганчев, а след това си завъртя задника, за да ти го набута и на теб! Не се бил отказал от ЦСКА, сякаш му остана верен до 9.9.2016, а не припозна Литекс под новото му име!


Пак глупости пишеш... ЦСКА му няма абсолютно нищо!
@ Порасни ментално. моля те!
Сякаш разговарям с много неук човек! :lol:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта