Game of Thrones / Игра на тронове / Домът на дракона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот marchisio » 26 юни 2016 16:15

Е, то ше има още 13 епизода май. :roll:
7ми и 8 сезон ще са кратки, да се надяваме и качествени.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот paceto » 27 юни 2016 05:15

Аря Старк :twisted:
Хубав финал направиха браво, а финала на епизода беше епичен - тежко им горко на Ланистърови. :twisted:

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Niksh0 » 27 юни 2016 10:50

Повечето неща бяха очаквани, но като цяло съм доволен.

[offtopic]Очаквах само щетите от бомбите на Церсей да са доста по-сериозни, един вид голяма част от града да изгори. Сега ще видим дали Джайм ще остане при нея или ще му дойде в повече и ще тръгне да търси Бриен. Не ми хареса и това повторение на сцената с провъзгласянето на Джон като новия крал на Севера. Доста по-важни задачи ще има той сега. Сцената с Нед и Лиана единствено не се чу какво му прошепна, но мисля, че е ясно.Денерис събира все повече подкрепа и трудно ще бъде спряна. Остава само да се разберат с брат й и да спрат блеите пичове отвъд Вала. Аря пък се превърна в най-големия badass герой в момента. 8-)[/offtopic]
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9071
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Soulen » 27 юни 2016 12:30

Потресен съм....

НАЙ... ВЕЛИКИЯ.... ЕПИЗОД... ПРАВЕН.... НЯКОГА...
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот rhaegar » 27 юни 2016 13:38

Niksh0 написа:Сцената с Нед и Лиана единствено не се чу какво му прошепна, но мисля, че е ясно.


""You have to protect him. promise me, Ned, Promise me, Ned"
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот CTAHKO » 27 юни 2016 14:12

rhaegar написа:
Niksh0 написа:Сцената с Нед и Лиана единствено не се чу какво му прошепна, но мисля, че е ясно.


""You have to protect him. promise me, Ned, Promise me, Ned"

Вече си разкрит 8-)

П.П. Церсей избухна :lol: Знае да я играе тази игра 8-) Северът се обедини, югът също. Единствената спънка остана само Церсей. Ама тя без подкрепа от никъде, едва ли ще издържи дълго 8-)

П.П.2. В този епизод, де що можеха да го избият, го избиха. Че ималко бонус дадоха :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Niksh0 » 27 юни 2016 14:30

rhaegar написа:
Niksh0 написа:Сцената с Нед и Лиана единствено не се чу какво му прошепна, но мисля, че е ясно.


""You have to protect him. promise me, Ned, Promise me, Ned"

Това се чу. Другото което уж не се чу добре беше от сорта на "Името му е... Робърт не трябва никога да разбира за него, защото ще го убие"

Обърнаха и внимание на меча Dawn на Артър Дейн и предзнамението, че Джон ще е The Sword of the Morning и ще сложи края на нощта. И че евентуално ще намери меча в криптата на Лиана.

Церсей на пръв поглед е доста ебана и може единствено с Юрон да се съюзи.

Бран след като мине от другата страна на Вала ще махне магията и Белите пичове и те ще могат да минат и от там нататък е ясно уж кво ще стане.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот marchisio » 27 юни 2016 18:04

Абе как така малоумника Джон стана Крал на севера ? Ами невероятната Санса !?!?!?!

Бтв, радвам се, че няма да гледаме грозната мутра на Марджъри повече.

Лиана да я слагат на железния трон, баси чавето е ..
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43884
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот rhaegar » 27 юни 2016 19:18

Спокойно, Жони ще стане крал на всичко, с кака си Дани. Ще има и за Санса. Плюс, че на Север жените не наследяват, само в Дорн.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Groucho » 27 юни 2016 20:58

rhaegar написа:""You have to protect him. promise me, Ned, Promise me, Ned"

:roll: :arrow:

rhaegar написа:Нямам идея, аз не гледам епизодите. Само чета какво се случва. :lol:


:?:

Сваляш и четеш английските субтитри, а :?: :lol:

Данчето за пореден път показа, че е готова да влезе с двата крака на политическата сцена или по-точно казано... да разтвори и двата си крака, за да може политическата сцена да влезе в нея :lol: Безцеремонна царкиня, ей :lol: Според мен тя ще пристане в края на Джора, а не на Ваньо :roll: Нъли, ако Джора се излекува от Люспата и не се превърне в динозавър :roll:

Лейди Мормон като Богомил Бонев - набързо припомни компромати на няколко северняци, които не бяха уверени въ встъпването в длъжност на президент Сноу. Сериозно момиче.

Дебелият майстор не кандидатства по най-удачния начин във ВУЗ-а. Поне едно печено прасенце и дамаджана вино да беше взел за изпитващия, хем знае, че документите не са му много редовни и ще трябва да се бори за семейно общежитие.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mizantrop и 48 госта