Честит рожден ден на Тодор Христов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

pomiqr180
Мнения: 44
Регистриран на: 07 сеп 2014 11:58

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот pomiqr180 » 07 сеп 2014 13:17

Laetitia написа:България наистина ще умре, след като 50-годишни типове, които нито семейство са създали, нито образование са завършили, тролят цял ден по форумите.

А ти кога ще създадеш семейство? Биологичния часовник тики-така. Мъжете винаги могат да забременят жена, но жените пресъхват. Една грозна жена не бива да се показва на всички, но явно самочувствието ти идва в повече.

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Messi_fan » 07 сеп 2014 13:18

CTAHKO написа:
Bourgas написа:
CTAHKO написа:
Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;)

За съжаление аз работя, ама наистина. И това, че съм влязъл във форума, не значи, че съм лентяй като теб. Хващай си парцалите и излез отвън да подишаш малко чист въздух, че да си отдъхнат малко нормалните хора от твоите душевни разстройства.


Аз пък работя цяла седмица, днес и утре почивам ;) И за разлика от теб си бачкам две работи (без да смятам тази на другаря Кутев) ;) Така че не ми обяснявай кой е лентяй и кой не е и кой какво трябва да прави. Капиш 8-) Като нямаш да казваш нищо по темата, не влизай и това е.


хахаха СТАНКО яко ви бърка по дупките. хахахах пак ви прави криви и ви кара да си говорите сами. 8-) 8-) Не случайно е лидер във форума. Като цяло пак ви прави на две стоитнки. хахахах

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Messi_fan » 07 сеп 2014 13:21

pomiqr180 написа:
Laetitia написа:България наистина ще умре, след като 50-годишни типове, които нито семейство са създали, нито образование са завършили, тролят цял ден по форумите.

А ти кога ще създадеш семейство? Биологичния часовник тики-така. Мъжете винаги могат да забременят жена, но жените пресъхват. Една грозна жена не бива да се показва на всички, но явно самочувствието ти идва в повече.


Тя тая е фригидна. :mrgreen: :mrgreen:
НО защо обижда така баща си ? :roll: :| Какво като бедния човечец е на 50, нали те е създал, миличко. :roll: Аааа те вашите са разведени. Значи затова му се сърдиш на човечеца, че не е създал семейство. Жалко миличко, жалко. 8-)

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2014 13:25

Фригидни сте вие, помиярчета, които една жена не е пожелала.
Аз семейство съм си създала, вие не сте, но това е по-добре всъщност.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 13:28

Laetitia написа:България наистина ще умре, след като 50-годишни типове, които нито семейство са създали, нито образование са завършили, тролят цял ден по форумите.

Е ти като си на 30, семейна и си с две висшета, що и ти си по цял ден във форума :?: Нямаш ли деца за гледане, манджи за готвене, мъж за плющене, къща за чистене, чорапи за пране, та си седнала да се сваляш с децата и чиковците 8-)

П.П. Това твоето за висше ли го имаш, бейби 8-)
Последна промяна от CTAHKO на 07 сеп 2014 13:29, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот stefani » 07 сеп 2014 13:29

Един от идиотите управлявали България
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Laetitia » 07 сеп 2014 13:31

Чиче, имам още годинки до 30, а ти вече отдавна си ги прескочил.
И далеч не вися по цял ден във форума, а и все по-малко ще влизам изобщо.
Но все пак аз си имам живот, имам си мъж, имам много по-важни неща за вършене, а твоят жалък живот е между клубчето ти и форума, където да поизбиеш комплекси от липсата ти на реализация и семейство. :)
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Messi_fan
Мнения: 1741
Регистриран на: 14 мар 2014 12:34

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Messi_fan » 07 сеп 2014 13:34

CTAHKO написа:
Laetitia написа:България наистина ще умре, след като 50-годишни типове, които нито семейство са създали, нито образование са завършили, тролят цял ден по форумите.

Е ти като си на 30, семейна и си с две висшета, що и ти си по цял ден във форума :?: Нямаш ли деца за гледане, манджи за готвене, мъж за плющене, къща за чистене, чорапи за пране, та си седнала да се сваляш с децата и чиковците 8-)

П.П. Това твоето за висше ли го имаш, бейби 8-)


Какво обръщаш внимание на тая фригидна курица. 8-)

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 13:38

Messi_fan написа:
CTAHKO написа:
Laetitia написа:България наистина ще умре, след като 50-годишни типове, които нито семейство са създали, нито образование са завършили, тролят цял ден по форумите.

Е ти като си на 30, семейна и си с две висшета, що и ти си по цял ден във форума :?: Нямаш ли деца за гледане, манджи за готвене, мъж за плющене, къща за чистене, чорапи за пране, та си седнала да се сваляш с децата и чиковците 8-)

П.П. Това твоето за висше ли го имаш, бейби 8-)


Какво обръщаш внимание на тая фригидна курица. 8-)

Отново си прав. Няма смисъл 8-) За нея вече е твърде късно, пък и времето и е поотминало вече ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

pomiqr180
Мнения: 44
Регистриран на: 07 сеп 2014 11:58

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот pomiqr180 » 07 сеп 2014 13:45

Дека са ти децата? Да не си ги глътнала и разпиляла по увисналите цици и тумбак или са се изгубили в аналната област?


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer и 21 госта