Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 дек 2017 20:24

В С.А. между другото текат вече обещаните реформи.
Миналата година разрешиха на жените да шофират, сега ще връщат киносалоните и тетрите.
Въобще, престолонаследникът гледа да скъса с ортодоксалният ислям ...
Въпросът е дали няма да бъде бламиран от някои от родата си, а то не е като да няма радикалисти сред кралската фамилия.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 14 дек 2017 11:16

fcb_bg написа:Лузури са ами. Като нямат еврейския късмет с милиардите помощи всяка година, вкл. и военна такава.


И в тази връзка един виц:
Опашка за банани пред магазин за плодове и зеленчуци в СССР. С всяка измината минута хората се увеличават, расте и напрежението. Излиза пред магазина управителят и казва:

"Другари, бананите няма да стигнат за всички. Евреите да си ходят!"

Част от хората си тръгват. След малко се повтаря същото, този път, грузинците трябва да си тръгнат. После украинци, белоруси и т.н. Накрая съобщили:

"Да останат само партийните членове, които са в Партията повече от 10 години".

Когато останали само те, управителят обявил: "Другари, между нас можем да си го кажем - в Съветкия съюз банани не е имало, в момента няма, а няма и да има".

Глас в тълпата: "Бляд, евреите пак първи се уредиха"
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 дек 2017 13:12

За бананите по соца съм чувал вицове. Кажи некой свързан с алкохолизма, тютюнопушенето и употребата на дрога сред хлапетиите.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 14 дек 2017 14:51

Не е за бананите а за евреите 8-)
През цоца е нямало алкохолици наркомани и пропаднали типове 8-)
То пък кво ли имаше :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 дек 2017 15:07

ivan56 написа:Не е за бананите а за евреите 8-)
През цоца е нямало алкохолици наркомани и пропаднали типове 8-)
То пък кво ли имаше :lol:

Що? Ти кастофон нямал ли си 80те? Или ролков магнетфон? Телевизор ли си нямал? Аз си имах, а майка ми беше обикновена продавачка в магазин за хляб. Ски, хокеен екип, въдици, аквариум с рибки, аквариум с хамстер, колекция с филмови герои - западни врагове Брус Ли, Рамбо, Чък Норис :lol: ... я кажи какво ми липсвало?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 дек 2017 15:15

Ся ми изплува спомен как си вървя с майка ми и влизаме в магазин. Искаше да ми купи мандарини, ама аз видях нар. Не бях ял, мандарини да. И зърнах един огромен нар и се запънах искам, та искам. Майка ми вика, виж колко е скъп, за тия пари ше ти купя 2-3 кг мандарини, ама кат се запънах не, ар искам.

Оттогава обожавам нар и сок от нар.

Митовете за нямането ми изглеждат адски смешни като се сетя аз какво детство имах. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 дек 2017 15:24

THE G.A.M.E написа:В С.А. между другото текат вече обещаните реформи.
Миналата година разрешиха на жените да шофират, сега ще връщат киносалоните и тетрите.
Въобще, престолонаследникът гледа да скъса с ортодоксалният ислям ...
Въпросът е дали няма да бъде бламиран от някои от родата си, а то не е като да няма радикалисти сред кралската фамилия.

Ако напраят Рияд Оупън без да карат Маша да тича с хиджаб по по корта, ше ги призная. ;)
Как ше я накарат да не пъшка и вика все едно е получила оргазъм, идея си нямам. :?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 14 дек 2017 16:01

fcb_bg написа:Ся ми изплува спомен как си вървя с майка ми и влизаме в магазин. Искаше да ми купи мандарини, ама аз видях нар. Не бях ял, мандарини да. И зърнах един огромен нар и се запънах искам, та искам. Майка ми вика, виж колко е скъп, за тия пари ше ти купя 2-3 кг мандарини, ама кат се запънах не, ар искам.

Оттогава обожавам нар и сок от нар.

Митовете за нямането ми изглеждат адски смешни като се сетя аз какво детство имах. :lol:


Явно в Съюза сте имали всичко 8-)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 14 дек 2017 16:25

ivan56 написа:
fcb_bg написа:Ся ми изплува спомен как си вървя с майка ми и влизаме в магазин. Искаше да ми купи мандарини, ама аз видях нар. Не бях ял, мандарини да. И зърнах един огромен нар и се запънах искам, та искам. Майка ми вика, виж колко е скъп, за тия пари ше ти купя 2-3 кг мандарини, ама кат се запънах не, ар искам.

Оттогава обожавам нар и сок от нар.

Митовете за нямането ми изглеждат адски смешни като се сетя аз какво детство имах. :lol:


Явно в Съюза сте имали всичко 8-)

Ами описвам ти реално всичко. Това е по спомени след 85та.Тука нямаше ли такива неща?
Сега от многото имане народа е изпаткал Тотално!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот pampi » 15 дек 2017 00:38

1982 написа:
pampi написа:Поинтересувай се ти, защото в тази област си пълна щета. Няма как да изброяваш неща едно по едно,защото няма какво да изброиш, не познаваш историята нито на кавказките народи, нито на Крим. Цифровият познавал историята - ти да видиш... :lol:


Така ли, щом няма какво да изброя ...... ето ти нещо, чисто като пример, русначе:

https://en.wikipedia.org/wiki/Circassian_genocide

Ето ти го и на български, ако не вдяваш, макар че е много по-малко и не толкова подробно:

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B5%D0%B7%D0%BA%D0%B8_%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4


:lol:

wikipedia като пример! :lol: Общи приказки без нито една дата, име или поне източник, написани от Незнам кой си. И ти с тоя "пример" искаш да докажеш, че в битката на живот и смърт с османските пълчища, русите са изверги, които заробват, изнасилват и бесят, а башибузука е мил, благ и невинен... :lol:
А през това същото време в Бесарабия се заселват над 100 000 българи, без да ги е страх от "извергите" руснаци. Луди хора, вместо да си стоят при добрия султан и неговите милите черкези и татари, те хукнали по ...

А случайно да поназнайваш, колко "невинни" душици се изселват от Княжество България и Източна Румелия след 1878 година?
Ха сега, като си толкоз морален, пусни една подписка, да им се извиним официално, да поканим наследниците им тука и да им реституираме спахийските имоти. Зер според тебе, това е било геноцид и етническо прочистване и нашите деди са били едни изверги. 8-)

П.П. Ти пък да не се притесниш за справедливостта? Искането на Османската империя, за компенсиране на тия "страдалци" за имотите им в България, е платено точно от "омразните" ти руси през 1908 година, чрез замяна срещу репарациите, които е дължал султана на Руската империя.
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ivan56 и 20 госта