Кой за кого ще гласува.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sheisse
Мнения: 410
Регистриран на: 03 апр 2009 06:50
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот Sheisse » 04 юли 2009 08:56

А коя е новата жрица в бардака?
Пожарникарчето?
Четете малко...и спрете чалгата най-накрая.Имам чувството, че живея в чалга, но това ще ми е последното гласуване.После си тръгвам от държавката.С чалгата явно не се спори.Поне един път изберете някой с ДИПЛОМА и с ОПИТ.Е го пожарникарчето, за който може и иска да чете:
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=145435

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 04 юли 2009 08:56

Трябва промяна-ГЕРБ!

За мен най-добрия вариант е ГЕРБ ,СИНЯТА КОАЛИЦИЯ И АТАКА ,да съставят новия кабинет!
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
de_souza
Мнения: 151
Регистриран на: 26 окт 2008 20:22
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот de_souza » 04 юли 2009 09:09

твърдо за НДСВ !!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21365
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот metodito » 04 юли 2009 09:26

Абе, 'ора нали знаете, че това не ви е Еврофутбол. Иначе има много общо между нашето футболче и изборите. Борят се сумата глупаци. Всеки си мисли, че го вади най - голям. И въобще не разбират, че не това целта. Целта е в граденето на история. И да направиш не само феновете си, а всичките почитатели на играта (независимо дали се казва футбол или живот - homo est ludens) доволни от ежедневието им. Да, всички. 'щото аз съм син, ама "рижите" като праснаха Ливърпул насред Анфилд, "моряците" като се озъбиха на Фейенорд, на следващия ден, не знам по - хубаво ми беше леко, самочувствено. Да градиш и надграждаш над постигнатият положителен резултат. След 90 - та много неща се промениха, други си останаха същите. Вместо да надграждаме, забранявайки със закон червената пасмина, задържане за повече от 2-3 години това обединение, което имахме, какво стана? Вижда се какво стана в една Словения. Никой не може да каже, че само преди 20 ина години са били част от един черен апарат. Живеели са сивия си живот в мрачни панелки (то там още си ги има ама изглеждат съвсем различно) и т.н. Днес, много хора не ги разглеждат като славяни. И от другата страна пък имаме Украйна. Силно зависими от Русия. Скъпотия и ниски заплати. Премиер - мафиот и правителство - башибозуци. Всите млади гледат да бягат и плюят зад гърба си. Да ви прилича това на нещо.
Ма вие пускайте Еврофутбола си.
Добре, ето краткия отговор на въпроса. От дванадесет години не съм гласувал (откак Мургавия ни измами). Мислех да гласувам за зелените. Мислех, че те застават зад идеи, които си заслужава. Не имагинерни халюционации("ще направим България розова", аз па не ви ща педали - синьото е моя цвят). Да ама не. Те ще участват заедно с Герб. Тоест, отиват на избори, за да влязат в парламента. Да си напълнят гушките и те. Че то Каракачанчето с тва скъсаното сако, не може така. Та така, гласа ми ще отиде при фашистите, само и амо, за да има глас срещу идея - червената, а не заради идея - свободата.
А вие играйте Еврофутбол. Никой от нас няма да спечели джакпота поотделно.
Пет пръста - в един юмрук.


Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот comandosa1 » 04 юли 2009 11:01

DamonHill написа:България беше в икономическа катострофапрез 96-та и 97-ма. Всички големи предпиятия бяха в ликвидация. Инфлацията беше в хиляди проценти - ХИЛЯДИ. Това се нарича хипер инфлация. Моето семейство по онова време беше на ръба на оцеляването. Банковата система на България беше напълно срутена. Няма банки, няма работещи пари -> няма икономика -> няма БВП ->няма пари, никакви пари - това беше реалността при Виденов. ХОРА, НАИСТИНА ЛИ ЗАБРАВИХТЕ ТОВА??? Нали вие разбихте парламента заради това?
След управлението на Обединените демократични сили, въпреки наличието все още на известна корупция, въпреки някои неуспешни приватизационни сделки, България възстанови банковата си система, регистрира известно покачване на доходите, изпреварващо инфлацията. Затвори повечето преговорни глави с Евро Съюза, изгради положителен имидж пред Европа. Помните ли как критикуваха Костов заради това, че допуска Европа да ни третира в пакет с изостаналата от нас Румъния? Знаете ли, къде са румънците сега, ако незнаете, отидете да видите. Ако ОДС бяха продължили нямаше да стигнем Германия, не, но щяхме да сме поне на нивото на Румъния, близо до Унгария и Полша.
Наистина ли ще допуснете Станишев отново да управлява. Това спиране на Европейските фондове е БЕЗПРЕЦЕДЕНТНО. Представете си, щом хора - димпломати им казаха в очите - 'Корумпирани сте, няма да ви отпускаме пари' - представете си за какво става дума. НАИСТИНА ЛИ ЗАБРАВИХТЕ ТОВА?
И последно към хората, които няма да бъдат обедени в това че ОДС (Синята коалициа) е едиствена перспектива, Хора гласувайте поне за Бодигарда, поне, ако не друго да изолираме турците и комунистите, ПОНЕ В ТОВА ДА СЕ ОБЕДИНИМ. не мисля, че това с доганизацията е шега работа. Ако не ни пука и си мислим, че е някакво явление сам в някакви села на юг, има опастност жестоки конфликти да ни застигнат съвсем бързо.


Браво, ето някой който може да помни повече от 4 години! Евала мислех че съм останал само аз.

Потребителски аватар
cska_15
Мнения: 126
Регистриран на: 04 апр 2009 15:21
Местоположение: София, ст. Българска армия
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот cska_15 » 04 юли 2009 11:03

Гласувайте за СК и след година като искате на дядовците и бабите си пари да ви пратят да ги вземате от протфейла на Костов.... А колкото до ГЕРБ Бойко добра кампания си направи, но такъв мошенник като него не съществува....
ВЪН БОКЛУЦИТЕ, ВЪН БОКЛУЦИТЕ, ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот comandosa1 » 04 юли 2009 11:11

cska_15 написа:Гласувайте за СК и след година като искате на дядовците и бабите си пари да ви пратят да ги вземате от протфейла на Костов.... А колкото до ГЕРБ Бойко добра кампания си направи, но такъв мошенник като него не съществува....


Ти се опита да кажеш нещо ли, или...?
Ако искаш да знаеш точно за "пари" при пенсионерите недей да ми говориш, ако обичаш. В момента майка ми има пенсия 120 лв на месец, същата както преди 3 години, но при 2 пъти по-високи цени.
По времето на омразния Костов пенсията и беше 65 лв, а цените до 3-4 пъти по-ниски, сами си правете сметката.
Последна промяна от comandosa1 на 04 юли 2009 11:33, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот ogrizko » 04 юли 2009 11:15

Каква синя коалиция и Костов, номер 19 и т.н. глупости. И те окрадоха държавата... ама ако сте от тяхната партия разбирам, че ги защитавате. По времето на Костов се оправила кризата. Глупости на търкалета, никаква криза нямаше тогава! Или не в тоя си вид..... просто това беше изкуствено създадена криза от комунистите, за да лапнат повече пари. Примерно аз ако имам 100 000 долара в банката и 1 долар = 1 лев.... значи имам 100 000 лева. Обаче ако долара стане 3 лева и се увеличи 3 пъти, тогава вече ще имам 300 000 лева. Та, затова беше цялата криза... предполагам хорицата на Виденов са имали повечко пари в банките и си е струвало да измислят една несъществуваща криза. И нищо чудно, че тази "криза" после е била овладяна. И като слагам кавички... това не значи, че за обикновения гражданин също е нямало криза, за него си имаше. :roll: Само дето Костов не е направил кой знае какво... като изключим, че и той успя да поокраде държавата :)))

Що се отнася до тия избори... вероятно бих гласувал за Атака, обаче нямат никакъв шанс да са в управлението и затова смятам, че е най-правилно да гласувам за ГЕРБ...... първо, че на тях не им е даден шанс, а след като е бил даден на БСП, СДС, ДПС, НДСВ.... то такъв може да бъде даден и на ГЕРБ. Не е честно на другите да се дава, а на тях - не :) Пък и другите са вече достатъчно запечени измамници, така че - не, мерси :) Но наистина се надявам да са по-добре нещата с ГЕРБ.... а пък вече ако и ГЕРБ се провалят и не оправдаят по никакъв начин даденото им доверие, тогава ще си гласувам вече за АТАКА. Но смятам, че на тия избори е задължително, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се подкрепи ГЕРБ с номер 3 :!:
Изображение

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Кой за кого ще гласува.

Мнениеот acmilan » 04 юли 2009 11:53

marmi52 написа:
acmilan написа:Неведнъж съм писал в този форум,че съм твърдо за Синята коалиция!ОДС извади България от блатото и я изведе от жестоката икономическа криза.Разбира се,на всеки нормален човек му е ясно,че членството в ЕС и НАТО се дължи на същото това управление!Но най-голямата причина,поради която подкрепям Костов е,че той не се огъваше нито пред руснаците,нито пред американците,за разлика от т.нар, цар,който е срам за баща си,за серГЕЙ и Доган,които се огъваха и пред едните,и пред другите!Както всички знаем,българина е или русофил или американофил,именно Костов внушаваше и продължава да внушава на хората,че България е част не от руското или американското,а от европейското семейство!Мога да пиша много за избора си,но няма нужда,всичко е ясно.И не забравяйте,Синята коалиция не е само Костов,освен бившите му министри в ДСБ,в СДС има много млади хора като самия Мартин Димитров,дано тази смес от опитни и млади да изведе България за пореден път от блатото,в което я вкараха комунистите и турците!


По-добре наистина не пиши повече за причините да боготвориш Костов ! Толкова си далеч от истината, че няма накъде ! Ти на колко години си ?! Много са ми смешни такива като теб, които обясняват как през 1997 година Костов ни бил извадил от блатото ! Това баба ти ли ти го разказа ??? Ха-ха-ха ! Вие сигурно сте били по на 10-12 години тогава ... Аз съм участник в онези събития и затова хубаво прочети това :
Не Костов, а Запада чрез налагането на Валутен борд спряха хиперинфлацията през 97-ма година. Именно световните господари наложиха такава политика на България, за да може тя поне малко да отговаря на условията за членство в ЕС ! Не Костов, а пак Запада ни прие в Европейския съюз и не заради Костов, а заради техни геополитически, стратегически интереси на Балканите !
Костов е една марионетка на ДС и посъвместимост трябва да играе ролята на американофил и демократ ! Такива са и всички заемали и заемащи ръководни постове в СДС ! Други просто не се допускат до тези постове ! Разбира се, има и честни, но наивни хора все още, които вярват на тези измамници .... По-лошото е обаче, че и този, за който се канят да гласуват утре болшинството от хората не е кой знае колко по-различен от Костов !

1.Не боготворя Костов.2.Много си ми смешен ти,специалистче,не ме интересува на колко години си,аз съм на 20 и се интересувам от политика от много малък,97-ма съм бил първи клас,но съм ходил по митинги.И никой не трябва да ми разказва нещо,за да съм на определена позиция,сам виждах ситуацията,после съм чел много,ти явно си много голям разбирач.Защо не видиш срещу кого водят абсоллюто черна камоания червените изроди,от кого се страхуват?Ако спечелят комунистите,Доган и смешния цар България губи!Ти явно си техен привърженик.Наистина,въобще не пиши повече,ако водим спор с теб,повярвай ми,няма как да излезеш победител!Айде,пусни си червената бюлетинка и си...............знаеш какво пиша!Утре двубоят е между България и Турция.Ти показваш ясно на чия страна си!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 147 госта