Game of Thrones / Игра на тронове / Домът на дракона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот rhaegar » 29 авг 2017 18:24

То и дракони нямаше, зомбита също, хората не се прераждаха с магии на чуждоземни богове, ама ей на.

Сансата нема да я барате. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23636
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот paceto » 29 авг 2017 19:14

Горските чада измряха заедно с Ходор и старата триока врана.
Церсей няма да роди това дете бъдете сигурни в това, а и в пророчеството към нея казаха, че ще надживее всичките си деца и ще загине от ръката на роднина. Всичко се сбъдна освен нейната смърт, така че и това ще стане, а и е крайно време вече след като забърка толкова неприятности от началото на сериала, а и гледам ще направи и още. Мисли се за безсмъртна и как никой не може да я надхитри като се фука с това, че била слушала баща си и се учела от делата му, ама той дъртият можеше да е всякакъв, но знаеше кога да се спре и как да уважава противника. Той беше единственият, който хвалеше Роб за победите над него и го признаваше като пълководец и именно заради това реши да му подлее вода, защото знаеше, че няма да може да го спре по друг начин.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Groucho » 30 авг 2017 16:29

Регър го превръщат в голям бастун с това анулиране на брака му с мартелката, от която e имал две живи и здрави отрочета по него време :roll:

tmanolov
Мнения: 3750
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 02 сеп 2017 21:53

Още не съм гледал епизода, че бях на море, а не си падам по замунди и прочие бълвочи (просто ме дразнят), че бях на море, но ще го изгледам, макар да знам какво става от 8 месеца, и ще коментирам после. :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

tmanolov
Мнения: 3750
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 11 сеп 2017 08:51

Тъй като темата умря до следващия сезон, да взема да сложа и моите пет стотинки, че то следващия сезон кога ще е и дали ще сме живи да видим и книгите написани, е Божа работа :lol:

Честно казано слаб сезон, макар да имаше проблясъци. И не, не е заради това, че скриптът беше изтекъл - и на предишните сезони знаех какво ще стане, заради книгите, но в този някакси нещата ставаха прекалено плоско и едностранчиво, с един прекалено нехарактерен на Мартин хепи енд, който определено дразни и грам не се вписва в контекста на цялата сага :!: Но така са си преценили хората, така са направили, пък ние само гледаме сеир и пляскаме. Толкоз.

Иначе нелош последен епизод, като изключим някои доста смешни епизоди, особено с Теон, който малко стил Роки 7 взе, че би голямата батка, ръйш ли. Пък драконът как свали станата - там нали уж всичко беше с магия и не можеше така да пада? То вярно че и драконът е магия, ама чак пък толкоз? Някак неразбрано остана, да не говорим, че Валът падна, ама отломки от него - нъцки, всичко беше изчистена като с прахосмукачка :shock:

За Кутрето - от една страна беше смешно изиграно (с американски стил обрат, който всички очакваха), но от друга си беше точно на място - ясно се обясни кой и как стои зад почти всичко с интригите си и жажда за власт. Сам и Бран бяха изиграни като от треторазрядна турска сапунка - много, много тъпо. Денерис я изкараха тъпа като гъз, а и Тирион се прояви като такъв, което е крайно нетипично, а Джеймио изведнъж такъв завършен катарзис - мани, мани. Та от епизода съм със смесени чувства, но на фона на слабия сезон този епизод изпъква.

Най-вероятно ни чака бозав финал, поне всичко говори за такава развръзка, но няма как да сме сигурни, че едното само зрелище от битките ще е достатъчно. Надявам се на интересен и завързан последен сезон, когато и да е той, а и най-накрая да излязат тези книги, че байгънясахме :twisted:

Хубава седмица на всички, а на колегите от Америката - дано не сте около урагана, че тагава история и там...
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Red_Pride
Мнения: 4047
Регистриран на: 24 юли 2009 11:04
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Red_Pride » 11 сеп 2017 11:15

What If Game Of Thrones Characters Were In The Godfather

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Image

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Groucho » 11 сеп 2017 20:26

Red_Pride написа:What If Game Of Thrones Characters Were In The Godfather
Image

Това мяза повече на Елвис Пресли, отколкото на мафиот :lol:

Дъртият Ланистър е много добре направен.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот rhaegar » 11 сеп 2017 23:52

Само Церсейката ми хареса на мен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

tmanolov
Мнения: 3750
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот tmanolov » 12 сеп 2017 09:10

Всички снимки са доста добри и отразяват почти отлично духа на онази епоха - поздравления за автора! Има и закачки, особено онова с наденицата на Рамзи :lol: А Джонката си е баш Елвис - би изглеждал точно така в началото на 20-ти век, както и всички други :)
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Game of Thrones / Игра на тронове

Мнениеот Soulen » 12 сеп 2017 09:40

Аз съм голям фен на тоя период, някой да знае хубав филм за гангстери с томита от 50-те и 60-те :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта