Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

duginn
Мнения: 2
Регистриран на: 10 мар 2016 21:27

Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот duginn » 11 мар 2016 10:26

Мария Шарапова мина през допинг тест! Питам се дали това е случайно? Дали непозволени допинг средства не използват Серина Уилямс, Роже Федерер, Рафа Надал, Анди Мъри, Станислас Вавринка? И веднага отговарям с да! Защо срещу тях няма допинг тестове, а срещу Мария Шарапова има?
Вината на Мария Шарапова е , че е рускиня! Ако не беше рускиня , а хамериканка нямаше да има допинг проби срещу нея, но нали трябва да се удари по Русия и затова беше този допинг удар на мафията WADA! Мелдония , който е употребила Шарапова влиза в забрана от 1 Януари 2016г. тоест от два месеца! Целта на мафията WADA е Мария Шарапова да не играе на Олимпийските игри в Рио!
Аз питам кога ще разследват американките Серина и Винъс Уилямс? Кога? Защо не ги разследват?
Защото са американки , а на мафиата WADA им е наредено, да не правят допинг тестове на американки или на западно-европейски състезатели!
Също така съм убеден , че Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Юнайтед, Челси, Арсенал, Ливърпул , Ман Сити, Байерн Мюнхен, Борусия Дортмунд , Шалке 04, Ювентус, Интер , Милан, Наполи , Рома , ПСЖ , Лион, Марсилия и редица Западно-европейски отбори футболистите им използват забранени допинг средства с цел да могат да бягат по 15 км за 90 минути, а това може да стане само с допинг!
Затова напълно съм убеден , че допинг тестът на мафията WADA е с цел Маша да не играе на Олимпийските игри в Рио!
Време е мафията WADA да направи допинг тест на Серина и Винъс Уилямс, но на нея и е забранено да ги разследва , понеже са американки!
ЕТО ТОВА Е ДВОЙНИЯТ ЛИЦЕМЕРЕН СТАНДАРТ НА ЗАПАДА , КОЙТО НЕ МОГА ДА ПОНАСЯМ!
АЗ ПОДКРЕПЯМ МАРИЯ ШАРАПОВА , ЗАЩОТО СЪМ НАПЪЛНО УБЕДЕН , ЧЕ ЦЕЛИЯТ ТОЗИ ДОПИНГ "ТЕСТ" НА МАФИЯТА WADA Е ДОБРЕ ОРГАНИЗИРАНА ПОРЪЧКА ОТ САЩ С ЦЕЛ СЕРИНА УИЛЯМС ДА СПЕЧЕЛИ БЕЗПРЕПЯТСТВЕНО ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В РИО!
ХАЙДЕ , РАЗСЛЕДВАЙТЕ СЕРИНА УИЛЯМС, ЗАЩОТО СЪМ УБЕДЕН, ЧЕ И ТЯ ЩЕ ДАДЕ ПОЛОЖИТЕЛЕН ДОПИНГ!РАЗСЛЕДВАЙТЕ Я , КАТО СТЕ ТОЛКОВА "ПРИНЦИПНИ"!

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот River Plate » 11 мар 2016 10:44

Как прецени, че Серина взима допинг?

Руски трол.
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
CskaUl7rasB0ysS0f1a
Мнения: 4818
Регистриран на: 24 авг 2010 09:43
Местоположение: София

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот CskaUl7rasB0ysS0f1a » 11 мар 2016 10:48

Всички взимат допинг и всички ги проверяват.
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот v.r.s. » 11 мар 2016 10:56

Допинг тест дават всички без изключение, в това число и Серина Уилямс, проблема е когато допинг теста се окаже положителен.
Така, че въпроса ти кога допинг тест и за другите е неоснователен, защото и те минават през него, само, че не са хванати с допинг.
Самата Шарапова си призна, че е взимала лекарство със забранената субстанция и заради това не поиска отваряне на Б пробата.

Но за теб тези подробности са без значение, важно е да има заговор.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13839
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот Red_Neck » 11 мар 2016 11:02

Барак Обама ( с помощта на Бенямин Нетаняху) лично е наредил Маша да бъде изхвърлена от WTA, защото силно се е притеснил от нейната доминация на корта :idea: :!:

.... да се готви 48-ия Теймураз Габашвили :!:
Последна промяна от Red_Neck на 11 мар 2016 11:04, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот River Plate » 11 мар 2016 11:03

duginn написа:Също така съм убеден , че Реал Мадрид, Барселона, Манчестър Юнайтед, Челси, Арсенал, Ливърпул , Ман Сити, Байерн Мюнхен, Борусия Дортмунд , Шалке 04, Ювентус, Интер , Милан, Наполи , Рома , ПСЖ , Лион, Марсилия и редица Западно-европейски отбори футболистите им използват забранени допинг средства с цел да могат да бягат по 15 км за 90 минути, а това може да стане само с допинг!
[/b]


Тролче, ако беше тренирал футбол само за един единствен ден, щеше да знаеш, че може да се тича и по повече километри. Аз като съм бил в юноши старша сме тичали по 5-6 км. на мач, при това смешно темпо в БГ. Правили сме кросове във Витоша и Борисовата по 7-8 км., какво остава за професионални футболисти, които тренират всеки ден, спазват специални хранителни диети, взимат хранителни добавки, витамини и аминокиселини, имат изработени фитнес програми и т.н.

Идеята на тая малоумна тема е, да се спекулира, че "гадния запад" се тъпкат с боклуци и не ги хващат,а руснаците са изрядни, но ги хващат.
Още от соца всички държави от източния блок ги тъпчеха с боклуци, за да печелят медали (включителни и нашите спортисти) и да демонстрират "превъзходството" на соц строя.
В Германия имаше документален филм за това какво са им причинявали на спортистите от ГДР и с какви химии са ги третирали, за да печелят медали ;)
В Русия е още така, то при тоя стандарт на живот, тия доходи дето имат, свободата на слово и медии, друго май не им и остана. Да правят военни паради и да зобят спортистите си и да вдигат националното самочувствие ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15586
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот fcb_bg » 11 мар 2016 11:04

Всички зобят. Който има по-добри химици и по-добро лоби, той минава метър. Сега, ако някой ме убеди, че всички състезатели в отбора по биатлон на Германия са астматици, ще му стисна ръката.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

organzata
Мнения: 554
Регистриран на: 11 окт 2014 15:20
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот organzata » 11 мар 2016 11:05

М'да ако я няма Мара в Рио и Серина ще вземе титлата без проблеми,само дето двуметровия руски мертек хич го няма срещу братята Уилямс.
Видяхме сега на Australian Open и в Лондон как бе помляна.

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот v.r.s. » 11 мар 2016 11:08

Също така ми е интересно как ще коментираш уличеният колоездач на САЩ, Ланс Амстронг, на когото отнеха седемте му титли от Тур дьо Франс , след като твърдиш, че западни и американски спортисти не ги уличават в допинг? Същото се отнася и за Бен Джонсън, както и други уличени във взимане на допинг западни спортисти.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Допингтест за Шарапова! А за Серина Уилямс кога???

Мнениеот River Plate » 11 мар 2016 11:11

v.r.s. написа:Също така ми е интересно как ще коментираш уличеният колоездач на САЩ, Ланс Амстронг, на когото отнеха седемте му титли от Тур дьо Франс , след като твърдиш, че западни и американски спортисти не ги уличават в допинг? Същото се отнася и за Бен Джонсън, както и други уличени във взимане на допинг западни спортисти.


Е Ланс сигурно е отказал да се подчини на соросоидите и илюминатите и е поискал руско гражданство, затова го хванаха 8-)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 58 госта