X Factor

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 23 окт 2017 23:19

Съгласен съм с голяма част от нещата. Само вместо Джини във финалната тройка бих сложил още някое от момичетата - може би Милена или Ева. Като цяло техният отбор е най-силен и равностоен, чисто вокално са безапелационни и 4-те, но и мен нито една не може изцяло да ме грабне. Важно е какво ще направят оттук нататък. Аз не съм фен на стила, който поддържа Милена, това донякъде ме възпира по-категорично да я подкрепям, но очаквам от нея едни от най-емоционалните изпълнения и интересни интерпретации на песните. В Ева освен глас има и финес и красота (макар и аз да не харесвам визуално точно такъв тип жени), но за да успее трябва възможно най-бързо да намери своя стил в музиката. С Мирослава положението е ясно. Има в нея потенциал да покаже, че има алтернатива на комерса, обсебил почти цялата ни музика и искрено й пожелавам да успее да направи това и да остави сериозна следа в нея.
И според мен мъжете са много зле този сезон.
От отбора на Заки ме е яд, че Дахмара отпадна, англичанката изглежда достигна своя лимит, а Джини има качества, но просто е далеч от това, което аз харесвам.
Групите ще наблюдавам с най-голям интерес. Ясно е, че 4magic са много пред останалите и могат да се борят и за победа. Treasures и двойката обаче също имат поле за развитие, а в музиката ни има много сериозен глад и за групи, и за дуети. Жалко за АВА, добре тръгнаха с Люси на турне, но загуби ли ги някъде, какво стана? Дано Любо е точният човек да помогне на отбора си да разгърнат своя потенциал, а и да им подаде ръка и след шоуто.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот Warped » 28 окт 2017 13:24

Хикс фактор.... Хора които могат да пеят но не са нищо специално, това е цялото предаване
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот modor » 29 окт 2017 22:36

Доста слаб концерт. Бих отличил само ......
Image :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 29 окт 2017 22:43

modor написа:Доста слаб концерт. Бих отличил само ......
Image :mrgreen:


Съгласен.

То целият сезон изглежда доста слаб
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 29 окт 2017 23:46

Сигурно ако следях сериала повече неща щях да разбера от това изпълнение, но въпреки това ми въздейства и на мен. Тя ми беше най-антипатична до този момент от отбора на момичетата, доста сходства намирам между нея и Дара, може би самите ментори разчитат на тези сходства да генерират повече СМС-и. В същото време обаче ако тя избяга от този образ и се стреми към разнообразие в изпълненията си може да стигне доста напред. Много силно представяне и на 4-те момичета отново. Може би от Милена очаквах повече конкретно тази вечер.
Лош избор на немалко от песните, надявах се на по-голямо зрелище, повече рок. Групите се представиха малко под очакванията, макар че при Трежърс има някакъв прогрес.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 30 окт 2017 09:41

Надали, просто песента е от сериала и я бяха маскирали като героиня от него, нищо повече.

Ония двете овци накрая 3 пъти объркаха Манал че остава, а тя всъщност си тръгна. Момичето се израдва, после се чуди как да реагира.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот Groucho » 30 окт 2017 13:15

modor написа:Доста слаб концерт. Бих отличил само ......
Image :mrgreen:

Дюнерис в България ли е? Къде има видео да видя как е пяла? Драконите под сцената ли ги бяха мушнали да правят огън и дим в сценичен режим :lol:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот modor » 30 окт 2017 13:19

Groucho написа:
modor написа:Доста слаб концерт. Бих отличил само ......
Image :mrgreen:

Дюнерис в България ли е? Къде има видео да видя как е пяла? Драконите под сцената ли ги бяха мушнали да правят огън и дим в сценичен режим :lol:

:mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 30 окт 2017 13:23

Как се смях на тия дракони, не е истина. Да ги бяха нарисували на Paint, щеше да е по-добре. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот Groucho » 30 окт 2017 13:25

modor написа: :mrgreen:

Ба мааму :shock: Тая перука е правена по калъп на казашка шапка и осарник, а драконите на видеостената изглеждат като болни от артрит костенурки, които летят с някакви крила-протези :lol: :lol: :lol: :lol:

Това не е моето Данче :!:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта