Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 31 авг 2017 00:52

THE G.A.M.E написа:Сега Путин и Ер Доган са братя, и се гледат влюбено. :lol:


Брей, брей, брей... И викаш, че си уцелвал 90% от световните събития? Османци и руснаци братя?
Жив да не бех!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 31 авг 2017 10:54

fcb_bg написа:Османци и руснаци братя?
Жив да не бех!
Сега нема османци, има турци.
Братството бива няколко вида - Генетично, породено от интереси, политическо, или финансово.
Като изключим генетичното ( макар, че в доста от населението на Руската Федерация има тюркски гени ) ... Всяка друга опция важи за Русия и Турция. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот HoUs4oOL » 31 авг 2017 17:04

Днешните турци нямат нищо общо с тюркските народи, нито с тези в Русия и Китай, нито с тези в централна Азия, туранските им амбиции са някакъв олигофренски шовинизъм, който ги кара да гледат към земи и народи, които никога не са контролирали, не са имали дори най-мъничко влияние над тях...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот boabbb » 01 сеп 2017 10:50

Абе, какво да ви кажа ... Не искам да обиждам никой, ама за каква политика да се води дискусия, при положение, че се прави с човек, който на картината "Защитата на Орлово гнездо" вика "Какво е това?" :| Иначе, браво на феновете на Зенит, не е лошо подобни дати да се отбелязват .
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
GA_ veliki
Мнения: 2798
Регистриран на: 21 апр 2013 18:42
Skype: aхaaa
Местоположение: Коньовица
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот GA_ veliki » 04 сеп 2017 18:11

THE G.A.M.E написа:Севернокорейска ракета е прелетяла над Япония онзи ден и "Янките" викат, че все по-вероятно е разрешаването на този "проблем", да се случи с война.


Ето решението на проблема!

Изображение
Не с гняв, със смях се убива..
Това е спортен форум на "Гонг", един от най-уважаваните в България... :lol:
Това, че не обичам сащ не значи,че обичам путин
"Люлека ми замириса"

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 04 сеп 2017 18:22

boabbb написа:Абе, какво да ви кажа ... Не искам да обиждам никой, ама за каква политика да се води дискусия, при положение, че се прави с човек, който на картината "Защитата на Орлово гнездо" вика "Какво е това?" :| Иначе, браво на феновете на Зенит, не е лошо подобни дати да се отбелязват .


Не е лошо, а изключително идиотско. Не случайно УЕФА правилно наказва за всякакви подобни чудеса по време на мачове в ЕКТ.
Футбола е просто спорт и забавление и не трябва да се използва за привличане на внимание към други неща или за някаква политическа пропаганда.

Иначе мен не може да ме обидиш, аз не се обиждам от коментари във форум. По никакъв начин не виждам какво отношение има дадена картина и нейната история с обсъждането на геополитиката. Не съм почитател на изобразителното изкуство и не виждам никаква причина да зубря рецензията на всяка картина свързана с нашата история. Още повече, това не е Мона Лиза, Нощна стража, Сътворението, Тайната вечеря, La liberte guidant le peuple, не е Леонардо, Микеланджело, Рембранд и тн. Не е и Рубенс за да се майтапиш с някой за дебелата му приятелка.
Не е нужно да зубриш нещо, а по скоро да го разбереш.

--
пп И въпроса ми "К'во е тва" беше насочен повече към агитката, надписа или по скоро целта му и защо е пуснат тук, а не с идея някой да ми обяснява какво изобразява картината и дали съм я виждал някъде :lol:
Горе долу същото написах и под хореото на Легия през годините и редовните им глоби или онези идиоти вдигащи палестински знамена по време на мач с идеята да дразнят или засвидетелстват някаква подкрепа към терористи.
=---=

Решението е другия път като изстреля ракета, върху неговия покрив да падне някоя ей така да си знае.
Ясно е, че решението с този може да е само военно. Да му се покаже, че или ще се държи прилично или колкото и да е неприятно и скъпо ще трябва да го обесят на някое дърво. Въпроса е кой ще плаща това бесене при положение, че тези нямат нищо полезно да си избие човек разходите поне...


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот NOMER14 » 04 сеп 2017 19:05

Наближава 9.IX. -годишнината от създаването на КНДР. После да не кажете, че не съм Ви казал.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15504
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 05 сеп 2017 19:26

Илхам Алиев.....

Тоа не е диктатор. Щот плаща по 2,5 млн на ден на правилни политюнаци из Европата.
Баницата свърши, ся да видим мноо ли миришат лайната.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 05 сеп 2017 23:46

NOMER14 написа:Наближава 9.IX. -годишнината от създаването на КНДР. После да не кажете, че не съм Ви казал.

то наближава и 11.09, годишнина от освобождението на Чили от комунистите и идването на Пиночет на власт. :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот NOMER14 » 05 сеп 2017 23:49

Thsmith написа:
NOMER14 написа:Наближава 9.IX. -годишнината от създаването на КНДР. После да не кажете, че не съм Ви казал.

то наближава и 11.09, годишнина от освобождението на Чили от комунистите и идването на Пиночет на власт. :lol:

Не ме разбра.
Чили се развива нормално.
А в чест на Празника някой може да направи щуротия.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта