Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ElCapitana_Puyol
Мнения: 273
Регистриран на: 11 апр 2024 20:44
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ElCapitana_Puyol » 24 апр 2024 22:23

Лично не съм ходил, но от познати знам че е така във Франция поне от 2006-2007г насам, обаче въпреки това за толкова години не са се организирали, за да предизвикат гражданска война и да свалят белите французи от властовите постове. Според мен и никога няма да се случи. Разбира се ИД, Ал Кайда и други ислямистки организации, чиито фенове има там, винаги могат да предизвикат някой терористичен атентат, но дотам. Ислямистите е абсурд да вземат властта във Франция и сега и в обозримо бъдеще. Отделно, те самите имигранти не са монолитна маса, която може да се организира. Има колизии между араби и негри, а от негрите по-голямата част даже не са мюсюлмани като арабите, така че няма как да се обединят в общ фронт срещу френската власт в страната. По-скоро биха се избили едни други като животни, знаейки какви примати са повечето на ментално ниво. Изображение

- За Тексаската народна република беше майтап, за да провокирам едни шебеци у форума. Изображение
Последна промяна от ElCapitana_Puyol на 24 апр 2024 22:25, променено общо 1 път.
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

ReBorn1982
Мнения: 8022
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 24 апр 2024 22:24

Тексас е с бъдеще на латино кочина, та е все тая .... скоро даже комунистите ще го превземат, щото демографията се мени доста бързо.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 25 апр 2024 11:28

https://www.theguardian.com/global-deve ... -crackdown

Религията на мира и добрия Иран. Всички ислямски кучета са едни и същи.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

ReBorn1982
Мнения: 8022
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 25 апр 2024 13:46

Е, какво да направим ??!

Там така се живее. Единствено искам да не ги пускат насам евроидиотите и САЩ да не реши да ги "демократизира", че ми стигат Ирак, Либия и Сирия, щото пак ние ще отнесем калая ....

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9080
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Soulen » 25 апр 2024 14:10

ReBorn1982 написа:Е, какво да направим ??!

Там така се живее. Единствено искам да не ги пускат насам евроидиотите и САЩ да не реши да ги "демократизира", че ми стигат Ирак, Либия и Сирия, щото пак ние ще отнесем калая ....

Ми те и в Европа така живеят. А за да се оправят нещата, трябва първо да стане по-зле. Нали знаеш историята за жабата и бавния огън. Точно така се вари ЕС в момента. Трябва си някакво разтърсващо събитие и насъскване на мюсюлманите срещу християните би било от полза в дългосрочен аспект. Да, ще умрат стотици хиляди, но ще се спасят милиони в перспектива. Естествения процес е в полза на амуджите.

За да се обърне тренда си трябва революция. А революцията става чак когато на хората им е писнало.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17628
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pomiqrat » 25 апр 2024 14:20

Soulen написа:
ReBorn1982 написа:Е, какво да направим ??!

Там така се живее. Единствено искам да не ги пускат насам евроидиотите и САЩ да не реши да ги "демократизира", че ми стигат Ирак, Либия и Сирия, щото пак ние ще отнесем калая ....

Ми те и в Европа така живеят. А за да се оправят нещата, трябва първо да стане по-зле. Нали знаеш историята за жабата и бавния огън. Точно така се вари ЕС в момента. Трябва си някакво разтърсващо събитие и насъскване на мюсюлманите срещу християните би било от полза в дългосрочен аспект. Да, ще умрат стотици хиляди, но ще се спасят милиони в перспектива. Естествения процес е в полза на амуджите.

За да се обърне тренда си трябва революция. А революцията става чак когато на хората им е писнало.


Нищо няма да спасят. Всичко се прави умишлено, за да се създаде тотален контрол след подобен сблъсък.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Capitane5Puyol
Мнения: 134
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Capitane5Puyol » 26 апр 2024 01:01

Изображение
Алиев говори за създаването на коридора "Зангезур", предвидено в договора от 2020 г. (зелената стрелка)

Пашинян отрича. Коридорът би свързал Азербайджан с Нахичеван, и от там с Турция, реализирайки пан-тюркистка мечта.
Пишат, че Путин се е договорил с Алиев да изтегли руските "миротворци" от НК срещу разполагането на "граничари" по този коридор (т.е. предавайки арменците и запазвайки присъствие в тази страна)
https://en.wikipedia.org/wiki/Zangezur_corridor
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12815
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Eminem » 26 апр 2024 17:29

https://blitz.bg/svyat/vse-poveche-germ ... 14769.html
Все повече германски ученици искат да приемат исляма, за да „не бъдат аутсайдери“
Момчетата мюсюлмани в някои училища оказват натиск върху момичета, които се държат твърде „западно“

Много германски ученици искат да приемат исляма, за да „не се различават от съучениците си и да не бъдат аутсайдери в училище“, пише Bild. Според изданието заради това все повече родители на германски деца се обръщат към консултативните центрове.

Изданието отбелязва, че през последните години в Германия броят на децата мюсюлмани рязко се е увеличил.

В някои случаи децата от християнски семейства са малцинство в класовете. В редица големи германски градове, като Берлин, Франкфурт на Майн или Есен, има училища, в които делът на учениците мюсюлмани надхвърля 80%.

Делът на тийнейджърите и деца в училищата, изповядващи исляма, се е увеличил значително поради високите нива на имиграция.

Освен това много деца идват от строго религиозни семейства.

По-специално това се отнася за мигрантите от Сирия и Афганистан.

Изданието цитира думите на неназован офицер от държавната сигурност, който посочи, че мюсюлманските момчета в някои училища оказват натиск върху момичета, които се държат твърде „западно“: не носят забрадка или започват да излизат с връстниците си.

Германия е станала егати кочината. Във Франция ги бият, защото се радват на собствения си отбор, а в Германия ги карат да живеят като в шериата. Европейците са скопени нещастници, тотални пу*и! Европа приключва, ще стане ислямистка.

InformationChannel
Мнения: 253
Регистриран на: 07 мар 2024 23:37
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот InformationChannel » 26 апр 2024 18:45

Soulen написа:https://www.theguardian.com/global-development/2024/apr/24/iranian-women-violently-dragged-from-streets-by-police-amid-hijab-crackdown

Религията на мира и добрия Иран. Всички ислямски кучета са едни и същи.

Една хубава съпоставка, за всички, които ронят сълзи за иранските кучета:
Изображение
Тия са първата държава в съвременната история, в която вместо прогрес има регрес.

ReBorn1982
Мнения: 8022
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ReBorn1982 » 26 апр 2024 19:43

Аз като гледам държави като Швеция, Германия, Франция, Белгия и т.н., май не само в Иран има регрес ..... точно над теб случайно има статия по случая.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта