Всичко за Diema Sport и Trace sport stars

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот Warped » 10 дек 2016 14:16

soulfly1948 написа:
Warped написа:
dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Няма да ти споделят тъй като и те самите не знаят 8-) :lol:

има неща,които не се споделят...
защото иначе и споделилият ще ги загуби...

Аха добре. И на мен така ми казваха за фиидовете на сателита ама нещо.........май :lol: Точно заради такива изкавания пускам в нета всичко дето намирам. Нека хората гледат, ако се закачт много маймуни на клона пада но щом давате акъл значи ще си го намерите пак 8-)
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
soulfly1948
Мнения: 596
Регистриран на: 29 сеп 2016 16:04

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот soulfly1948 » 10 дек 2016 14:21

Warped написа:
soulfly1948 написа:
Warped написа:
dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Няма да ти споделят тъй като и те самите не знаят 8-) :lol:

има неща,които не се споделят...
защото иначе и споделилият ще ги загуби...

Аха добре. И на мен така ми казваха за фиидовете на сателита ама нещо.........май :lol: Точно заради такива изкавания пускам в нета всичко дето намирам. Нека хората гледат, ако се закачт много маймуни на клона пада но щом давате акъл значи ще си го намерите пак 8-)

ТАМ където се закачам аз, маймуни няма на клона или и да има ,клона ги издържа... :lol:
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България.....

hellraider13
Мнения: 14
Регистриран на: 19 апр 2008 17:16
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот hellraider13 » 10 дек 2016 14:25

Пусна си в нет-а Скай спортс FullHD(че лятото на европейското имаше и 4К) безплатен стрийм с качествен коментар,Ф1 без реклами с интервюа с пилотите докато си гледам и без удоволствието да слушам Иван Тенчев и ко.
Тези диемаджийските дори 720р-то им на 4К телевизора изглежда по-зле от SD-то на FullHD,да не говоря за SD-то колко зле е,а тези наглите ми искат пари да им гледам л****то качество,нека първо пуснат поне 1080р и тогава да наглеят за пари.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот Warped » 10 дек 2016 14:26

soulfly1948 написа:
Warped написа:
soulfly1948 написа:
Warped написа:
dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Няма да ти споделят тъй като и те самите не знаят 8-) :lol:

има неща,които не се споделят...
защото иначе и споделилият ще ги загуби...

Аха добре. И на мен така ми казваха за фиидовете на сателита ама нещо.........май :lol: Точно заради такива изкавания пускам в нета всичко дето намирам. Нека хората гледат, ако се закачт много маймуни на клона пада но щом давате акъл значи ще си го намерите пак 8-)

ТАМ където се закачам аз, маймуни няма на клона или и да има ,клона ги издържа... :lol:

Няма засега. dindan ако не си пробвай торент тв може да ти хареса да си цъкаш канали. специАлно :lol: да не мислите че лъжа: http://193.105.196.132/probe
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот galin56 » 10 дек 2016 14:39

Това ми прилича като на събрание пред входа и бабичките се тюхкат, че дават 3 лева на месец за общи нужди и че този който ги събира едва ли не с тия пари не плаща общите нужди ами ходи до Карибите. Аз лично си плащам пакета от лятото насам, въпреки, че я гледам 2-3 мача на месец, я не. Тоя месец бях решил да не плащам, ама тръгна рекламата за Пулевите а и мачовете от английското по коледа и пак платих. Който не иска, не плаща не виждам драма.
А стриймовете не ги обичам. Ще се ровя аз 1 час в нета докато заработи някой стрийм, в повечето случаи насича, а и да не насича някой да ми меле на джигатайски - мерси. Пускам си диемата - пичовете си коментират на български, има понякога интересни гости, картината си е съвсем прилична на 50"-я ми тв и т.н.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот язе » 10 дек 2016 17:00

galin56 написа:А стриймовете не ги обичам. Ще се ровя аз 1 час ...


Е, в твоя случай е оправдано...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот 7 е добро число » 10 дек 2016 17:35

iliev72 написа:Интересно защо при мен не спират и гледам с часове стриймове :)
Мога да ти кажа когато има пълен race weekend(GP2,GP3,F1 и PorscheCup) си пускам стрийма в 10 сутринта и го спирам в 5 следобяд.Никой не ти е виновен , че не знаеш къде има качествени стриймове.Да не говорим , че това което гледаш по кабелната е HD Ready , а руските канали които гледам на стрийм си е истински FullHD :) И не само руски :)


браво Илийка ти си ибати мъжо - направо му обясни че е тъп и такъф ще си остане

па губиш връзка с реалността , човека ти говореше че се опитва да гледа футбол . :mrgreen:
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот iliev72 » 10 дек 2016 17:42

Е то стриймовете не са за лаици :mrgreen: Плащайте си там на Нова и не се оплаквайте от цената !
Аз съм си намерил решение :) Хем картина качествена(винаги е по-качествена от ДиемаЕкстра) , хем коментара го бива , а гостите в SkySports § BT Sport винаги са на ниво(въобще не може да става дума за сравнение с "спецове" на Нова).Все едно да сравняваме Трабант и Ролс Ройс :) Возете се на трабанта и му се кефете , аз ще се мъча с Ролса :)
dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Толкова пъти съм го правил в този форум , че вече не виждам смисъл да го правя !
Последна промяна от iliev72 на 10 дек 2016 18:36, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот ЕМИЛ » 10 дек 2016 18:29

dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Аз ги гледам безплатно през сайта Сейр Сандък .

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Пакета Диема Екстра поскъпва

Мнениеот iliev72 » 10 дек 2016 18:40

ЕМИЛ написа:
dindan написа:Споделете къде и как гледате качествени стриймове без прекъсване,нали затова е форум за да си помагаме.

Аз ги гледам безплатно през сайта Сейр Сандък .

В колко голяма квадратче и с каква резолюция ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ReBorn1982 и 31 госта