Кое ще е следващото населено място

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Кое ще е следващото населено място

Мнениеот ss1914 » 15 юни 2015 14:53

Все още не е затихнал случея в Гърмен, а вече и Орландовци избухна. За мен е дразнещо да слушам, как нещо толкова важно се отдава на политика или ултраси, за да се получи поредното разделение и да затихне всичко. Също така слушах доста от политиците, които даваха обяснение днес и много ме дразни как се опитват да замажат положението, а решение за проблемите не дават. Дрезнещ е самия факт че питат защо футболните агитки са там, как защо, това е България и засяга всички нас, както и роднините ни, всеки има право да е там, без значение дали е от Орландовци. Къде мислите че ще е следващия такъв случай, защото в цяла България е така, а в селата е страшна анархия, поне аз като ходя да видя баба ми, се хващам за главата и се чудя дали съм в България или в Индия.
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24561
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот boabbb » 15 юни 2015 14:58

Мисля, че е време да поръчаме няколко цистерни сода-каустик ... :lol: :lol: Време е производството да сапун да започне, сега :mrgreen: :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Gichev90
Мнения: 22
Регистриран на: 20 дек 2013 00:11
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот Gichev90 » 15 юни 2015 15:06

boabbb написа:Мисля, че е време да поръчаме няколко цистерни сода-каустик ... :lol: :lol: Време е производството да сапун да започне, сега :mrgreen: :mrgreen:


Най добре почни от себе си.

А до Автора, по хубо да си в Индия, щот от България по дегредиращо място на дали има. И не циганите са ви проблема

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот Балкански Орел » 15 юни 2015 15:07

Пече се гражданска война това е ясно и неизбежно.Умишлено или не, незнам.

Аз само не мога да разбера, защо тъпите журналисти наложиха мнение, че едва ли не в България единствените родолюбци са рокерите и ултрасите ?
Аз само в моя квартал познавам няколко момчета, които въобще не се интересуват от футбол и мотори, но са големи националисти.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот ss1914 » 15 юни 2015 15:16

Gichev90 написа:
boabbb написа:Мисля, че е време да поръчаме няколко цистерни сода-каустик ... :lol: :lol: Време е производството да сапун да започне, сега :mrgreen: :mrgreen:


Най добре почни от себе си.

А до Автора, по хубо да си в Индия, щот от България по дегредиращо място на дали има. И не циганите са ви проблема

Да, не са само циганите проблема, а управниците които ограбиха България с далаверите си. Но циганите са им оръжието, това което ги крепи в парламента и което е над закона, те също са и над нас, защото ние не сме нужни на политиците, на тях им трябват безмозъчни маймуни, които да подкупват за 20 лева, а после да си върнат в пъти повече.
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13870
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот Pichichi » 15 юни 2015 15:19

Решението е само едно но не искат да го проумеят онези в парламента. Масово орязване на соц. придобивкии плащания
което да засегне всички, естествено и българи ще пострадат но това е цената да се избавим от тези кърлежи. Като орежем парите за раждане
парите за детски се превърнат в книжки, памперси и сандалки, всички граждани на държавата с телкова пенсия трябва да минат през нова комисия
която да потвърди или отмени телковата пенсия, като в случай че отмени трябва да върнат парите които са получили и други такива мерки
и скакалците сами ще напуснат.
Безработни са, ами дали са работили поне 8 месеца ако да получават купони за кухня, държавата им плаща ток и вода до няква мин.. сума.
Дава им дрехи 2-ра употреба които ние сме занесли някъде и са ни ги приели а не са ни изгонили с репликата ако имате пари дайте, дрехи
2-ра употреба не щем. Просто никакъв кеш!
Последна промяна от Pichichi на 15 юни 2015 15:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот BRF » 15 юни 2015 15:20

ss1914 написа:Все още не е затихнал случея в Гърмен, а вече и Орландовци избухна. За мен е дразнещо да слушам, как нещо толкова важно се отдава на политика или ултраси, за да се получи поредното разделение и да затихне всичко. Също така слушах доста от политиците, които даваха обяснение днес и много ме дразни как се опитват да замажат положението, а решение за проблемите не дават. Дрезнещ е самия факт че питат защо футболните агитки са там, как защо, това е България и засяга всички нас, както и роднините ни, всеки има право да е там, без значение дали е от Орландовци. Къде мислите че ще е следващия такъв случай, защото в цяла България е така, а в селата е страшна анархия, поне аз като ходя да видя баба ми, се хващам за главата и се чудя дали съм в България или в Индия.

Това е следствие на целенасочена политика срещу феновете в България.Само преди десетина години Дербито събираше 40 000 души!Това е страхотна маса от хора и може да направи страшни неща на управляващите!Затова е се говори в България за футболно хулиганство без реално да има такова!

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот Bradat-brat » 15 юни 2015 15:26

1. Съзнателно провокиране на етническо напрежение и то по най-банални поводи - силна музика, крясъци, викове, битови кражби! + 2. Разполагане на американско оръжие и войници в страната = на 3. Да се намесим да опазим етническия мир. Ей, тия отвъд Океана, как поне малко не вземат да сменят сценария!?

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот ss1914 » 15 юни 2015 15:47

Bradat-brat написа:1. Съзнателно провокиране на етническо напрежение и то по най-банални поводи - силна музика, крясъци, викове, битови кражби! + 2. Разполагане на американско оръжие и войници в страната = на 3. Да се намесим да опазим етническия мир. Ей, тия отвъд Океана, как поне малко не вземат да сменят сценария!?

Ти в коя държава живееш, къде го видя тоя етнически мир?
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

bliznaka
Мнения: 62
Регистриран на: 01 ное 2009 20:29
Skype: bliznaka6
Контакти:

Re: Кое ще е следващото населено място

Мнениеот bliznaka » 15 юни 2015 16:14

Проблема е социален и битов, а не толкова етнически, какъвто го изкарваме. Следващо населено място ще има със сигурност.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта