X Factor

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот iliev72 » 12 ное 2017 16:38

Казах ти , че не гледаш където трябва :) Преди седмица предаването чества 5г :)
Не си падам по папагали като в X Factor и всички реалити формати :)
Една такава класация показва колко струваш като творец или си само един папагал ;)
Всеки може с екип зад себе си , но без екип се разбира от какво тесто си :)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот pomiqr272 » 19 ное 2017 18:12

Какво им гледате на тези дирижирани предавания? Дават кофти песен на някой, а на друг готина и ги отвява или ти дават песен, която не ти подхожда и те правят да изглеждаш тъпо.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 20 ное 2017 10:15

pomiqr272 написа:Какво им гледате на тези дирижирани предавания? Дават кофти песен на някой, а на друг готина и ги отвява или ти дават песен, която не ти подхожда и те правят да изглеждаш тъпо.

Идея си нямаш колко си прав особено след снощния концерт. Така прецакаха Мирослава и я прекараха през ада, а тя най-малко заслужаваше това, но добре поне че продължи. 5 минути да повтаря преди песента, че ще изпее нещо различно, като това не се случва за първи път, пак да изпее същото, после менторите да се чудят как да го замажат уж, и крайният резултат - елиминация. Крайно време е за бързи песни. Предлагам като за начало на Гришовица ремикса на Hush hush. :)
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 10:27

Аз последните 2 концерта ги отебах. Тази година участниците не са на кой знае какво ниво, а "менторите" редят тъпня след тъпня в избора на песни и ги закопават допълнително.

Може би силните трети и четвърти сезон разглезиха публиката на шоуто, но там поне имаше какво да се види и най-вече чуе. Сега ш мъка.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот pomiqr272 » 20 ное 2017 18:31

Няма как да има силни участници всяка година при положение, че едни и същи лица се въртят на кастингите на това и онова на славито (което е тотал щета) с някое друго ново лице сред подрастващите и някой закъснял да изживее детството си и очакващ да забогатее от реалити, което всъщност е създадено да прави пари от реклами. През три години може да излезе нещо интересно, но всяка година няма как да се счлучи с два музикални формата и 30 хил. участници. Тази година гледах кастингите и то беше смешно как допуснаха някава негърка с мисълта, че биха пробили с нея във Великобритания, а там нямаше да я допуснат и до втори кръг.

Това с прецакването не е измислено в България. Гледал съм американското и британското и там бутат някои хора за сметка на други. Там главно ги гледах заради журитата, защото са нива над нашите по интелигентност и могат да забавляват хората.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 20 ное 2017 18:53

Онова пък е съвсем леш, дето върви по бтв. Не знам дали и самите те си го гледат после. Форматът е толкова тъп, че не дава никакъв шанс на шоуто. Три месеца даваха кастинги и всичко свърши с 3 концерта.

Иначе, аз не искам всичките 12, които стигат концертите, да са някакви извънземни певци. Но поне да имаше 3-4, които да те грабнат, да искаш пак да ги чуеш, както беше в предишните 2 сезона, а то.....нула, пълна нула е тая година.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 18 дек 2017 00:28

Много съм доволен от развръзката - от победата на 4меджик и от цялостния ход на гласуването през последните седмици. Силен финал, най-впечатляващи бяха дуетите с участието на Михаела Маринова и Християна. Дано заробващият договор с компанията помогне на момичетата да създадат поне няколко проекта, защото в музиката ни определено има глад за такава група още от разпадането на Антибиотика. Йоана и Ева сигурно бързо-бързо ще ги хванат продуцентите. Силно се надявам обаче същото да се случи и с Мирослава и Марио и Виктория, защото Мирослава е олицетворение на стойностното, антикомерсиалното и стилното, от което имаме жизнена нужда, докато дуетът са изключително приятни, позитивни и народни хора, с които лесно се отъждествяваш и могат да ни донесат лирика и хармония.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 18 дек 2017 00:56

Мисля, че всички подписват договори с ламята, или поне тези, които тя избере.

Иначе, аз спрях да го гледам от втория концерт.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот Sisi 1914 » 19 дек 2017 08:15

Честито на победителките, но аз само гледах първият концерт и финала от части!
8-)
Левски завинаги в моето сърце![

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот pomiqr272 » 19 дек 2017 16:54

Всички, които стигнат до живите предавания подписват договор.

Двойката от Русе е напълно смешна и безпредметна. Все едно гледаш две дървета около, които е пусната музика. Дори е трудно да определиш кой е мъжа във връзката им.

Преди 2-3 години се беше появил някакъв много луд рапър от Димитровград, който вдигна всички на крака, но го отебаха и пуснаха оня льольо от Варна, който щеше да става баскетболист от НБА и да превзема рап света. Много се смях тъпото жури като каза, че с ей такива песни ("Моли") щели да победят чалгата. Толкова тъпи парчета. Поне да знаеха какво е "Моли".


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта