Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 24 май 2017 17:29

CTAHKO написа:На мен ми е по-интересно друго и по стара традиция, платените журналя от еврейските медии, пак не задават правилните въпроси 8-) СА сключват сделка за 110 милиарда за оръжия. Що никой не задава най-елементарния въпрос, за какво им е това оръжие и срещу кого ще го ползуват 8-) С кого ще се бият :?:


А на Иран за какво им е това оръжие, дето купуват от години от Русия, с кого ще се бият ?? :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: "Атентатът" в Манчестър - поредният фейк

Мнениеот MoNteSo » 24 май 2017 17:40

1982 написа:Всеки атентат в западна Европа и САЩ е измислен и съчинен, това разбрах в този форум за няколко години. Виж, в Русия атентатите са истински ..... до един. :mrgreen: :mrgreen:


Не знам за всички, но тия от 11.09 със сигурност СА ИЗМИСЛЕНИ. А именно те дадоха тон на политиката, която ни води до ислямския терор в Европа днес.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: "Атентатът" в Манчестър - поредният фейк

Мнениеот 1982 » 24 май 2017 17:45

Няма ислямски терор в Европа днес, не разбра ли, че всички тези "атентати" са фейк ??! Всичко е фейк, и 11.09., и Манчестър, и Париж, всичко .... :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Eminem » 24 май 2017 18:19

1982 написа:
Eminem написа:Честит нов атентат! В Манчестър е. Как пък един не иска да отиде да се взриви в сащ ? Ей така, за разнообразие. Или да отиде да поживее в държавата на неограничените възможности. Колко бежански лагера има в най-демократичната държава в света ?


В САЩ беше извършен най-големият атентат, пред когото всички тези бледнеят ....... разбира се, тогава прокарахте мантрата, че това бил фалшив атентат, то угодия няма ..... ако няма атентати в САЩ, защо нямало ..... ако има, ма те били изфабрикувани от самите тях. :lol: :lol: :lol:

Аджеба, защо и в Русия ИД не е извършила нито един атентат, нали Русия уж ги бомби в Сирия ??! И колко бежански лагера има в Русия, или за там не питаме, само за САЩ ??! :mrgreen:

Ми хуу, питам и за Русия, да си спокоен.

А, че американците сами си направиха атентата, това е ясно и на уличните кучета.
И това се казва не само в някакъв си форум, но и много американци го казаха. Някои от тях бяха архитекти; хора, занимаващи се с взривни устройства, както и бивши агенти на цру.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23321
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 24 май 2017 18:24

CTAHKO написа:На мен ми е по-интересно друго и по стара традиция, платените журналя от еврейските медии, пак не задават правилните въпроси 8-) СА сключват сделка за 110 милиарда за оръжия. Що никой не задава най-елементарния въпрос, за какво им е това оръжие и срещу кого ще го ползуват 8-) С кого ще се бият :?:

с една от частите на "оста на злото" : ) аятоласите на иран :lol:

Нека си се избиват между тях си, но тъпите евро политици да престанат да пускат тая паплач в Европа, а да си седят там.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 24 май 2017 18:31

Eminem написа:
1982 написа:
Eminem написа:Честит нов атентат! В Манчестър е. Как пък един не иска да отиде да се взриви в сащ ? Ей така, за разнообразие. Или да отиде да поживее в държавата на неограничените възможности. Колко бежански лагера има в най-демократичната държава в света ?


В САЩ беше извършен най-големият атентат, пред когото всички тези бледнеят ....... разбира се, тогава прокарахте мантрата, че това бил фалшив атентат, то угодия няма ..... ако няма атентати в САЩ, защо нямало ..... ако има, ма те били изфабрикувани от самите тях. :lol: :lol: :lol:

Аджеба, защо и в Русия ИД не е извършила нито един атентат, нали Русия уж ги бомби в Сирия ??! И колко бежански лагера има в Русия, или за там не питаме, само за САЩ ??! :mrgreen:

Ми хуу, питам и за Русия, да си спокоен.

А, че американците сами си направиха атентата, това е ясно и на уличните кучета.
И това се казва не само в някакъв си форум, но и много американци го казаха. Някои от тях бяха архитекти; хора, занимаващи се с взривни устройства, както и бивши агенти на цру.


Всички тези "архитекти, агенти, хора занимаващи се с взривни устройства" са обикновени шарлатани занимаващи се с конспирация. От която печелят пари. Нямат едно доказателство, развиват някакви си техни теории, обаче доказателства и верни твърдения няма. Същите като ония гламавите които ги пръскат с кемтрйлс. :)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 24 май 2017 18:45

Eminem написа:Ми хуу, питам и за Русия, да си спокоен.

А, че американците сами си направиха атентата, това е ясно и на уличните кучета.
И това се казва не само в някакъв си форум, но и много американци го казаха. Някои от тях бяха архитекти; хора, занимаващи се с взривни устройства, както и бивши агенти на цру.


Ми на мен не ми е ясно ..... ясно ми е само, че за всеки атентат в западния свят има мантри, че е изфабрикуван и измислен, нищо ново.

За 11 септември - явно са подкупени и няколко хиляди свидетели на място, защото и те не знаят, че това, което са видяли, не е това, което са видяли. :lol: :lol: За подробностите не ми се коментира, имаше цяла тема, отворена от един болен мозък, там достатъчно коментирах, дори докладът на експертите беше изваден тогава, хора, които са разследвали реални неща, а не си лялят ей така .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 24 май 2017 18:51

ivan56 написа:Всички тези "архитекти, агенти, хора занимаващи се с взривни устройства" са обикновени шарлатани занимаващи се с конспирация. От която печелят пари. Нямат едно доказателство, развиват някакви си техни теории, обаче доказателства и верни твърдения няма. Същите като ония гламавите които ги пръскат с кемтрйлс. :)


Представи си как на пъпа на долен Манхатън се докарват незабелязано от никого тирове с взривове и се вкарват после в двете кули. :mrgreen: :mrgreen: Щото нали теорията, е че те били взривени отвътре, а не паднали от последствията от ударите на самолетите ...... та за да свалиш тези колосални постройки, ти требе eбати количеството взрив, видя се от атентата през 90-те, че не е толкова лесно да ги бутнеш тези кули.

Нито един от тези "архитекти, агенти, хора занимаващи се с взривни устройства" не успя да обясни как е вкаран и поставен този колосален експлозив, без никой да забележи. :lol: :lol: В долен Манхатън е бъкано с камери и хора, дори нощем ...... бахти тировете-фантоми. :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Eminem » 24 май 2017 18:52

Не ми се рови години назад, за да търся клиповете с интервютата. Доста конкретно говореха, но както и да е. Всеки има право на мнение.

Ходът с конспирациите е много добър. Наблъскаха интернет с всякакви конспиративни теории, които са пълни глупости и когато се пусне истината, хората не успяват да я отсеят. Смесва се с глупостите.
А на неудобните хора им се лепва името - конспиратори и стават за посмешище, което вече не ги прави опасни за системата.
Кой е най-добрият начин да скриеш истината ? Като я кажеш.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 24 май 2017 18:59

Вместо да гледаш разни клипове на всякакви пишман-специалисти по нета, можеше просто да влезеш и да прочетеш доклада за случилото се, доклад, писан от истински специалисти, разследвали с месеци случая. Хората в детайли са обяснили всичко, само че почти никой от вас не си е направил труда да се поинтересува, вие вярвате на разни клипчета в нета и всевъзможни измишльотини, просто ви харесва да вярвате в тази теория.

САЩ нямат нужда да си бутат един от символите на Ню Йорк, че да нападнат Афганистан и Ирак, те са доказали, че са безпардонни и не им пука, решат ли да се намесят, го правят - Корея, Виетнам, войната в залива, Югославия ...... самата идея, че ще си бутат двете кули, за да нападат Афганистан и Ирак, е просто мега абсурдна. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka и 56 госта