Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот джони » 01 мар 2014 19:07

Накратко-положението в Украйна ескалира,Путин очаквано защитава своите сънародници в Крим,лошото е че запада едва ли ще се откаже,а президента плевналиев както винаги е доволно неадекватен,България заедно с натовските бази се намира най-близко до Крим,заплахата е отново да бъдем използвани както през 1999г срещу Сърбия за плацдарм,този път ,но този път с много по висока цена?

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот doktora25 » 01 мар 2014 19:16

На мен самия ми е много трудно да си формирам отношение към случващото се в Украйна. Категорично смятам, че официалната позиция на страната ни трябва да бъде пълен неутралитет и да не взимаме никакво отношение.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Logical person
Мнения: 3103
Регистриран на: 12 юли 2013 23:20
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот Logical person » 01 мар 2014 19:17

Това което сега прави Путин, утре може да реши да го направи Ердоган спрямо България. Единствената ни смислена позиция е твърди против руската интервенция...

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот iliyan » 01 мар 2014 19:17

Украйна не е Сърбия ! И ако сега смешковците подвият опашки да му мислят тези с хотели на крайбрежието !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

Потребителски аватар
КНДР
Мнения: 1118
Регистриран на: 25 дек 2012 11:50
Skype: комсомолеца

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот КНДР » 01 мар 2014 19:18

България трябва да се обяви против Евро геноцида упражняван от ЕС в Украйна. Само Путин в момента може да спаси Украйна, както спря янките да нахлуят в Сирия.
Най-великите държави в света - Русия, КНДР, Китай, Куба, Виетнам.
Най-великия вожд - Ким Чен Ун
Велики личности - Карл Маркс, Енгелс, Ленин, Сталин, Ким Чен Ир, Ким Чен Ун и др.


Еврейският съюз (ЕС) и капитализма най-големия бич на общество!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот CTAHKO » 01 мар 2014 19:19

doktora25 написа:На мен самия ми е много трудно да си формирам отношение към случващото се в Украйна. Категорично смятам, че официалната позиция на страната ни трябва да бъде пълен неутралитет и да не взимаме никакво отношение.

Не можем 8-) Нали сме в НАТО и сме подписали сума ти спогодби 8-) Намесят ли се, позицията ни автоматично става солидарна с тяхната 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12478
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот wolf » 01 мар 2014 19:21

CTAHKO написа:
doktora25 написа:На мен самия ми е много трудно да си формирам отношение към случващото се в Украйна. Категорично смятам, че официалната позиция на страната ни трябва да бъде пълен неутралитет и да не взимаме никакво отношение.

Не можем 8-) Нали сме в НАТО и сме подписали сума ти спогодби 8-) Намесят ли се, позицията ни автоматично става солидарна с тяхната 8-)

т.е. против руските интереси, което пък ще ни донесе още една камара негативи
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот Синьо сърце » 01 мар 2014 19:23

Позицията ни е без значение. Русия влезе в Крим и малко я интересува мнението на когото и да било. Освен Плевню да направи поредното:" Евет, ефенди!" на нигара, който много бързо е забравил какво направиха САЩ с Косово, нищо друго няма да стане.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
джони
Мнения: 2113
Регистриран на: 31 май 2010 19:02
Контакти:

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот джони » 01 мар 2014 19:23

мен ме притеснява ,че Росица по подобие на Костов за пореден път ще свали гащи пред западняците,нищо чудно ние да отворят военен фронт на наш гръб и наша територия като от едната страна ще са православните руснаци,а от другата турчолята в защита на татарите в Крим и то точно на връх 3-ти март

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Каква трябва да е позицията на България за Украйна?

Мнениеот BadBoy » 01 мар 2014 19:24

CTAHKO написа:
doktora25 написа:На мен самия ми е много трудно да си формирам отношение към случващото се в Украйна. Категорично смятам, че официалната позиция на страната ни трябва да бъде пълен неутралитет и да не взимаме никакво отношение.

Не можем 8-) Нали сме в НАТО и сме подписали сума ти спогодби 8-) Намесят ли се, позицията ни автоматично става солидарна с тяхната 8-)

Всяка една държава без значение дали е член на ЕС или НАТО може да изрази индивидуална позиция по даден въпрос.

Относно Украйна поне стана ясно кой подклажда проблемите, а именно матюшка Русия.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта