Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот damyanov1963 » 21 яну 2016 20:40

За пореден път се доказа, че футболът е не просто спорт, а нещо по-голямо. Левски и ЦСКА може да са съперници на терена, но извън него нещата стоят по съвсем различен начин и това си личи от постъпката на "сините".
От клуба обявиха, че ще дарят 5000 лв. за лечението на бащата на играча на "червените" Павел Головодов. Родителят на 17-годишното момче се бори с рак, а преди известно време играчът загуби майка си.
"Ръководството, треньорите и футболистите на Левски ще дарят 5 000 лева за бащата на юношата на ЦСКА Павел Головодов, който е болен от рак. Събраните средства ще отидат за лечението на Георги Головодов, като част от кампанията, в която се включиха редица футболни деятели и отбори, както и "сините" фенове."
"Левски призовава всеки, който има възможност, да подаде ръка в този тежък за Головодов момент, като се включи и в акцията на младежка организация "Проектът", която организира благотворителен концерт на 22 януари 2016г. (петък) от 18 часа в Дом на културата в Гоце Делчев."
"Целта на концерта също е събиране на средства за лечението на бащата на Головодов. Левски пожелава бързо оздравяване на Георги Головодов и кураж в борбата с тежката болест", написаха от клуба на официалния си сайт.

Дано да оздравее бащата на футболиста! Знам, че няма да е лесно, но такава постъпка винаги топли сърцето.
Пожелавам му успех!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 21 яну 2016 20:49

Нагла работа, безочлива, ами дарете колкото искате, ама защо трябва си правите ПР на жалкия отбор с трагедията на момчето? :cry: Виждате ли кви идиоти сте си дявол да го вземе. :cry:

Един човек, отбор или каквото и да е ако иска да направи добро, нема защо да се хвали и да си прави ПР-а! Пуска парите по сметката щом е решил и не пуска теми със заглавие "Левски дарява пари на цесекари" Паднахте ми още повече в очите честно казано. Пълни кретени сте, дори не знаете как се прави добро дело. :cry: :oops: Нямате никаква връзка с главните мозъци и тва си е.

За жеста иначе респект за първи път ще ви кажа , но не е това начинът. Пак по кретенската линия го направихте, глупчовци. :cry:
Последна промяна от dreben23 на 21 яну 2016 20:53, променено общо 1 път.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот damyanov1963 » 21 яну 2016 20:52

dreben23 написа:Нагла работа, безочлива, ами дарете колкото искате, ама защо трябва си правите ПР на жалкия отбор с трагедията на момчето? :cry: Виждате ли кви идиоти сте си дявол да го вземе. :cry:

Един човек, отбор или каквото и да е иска да направи добро, нема защо да се хвали и да си прави ПР-а! Пуска парите по сметката щом е решил и не пуска теми със заглавие "Левски дарява пари на цесекари" Паднахте ми още повече в очите честно казано. Пълни кретени сте, дори не знаете как се прави добро дело. :cry: :oops:

А ти не си човек бе,темата е за човещината над футболните и всякакви други пристрастия. Но какво ли да обяснявам на ПРИМАТ, като тебе?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Sofia_1914
Мнения: 166
Регистриран на: 22 дек 2012 12:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот Sofia_1914 » 21 яну 2016 20:53

dreben23 написа:Нагла работа, безочлива, ами дарете колкото искате, ама защо трябва си правите ПР на жалкия отбор с трагедията на момчето? :cry: Виждате ли кви идиоти сте си дявол да го вземе. :cry:

Един човек, отбор или каквото и да е иска да направи добро, нема защо да се хвали и да си прави ПР-а! Пуска парите по сметката щом е решил и не пуска теми със заглавие "Левски дарява пари на цесекари" Паднахте ми още повече в очите честно казано. Пълни кретени сте, дори не знаете как се прави добро дело. :cry: :oops:

Защо обиждаш, можеш ли да ми обясниш? Нормална практика не само при спортните отбори, но е фирмена практика в световен мащаб, когато има благотворителност тя бъде комуникирана с обществеността. Единствения жалък си ти, малко човече.

Потребителски аватар
suni
Мнения: 3098
Регистриран на: 20 авг 2009 12:25
Skype: имам

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот suni » 21 яну 2016 20:57

damyanov1963 написа:За пореден път се доказа, че футболът е не просто спорт, а нещо по-голямо. Левски и ЦСКА може да са съперници на терена, но извън него нещата стоят по съвсем различен начин и това си личи от постъпката на "сините".
От клуба обявиха, че ще дарят 5000 лв. за лечението на бащата на играча на "червените" Павел Головодов. Родителят на 17-годишното момче се бори с рак, а преди известно време играчът загуби майка си.
"Ръководството, треньорите и футболистите на Левски ще дарят 5 000 лева за бащата на юношата на ЦСКА Павел Головодов, който е болен от рак. Събраните средства ще отидат за лечението на Георги Головодов, като част от кампанията, в която се включиха редица футболни деятели и отбори, както и "сините" фенове."
"Левски призовава всеки, който има възможност, да подаде ръка в този тежък за Головодов момент, като се включи и в акцията на младежка организация "Проектът", която организира благотворителен концерт на 22 януари 2016г. (петък) от 18 часа в Дом на културата в Гоце Делчев."
"Целта на концерта също е събиране на средства за лечението на бащата на Головодов. Левски пожелава бързо оздравяване на Георги Головодов и кураж в борбата с тежката болест", написаха от клуба на официалния си сайт.

Дано да оздравее бащата на футболиста! Знам, че няма да е лесно, но такава постъпка винаги топли сърцето.
Пожелавам му успех!

Лицемери! :o
Прокобо мръсна, върви на майната си! Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот dreben23 » 21 яну 2016 20:58

Никого не обиждам, вие сами си се излагате. Ама трябва и да се мисли отвреме навреме. Нямаше ли да реагирате по същия начин ако беше обратното? Само че аз затова съм от ЦСКА, щото ние не се хвалим като правим добрини за долен ПР. В момента, в който някой от ЦСКА се похвали публично, че еди кой си е дал пари евентуално за болен левскар, аз ще се откажа от тоя отбор завинаги, защото това не е човешка постъпка, глупчовци с един грам мозък. :cry:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот 1982 » 21 яну 2016 20:58

Да си заврат Пеевските пари отзад.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот damyanov1963 » 21 яну 2016 21:03

За юбилея на Левски един цесекар - бизнесмен беше дарил пари. И тогава имаше тема, но всички левскари изказаха благодарност. Никой не каза обидна дума, за ПИАРИ и т.н.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот koisa » 21 яну 2016 21:03

dreben23 написа:Никого не обиждам, вие сами си се излагате. Ама трябва и да се мисли отвреме навреме. Нямаше ли да реагирате по същия начин ако беше обратното? Само че аз затова съм от ЦСКА, щото ние не се хвалим като правим добрини за долен ПР. В момента, в който някой от ЦСКА се похвали публично, че еди кой си е дал пари евентуално за болен левскар, аз ще се откажа от тоя отбор завинаги, защото това не е човешка постъпка, глупчовци с един грам мозък. :cry:

Теб май не те слуша главата? Какъв ПР какви 5 лева. Аз виждам призив към левскарите, ако имат възможност да се включат в кампанията. Ей това да си психично болна чорба явно е наследствено. :evil:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14398
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски ще дари пари за бащата на играч на ЦСКА

Мнениеот damyanov1963 » 21 яну 2016 21:05

1982 написа:Да си заврат Пеевските пари отзад.

Ами тогава ползвайте Ганчевите!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта