Game of Thrones / Игра на тронове / Домът на дракона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43876
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот rhaegar » 21 юни 2016 16:38

Нямам идея, аз не гледам епизодите. Само чета какво се случва. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Cicero » 21 юни 2016 16:41

tmanolov написа:абе аз да кажа еретична мисъл - това еленче дали не беше някаква връзка с принцеса Шайрийн, която баща й Станис изгори, че на мен ми приличаше на детска играчка :?:

То си беше детска играчка. Подарил го беше точно на малката Шайрийн и сега го намери до кладата на която Станис я изгори, в жертва на господаря на Светлината.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

tmanolov
Мнения: 4023
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 21 юни 2016 16:44

Groucho написа:
tmanolov написа:явно изнасилванията от Рамзи са й наляли нещо в главата

Tакива насилвания са опасни. Вземе да скръцне със зъби и да плюне връз Рамзи налятото, заедно с наливателя :lol:
Рамзи не беше толкова луд, че да посегне на главата на Санса :lol:

абе не е баш тъй - глей какво кученце беше направил Рамзи от Тео - даже му даде да го бръсне и му сложи бръснача на гърлото си, докато му съобщаваше, че баща му е заклал обичния му Роб Старк - пък и жените са често на принципа "Бий ме, обичам те" :lol: Освен това не главата на Санса му трябваше, а детеродния й орган, ама не му остана време, то като оня виц, дето един дошъл да си иска жената от баща й, пък бащата попитал - То за ръката на дъщеря ми ли си дошъл, а младежът рекъл - А, не, аз да не съм чекиджия :mrgreen:


tmanolov написа:А и много ме разочароваха с Уинтърфел - ми то най-простите крепости са по-големи и масивни от тази полукочина.

Неугледен е домът на Вуците, вярно е. С малко доплащане може би ще успеят да го заменят за някоя панелка в Люлин :lol:[/quote]

хаха, това беше яко - то и в Люлин има яко вуци, пък и на кръв гледат - живял съм цели 7 дни в квартала и съм си стара кримка там
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4023
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 21 юни 2016 16:46

rhaegar написа:Нямам идея, аз не гледам епизодите. Само чета какво се случва. :lol:

заеВи, регаре, барем кАжи какво направи с оная Старка-та и Джинката копИле ли ти е, али не е - не си трайкай такъв, мискинино, знаем , че ти стоиш в основата на сценария ;)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 4023
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 21 юни 2016 16:48

Cicero написа:
tmanolov написа:абе аз да кажа еретична мисъл - това еленче дали не беше някаква връзка с принцеса Шайрийн, която баща й Станис изгори, че на мен ми приличаше на детска играчка :?:

То си беше детска играчка. Подарил го беше точно на малката Шайрийн и сега го намери до кладата на която Станис я изгори, в жертва на господаря на Светлината.

уф, това съм го проспал, но тогава приспивах моите чавета, та ми е простено. Значи да чакаме драма в другия епизод с него и червената жрица - баси как й се кефех, рпеди да видя на колко години е и да се засрамя, че съм геронтофил :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот CTAHKO » 21 юни 2016 17:22

tmanolov написа:уф, това съм го проспал, но тогава приспивах моите чавета, та ми е простено.

Това беше миналият сезон :)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Red_Pride » 21 юни 2016 21:50

Еленчето Давос го подари на Шайрин.
[rimg]https://dl.dropboxusercontent.com/u/31972793/androidbg/10628155_946991171983886_3440970175867167846_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23681
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот paceto » 26 юни 2016 06:29

Да, играчката беше подарък на Давос към малката преди той да замине за Вала да иска помощ от Джон за атаката на Станис. Като цяло Давос не знаеше как е умряла малката, защото Мелисандра не му каза нищо и само поклати глава след като той я попита какво стана със Станис и малката. Давос не присъстваше на битката на Станис и явно си е мислел, че са ги изклали след като Станис претърпя поражение в края на миналият сезон. Сега като видя кладата и играчката навърза двете неща, защото знаеше с какви неща си служи Червената вещица и разбра как е умряла малката. :mrgreen:

Може би сега Мелисандра ще умре или ще я прогонят, защото актрисата, която я играе в момента е бременна и се очаква да роди до няколко дни. Снимките започват в края на август - началото на септември и очевидно тя няма как да може да снима за новият сезон, а да я заменят изцяло с нова актриса ще е тъпо.

Голямо коремче има, а снимката е от края на май месец и до ден днешен все още не е родила. :)

Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот modor » 26 юни 2016 11:30

Изображение :lol: :lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Player » 26 юни 2016 14:39

Кой е по-голям е въпросът? Кутрето или Тирион... Иначе е време нещата да си дойдат на мястото и да влязят в главната роля белите бродници. Историята започна с тях, а досега получаваха по пет минутки слава на сезон... Още повече че почти се наместиха пластовете при хората и е време да дойде зимата...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, goshev, Soulen и 21 госта