Честит рожден ден на Тодор Христов!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 09:08

[center]Изображение[/center]


Тодор Христов Живков е роден на 7 септември 1911 г. в тогавашното село Правец, Орханийско. Син е на Маруца и Христо Живкови. Има брат Георги Живков и сестра Цветанка Живкова.

От 10 май до 19 октомври 1935 г. отбива военната си служба като трудовак в Шеста рота на Първа пехотна работна дружина в София. Завършва (1939) прогимназия в Правец и учи до 6-ти (днешен 10-ти) клас на гимназията в Ботевград. От 1939 г. се установява в София и завършва средното полиграфическо училище, след което постъпва на работа като букволеяр в Държавната печатница в София. От юли 1938 г. до ноември 1942 г. временно пребивава в селата Дъскот, Лесичево, Говедарци, където е разпределена като участъков лекар неговата съпруга Мара Малеева.


Тодор Христов Живков е български политик от Българската комунистическа партия. Често неофициално е наричан Тошо, бай Тошо и Тато.

В продължение на 35 г. (в периода от 1954 до 1989 г.) оглавява управляващата Българска комунистическа партия БКП, заема централни ръководни длъжности, председател на Министерския съвет (1962 - 1971) и председател на Държавния съвет на Народна република България (8 юли 1971 - 17 ноември 1989).

На 4 март 1954 г. е избран за първи секретар на ЦК на БКП на мястото на дотогавашния партиен водач, генерален секретар Вълко Червенков. По-късно (1981) неговата длъжност първи секретар е преименувана на генерален секретар. Той е министър-председател на България в 70-то (1962-1966) и 71-то (1966-1971) правителства — втори по продължителност период на този пост в българската история след Станко Тодоров. От приемането на Конституцията през 1971 г. до края на 1989 г. е председател на Държавния съвет, т.е. фактически държавен глава.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=G3_cBDwyBIQ[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=caTqHb9HJr0[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tNI9v5VI1t8[/youtube]



Честит рожден ден на другаря Тодор Христов (Янко) :!: Най-далновидния политик от новата история на България :!: Нека го помним с добро 8-)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=39Jz8WISBOk[/youtube]
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Владо_ЦСКА » 07 сеп 2014 09:51

:shock: :shock: :shock:
Ти тоя форум, за ташак ли го ползваш?
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

dodo7271
Мнения: 3053
Регистриран на: 26 окт 2009 12:24
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот dodo7271 » 07 сеп 2014 09:55

Искрено се надявам червеите да са го изяли, както него, така и слабоумната му дъщеря. Пожелавам от все сърце алкохолизираният му син Владко, и внук Тошко са последват съдбата му и да ни освободят от присъствието си....
Христо Стоичков: Ако бях играл в Левски, сега аз щях да бъда върху коня пред Народното събрание

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:05

Владо_ЦСКА написа::shock: :shock: :shock:
Ти тоя форум, за ташак ли го ползваш?

Да ти приличам на майтапчия 8-) Човекът е част от българската история и днес има рожден ден 8-) Не може ли да го уважим ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Bourgas » 07 сеп 2014 10:10

Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:12

Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;) Не влизаш в темата и това е ;) Има сума ти теми, които можеш да обсъждаш и дискутираш. Простичко е ;) Аз да не би да съм влезнал във форума на Черноморец да ти обяснявам колко си кух и колко малоумни са ви темите ;)
Последна промяна от CTAHKO на 07 сеп 2014 10:15, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Bourgas » 07 сеп 2014 10:15

CTAHKO написа:
Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;)

За съжаление аз работя, ама наистина. И това, че съм влязъл във форума, не значи, че съм лентяй като теб. Хващай си парцалите и излез отвън да подишаш малко чист въздух, че да си отдъхнат малко нормалните хора от твоите душевни разстройства.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот CTAHKO » 07 сеп 2014 10:19

Bourgas написа:
CTAHKO написа:
Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;)

За съжаление аз работя, ама наистина. И това, че съм влязъл във форума, не значи, че съм лентяй като теб. Хващай си парцалите и излез отвън да подишаш малко чист въздух, че да си отдъхнат малко нормалните хора от твоите душевни разстройства.


Аз пък работя цяла седмица, днес и утре почивам ;) И за разлика от теб си бачкам две работи (без да смятам тази на другаря Кутев) ;) Така че не ми обяснявай кой е лентяй и кой не е и кой какво трябва да прави. Капиш 8-) Като нямаш да казваш нищо по темата, не влизай и това е.
Последна промяна от CTAHKO на 07 сеп 2014 10:19, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Bourgas » 07 сеп 2014 10:19

Кух съм заради кое? Че акълът ми повече от твоето разстройство, което се бландика в празната ти тиква ли? То бива бива малоумен лентяй, форумен трол и човек без истински, реален социален живот, ама ти разбиваш тъпомера. Можеш да продължаваш да се излагаш като кифладжия или поне докато на някого тук не му дойде акълът и да те разкара като лайнян вестник из драки. Кретен.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Bourgas
Мнения: 6079
Регистриран на: 20 яну 2011 17:57
Местоположение: Bourgas
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Тодор Христов!

Мнениеот Bourgas » 07 сеп 2014 10:20

CTAHKO написа:
Bourgas написа:
CTAHKO написа:
Bourgas написа:Станко, мъчно ми е за теб. Хора бедстват в твоя регион и вместо да си вдигнеш дебелия задник от компа и отидеш, за да им помогне, ти отново лентяйстваш във форума с поредната ти малоумна тема. Заради такива кретени като теб и другите двама урунгели с по 10 ника този форум спря да се посещава от бая нормални хора. Не знам колко още трябва, за да те изтрайват и модераторите, може би докато не останете само вие тук, безхаберни лентяи.

Да не би при вас да няма бедстващи 8-) Ти какво правиш тук, работливко ;)

За съжаление аз работя, ама наистина. И това, че съм влязъл във форума, не значи, че съм лентяй като теб. Хващай си парцалите и излез отвън да подишаш малко чист въздух, че да си отдъхнат малко нормалните хора от твоите душевни разстройства.


Аз пък работя цяла седмица, днес и утре почивам ;) И за разлика от теб си бачкам две работи (без да смятам тази на другаря Кутев) ;) Така че не ми обяснявай кой е лентяй и кой не е и кой какво трябва да прави. Капиш 8-)

Ти цяла седмица не излизаш от форумите, трол такъв. Цял месец, цяла година. Кой ти дава на теб работата, кой е този бездарен работодател. Такива като теб ги разкарвам с шутове от фирмата ми. Егати кроманьонеца изостанал.
[center]ЗА ЧЕРНОМОРСКИТЕ АКУЛИ ГОЛЕМИ РИБИ НЯМА![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта