X Factor

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот CTAHKO » 25 яну 2016 22:34

sunscres92 написа:Саня адекватна ли е, държанието и определено не е нормално...
Междувременно 11 гпдишните в залата е желателно малко да ги успокоят.

Мортиша си е долнопробна пачавра :!: И това го знае всяко хлапе 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 25 яну 2016 22:58

Нямаше какво друго да стане. Браво :!: :!:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот il4o_iliew » 25 яну 2016 23:00

Кипърката смаза конкуренцията.
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 25 яну 2016 23:18

Радвам се за Християна, обаче се уплаших какви развалини са станали другите победители. Жана никога не съм я харесвал, де, ама сега на абсолютно нищо не приличаше, нямаше и глас. Рафи и той, иначе толкова положителна енергия носи със себе си, но за 4 години така и не направи една свястна песен, една дори. Само за Славин още има някакъв шанс. Дано Християна поеме по различен от техния път. Както писах и наскоро, българската музика има огромна нужда от нея, от нейните качества, с които тя може да я издърпа от блатото, от Крисковщината, съответно и много незаети ниши, към които би могла да се насочи. Разбира се, пожелавам й и международна кариера.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот CTAHKO » 26 яну 2016 00:15

doktora25 написа:Радвам се за Християна, обаче се уплаших какви развалини са станали другите победители. Жана никога не съм я харесвал, де, ама сега на абсолютно нищо не приличаше, нямаше и глас. Рафи и той, иначе толкова положителна енергия носи със себе си, но за 4 години така и не направи една свястна песен, една дори. Само за Славин още има някакъв шанс. Дано Християна поеме по различен от техния път. Както писах и наскоро, българската музика има огромна нужда от нея, от нейните качества, с които тя може да я издърпа от блатото, от Крисковщината, съответно и много незаети ниши, към които би могла да се насочи. Разбира се, пожелавам й и международна кариера.

За това че предните победители не са направили нищо, вината е изцяло на Мортиша. С нея имат договор, тя ги продуцира и менажира, а самите изпълнители нямат мърдане от заробващите ги договори. А тази кифла не си мърда пръста за да се развиват, ама и не ги пуска те сами да се развиват. Само ги дере с пари. Това ще се случи и с Християна. Това м/у другото важи за всички участници във формата, не само за победителите. Просто договорите с победителите са най-дългосрочни 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот diplomat » 26 яну 2016 00:18

CTAHKO написа:
doktora25 написа:Радвам се за Християна, обаче се уплаших какви развалини са станали другите победители. Жана никога не съм я харесвал, де, ама сега на абсолютно нищо не приличаше, нямаше и глас. Рафи и той, иначе толкова положителна енергия носи със себе си, но за 4 години така и не направи една свястна песен, една дори. Само за Славин още има някакъв шанс. Дано Християна поеме по различен от техния път. Както писах и наскоро, българската музика има огромна нужда от нея, от нейните качества, с които тя може да я издърпа от блатото, от Крисковщината, съответно и много незаети ниши, към които би могла да се насочи. Разбира се, пожелавам й и международна кариера.

За това че предните победители не са направили нищо, вината е изцяло на Мортиша. С нея имат договор, тя ги продуцира и менажира, а самите изпълнители нямат мърдане от заробващите ги договори. А тази кифла не си мърда пръста за да се развиват, ама и не ги пуска те сами да се развиват. Само ги дере с пари. Това ще се случи и с Християна. Това м/у другото важи за всички участници във формата, не само за победителите. Просто договорите с победителите са най-дългосрочни 8-)

Факт. Ама кой знае дали някой светъл ден от нечии балкон съвсем случайно няма да ѝ се изсипе един бидон киселина... :twisted:

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12736
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот Eminem » 26 яну 2016 00:32

Не виждам какво му е хубавото на това да спечелиш х фактор, след като ще се натресеш на онази от журито, която ще те провали както само тя си може.

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот soccerav » 26 яну 2016 17:32

CTAHKO написа:
doktora25 написа:Радвам се за Християна, обаче се уплаших какви развалини са станали другите победители. Жана никога не съм я харесвал, де, ама сега на абсолютно нищо не приличаше, нямаше и глас. Рафи и той, иначе толкова положителна енергия носи със себе си, но за 4 години така и не направи една свястна песен, една дори. Само за Славин още има някакъв шанс. Дано Християна поеме по различен от техния път. Както писах и наскоро, българската музика има огромна нужда от нея, от нейните качества, с които тя може да я издърпа от блатото, от Крисковщината, съответно и много незаети ниши, към които би могла да се насочи. Разбира се, пожелавам й и международна кариера.

За това че предните победители не са направили нищо, вината е изцяло на Мортиша. С нея имат договор, тя ги продуцира и менажира, а самите изпълнители нямат мърдане от заробващите ги договори. А тази кифла не си мърда пръста за да се развиват, ама и не ги пуска те сами да се развиват. Само ги дере с пари. Това ще се случи и с Християна. Това м/у другото важи за всички участници във формата, не само за победителите. Просто договорите с победителите са най-дългосрочни 8-)

Мда, вижте Невена Цонева. Малко са хората които пеят като нея, погледнете къде е сега след досега и със Саня.

Подобно на предния сезон победителя беше ясен. Христиана смаза конкуренцията. А Кристианчо се закопа брутално с Емил Димитров. Ще му трябват още много години и пеене че да се доближи до него, а да го стигне абсурд.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот doktora25 » 23 окт 2017 17:02

Гледате ли новия сезон? Какви са ви впечатленията? Заслужава ли си да се направи отделна тема или и тук може да се коментира, така както не е конкретизирано заглавието?
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: X Factor

Мнениеот rhaegar » 23 окт 2017 18:02

Аз го гледам, но не съм особено впечатлен. От една страна е добре, че няма изявен фаворит, както в последните 2 сезона. От друга, няма и някой, който наистина да те грабне с представянето си до момента.

Мисля, че този път ще има група на финал-малките изглеждат достатъчно добри. Ще кажа те, Мирослава и Джини, въпреки че аз май ще съм за Ева.

Потресаващо зле са мъжете тоя сезон. Или поне нищо качествено, на фона на Славин, например.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта