В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот South_Park » 17 фев 2014 17:08

Законът трябва да бъде одобрен от крал Филип

Законопроект, който разрешава евтаназията за деца бе приет от сената на Белгия, съобщи Reuters. В документа се казва, че в слоячите на неизлечима болест и болки от детето, както и при липсата на способ то да бъде излекувано, то може да бъде умъртвено от лекарите. Изрично обаче се казва, че това действие трябва да бъде одобрено в писмен вид от родителите. За да влезе в сила, законът трябва да получи и одобрението на белгийския крал Филип.

Това е първият случай в Европа, когато смъртта по желание на болния или негови близки е разрешена, ако няма възможност болестта да бъде победена.


Изображение

http://www.blitz.bg/news/article/250403

Още ли има тотално програмирани балъци , които вярват ,че от извратеният ФЕС ще имаме дори само една реална съществена полза :? :shock:
Заповядайте балъци, чакам вашите аргументи и изхрачвания , как въпросното (засега) намерение на Белгия е европейска ценност и напълно нормална човешка практика - храчете еврейски гниди :!:
И не ми смесвайте изключително важните теми ,показващи истинското лице на ФЕС - разбрахте ли капиталяго-чифутски форум ГОНГ, собственост на капиталяго-мутрите от НОВА :?:
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12972
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот Eminem » 17 фев 2014 17:15

Аз ако съм неизлечимо болен и имам адски непосилни болки, не инжекция, ами куршум в главата ще поискам.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот South_Park » 17 фев 2014 17:17

Eminem написа:Аз ако съм неизлечимо болен и имам адски непосилни болки, не инжекция, ами куршум в главата ще поискам.

АКО съм милиардер , няма да се занимавам да си губя времето в зомбирано- еврейският форум ГОНГ
Има голяма разлика между АКО и това което е ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот костенурк » 17 фев 2014 17:20

South_Park написа:
Eminem написа:Аз ако съм неизлечимо болен и имам адски непосилни болки, не инжекция, ами куршум в главата ще поискам.

АКО съм милиардер , няма да се занимавам да си губя времето в еврейски форум ГОНГ
Има голяма разлика между АКО и това което е ;)

Що не се преселиш в северна Корея ?
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот South_Park » 17 фев 2014 17:21

костенурк написа:
South_Park написа:
Eminem написа:Аз ако съм неизлечимо болен и имам адски непосилни болки, не инжекция, ами куршум в главата ще поискам.

АКО съм милиардер , няма да се занимавам да си губя времето в еврейски форум ГОНГ
Има голяма разлика между АКО и това което е ;)

Що не се преселиш в северна Корея ?

Щото ти не си се преселил в сащ/рептилобритано-мияч на чинии , за това ;)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот костенурк » 17 фев 2014 17:25

На мен в Европа ми харесва и не се оплаквам като вдовица.Такива изтрещели параноици като тебе са за инжекция 8-)
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот Neron » 17 фев 2014 17:25

South_Park написа:
костенурк написа:
South_Park написа:
Eminem написа:Аз ако съм неизлечимо болен и имам адски непосилни болки, не инжекция, ами куршум в главата ще поискам.

АКО съм милиардер , няма да се занимавам да си губя времето в еврейски форум ГОНГ
Има голяма разлика между АКО и това което е ;)

Що не се преселиш в северна Корея ?

Щото ти не си се преселил в сащ/рептилобритано-мияч на чинии , за това ;)

Ти като отидеш в Северна Корея и това няма да правиш. Или ще се биеш за коричка хляб или ще лижеш задника на някой, че да не умреш от глад.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот South_Park » 17 фев 2014 17:26

костенурк написа:На мен в Европа ми харесва и не се оплаквам като вдовица.Такива изтрещели параноици като тебе са за инжекция 8-)

Ела да ми я биеш тогава , само да не стане обратното и да те евтанизирам анално 8-)
И не разбрах защо намесвате Северна Корея - нямам никакво намерение да ходя там и в статията по никакъв начин не се намесва Корея- а напротив - става въпрос за арабско-гейско-евтанизирана Белгия , държавата , в която е столицата на ФЕС 8-)
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]

Потребителски аватар
костенурк
Мнения: 2597
Регистриран на: 14 юли 2011 11:26
Контакти:

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот костенурк » 17 фев 2014 17:31

South_Park написа:
костенурк написа:На мен в Европа ми харесва и не се оплаквам като вдовица.Такива изтрещели параноици като тебе са за инжекция 8-)

Ела да ми я биеш тогава , само да не стане обратното и да те евтанизирам анално 8-)
И не разбрах защо намесвате Северна Корея - нямам никакво намерение да ходя там и в статията по никакъв начин не се намесва Корея 8-)

ахахааахах верно ли бе педал побъркан :lol: теиба в параноика.Ако го няма ЕС няма и България да я има ще фалира на втория ден.Сега се огледай за рептили и евросоросоиди кажи си молитвата и се завий през глава нещастник :lol:
Феновете на Локо (Пд) и кандидатът за собственик Левент Назифоглу тайно се срещнаха вчера сутринта в пловдивския хотел "Кендрос".От фенклуба заявиха, че е тяхна инициативата за визитата под тепетата на турския бизнесмен.

Потребителски аватар
South_Park
Мнения: 4115
Регистриран на: 20 яну 2010 14:14

Re: В сърцето на ЕС - Белгия разреши евтаназията за деца

Мнениеот South_Park » 17 фев 2014 17:39

костенурк написа:
South_Park написа:
костенурк написа:На мен в Европа ми харесва и не се оплаквам като вдовица.Такива изтрещели параноици като тебе са за инжекция 8-)

Ела да ми я биеш тогава , само да не стане обратното и да те евтанизирам анално 8-)
И не разбрах защо намесвате Северна Корея - нямам никакво намерение да ходя там и в статията по никакъв начин не се намесва Корея 8-)

ахахааахах верно ли бе педал побъркан :lol: теиба в параноика.Ако го няма ЕС няма и България да я има ще фалира на втория ден.Сега се огледай за рептили и евросоросоиди кажи си молитвата и се завий през глава нещастник :lol:

Ще ти завия зомбясалата плешива чутура и ще евтанизирам и едната ти останала мозъчна клетка - факт 8-)
Последна промяна от South_Park на 17 фев 2014 17:40, променено общо 1 път.
[/quote]
Абе курви сини как едно теле от присъстващите не повдига въпроса от къде тея пари за скъпи играчи и треньори, как ще се платят 30те милиона дългове, тръгнал ли е клуба към фалит, и все такива неудобни въпроси.[/quote]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта