Класация за форумен ТРОЛ на годината

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9181
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот Soulen » 20 дек 2015 11:17

Настъпи време за ежегодната класация на форума на Гонг. Време е да уважим целогодишните напъни на група потребители да се доберат до заветния златен медал. Нека Силата бъде с вас 8-)

Предишни победители:
sandi74-2013
СТАНКО-2014

Моят вот ще отиде за александров77 този път. Момчето е с лимитирани качества, но за сметка на компенсира със старание и себераздаване. Над 50 профила за година говорят достатъчно.

Давайте своите номинации. Победителят ще бъде обявен успоредно с годишните класации на Гонг. Модератори,като най-потърпевши от тролската дейност, да се чувстват поканени да изразят своето мнение.

Темата не цели обида, а само признание за тружениците от форума 8-)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот korteneca » 20 дек 2015 11:33

Мислех да е някой в червено, защото 90% от тях са такива и фаворити основно ми бяха Тео, suni, boabbb и obicham_pirin. Но един друг заслужава тази толкова престижна награда малко повече заради това, че 24/7 се труди в нета да търси статии против Левски. Този труд не бива да остане невъзнаграден!

Залагам на: джони 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот ЕМИЛ » 20 дек 2015 11:45

1.Александров 77- ясно защо

2.Джони -за него е без значение какво се случва в Ботев , важно му е да пусне тема която очерня Левски

3.Станко -като се има предвид , че го прави безплатно да му се чуди човек на ентусиазма с който брани Русия .Един истински Матросов на амбразурата .

messi.fan
Мнения: 219
Регистриран на: 15 мар 2014 17:40

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот messi.fan » 20 дек 2015 11:58

Трол на годината ? Хммм, интересна надпревара ще да е. Определено фаворити са доказаните тролове DANS, Diplomat и оня 1982 с всичките си профилчета. 8-)

Санди74
Мнения: 326
Регистриран на: 19 авг 2013 23:08
Skype: sandi74

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот Санди74 » 20 дек 2015 12:04

М. Стоилов

TNT
Мнения: 1394
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот TNT » 20 дек 2015 12:15

Най-после :mrgreen: Безспорен фаворит за мен е "професор Александров" :lol: :mrgreen: Другите бледнеят пред неговата дарба :mrgreen: и за мен са извън класацията :)
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот james » 20 дек 2015 12:16

Едва ли някой може да победи всичките профили на Санди , но тъй като всички изказали се преди мене гласуват локално гледайки само собствения си клуб и аз ще постъпя като тях, тази година за подфорума на моя клуб най-големия трол беше някой си icko65 .

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот doktora25 » 20 дек 2015 12:18

Тая година никой не заслужава наградата. ВЕТЕРОК се мисли за интересен, ама не е и не заслужава внимание. Помияра минали години съм го номинирал, ама тая година по много въпроси станахме на едно мнение и не виждам никакви основания. Жеков нещо никакъв го няма, а и той е прав за някои неща. Capitan_Puyol пък грам не съм го засичал, от което не се оплаквам, де. :)
Относно Александров77 той е може би най-яркият потребител тази година, ще видя дали да гласувам за него в другата класация обаче ;) , макар че и там конкуренцията ще е голяма и не мога да обещая. Няма как да му е мястото тук, при положение че е прав за абсолютно всичко, свързано с политиката и с почти всичко, свързано със спорта (единственото за което не мога да се съглася с него е че Мюлер попада в групата на надценените играчи, вместо в тази на подценените).

Всъщност да гласувам за DANS май е добра идея. И ако може за тоя с многото профили, който постоянно пуска теми "Заложете за еди кой си" при някакви големи коефициенти. Искрено ме дразни.
Последна промяна от doktora25 на 20 дек 2015 12:21, променено общо 1 път.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот ehh » 20 дек 2015 12:19

korteneca написа:Мислех да е някой в червено, защото 90% от тях са такива и фаворити основно ми бяха Тео, suni, boabbb и obicham_pirin. Но един друг заслужава тази толкова престижна награда малко повече заради това, че 24/7 се труди в нета да търси статии против Левски. Този труд не бива да остане невъзнаграден!

Залагам на: джони 8-)

джони е абсолютен трол, но другите от изброените - не. Те просто толкова им е капацитетът. Вчера изпъкна един с аватар на Ботев Враца, който все се изказва в теми за залози, как всички били будали, а той станал милионер от хващане на изненадите. Баси форума, има нужда от яка чистка, но няма как да стане със сегашните админи, които имам чувството, че са слепи. Затова и атмосферата във форума е толкова отровена.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Leeroy
Мнения: 303
Регистриран на: 28 апр 2014 14:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Класация за форумен ТРОЛ на годината

Мнениеот Leeroy » 20 дек 2015 12:20

Твърдо съм за batmanlevski! Няма друг толкова заблуден и заслепен човек.. :)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта