Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 01:14

Ма нека го проведем както аз предложих, ти защо не пожела така ??! Като си толкова убеден, че всяка е кyрва, защо поставяш купища условия за теста ??!

Същото важи и за теб - за Ковачев може и всички жени да са кyрви, това обаче не променя нищо спрямо болестта му или заобикалящия го свят.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23298
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 01:21

Вече ти казах, никога не съм твърдял, че жените се гордеят с това и искат да го обявяват публично. Моля да ме поправиш тук. Ако не, приемам че си съгласен и не съм го правил. Нали така?
Следователно предложението ти няма нищо общо с нашата дискусия.
Аз твърдя, че 99% биха приели материален стимул за да си легнат с някого при условие, че никой около тях не разбере и нямат по голям финансов източник на които да разчитат и/или/ които може да пострада в резултат на проявлението на истинската им същност.
Смятам, че достатъчно ясно и точно съм описал тезата си и предложението ми е доста подходящо за доказването на същата.

===
То няма какво да променя, а именно фактологията и истинността на твърденията ми.

Нелепо е да се се опитваш да заместваш отклоненията на някои болни хора (било то "фабрично" или не) с оглед тезата си. По същия начин можеш да бъдеш вкаран в същото изречение и то би изглеждало също толкова нелепо. : ) Нека караме по същество : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 01:24

Ама ти така поставяш "условията", че винаги да имаш извинения, когато не ти приемат кирливите 500 лева. :lol: :lol: :lol: Тоест, момичето пак си е кyрва, но просто се притеснява някой да не разбере, иначе умира от желание да се продаде за твоите 500 лева. :lol: :lol: :lol:

Тоест, каквото и да стане, все да си прав. :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23298
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 01:34

Какво нелогично виждаш в условията? То дори в популярните обяви, девойките избягват да се снимат в лице. Осъзнаваш каква е причината, нали? :lol:
Аз изчиствам тези възможности и предлагам да направим експеримент в среда в която не е застрашена дискретността на предложението и нейния "авторитет". Среда в която е свободна да откаже, но не защото се притеснява да не се разчуе, а защото е изключително целомъдрена и не се продава. :lol: (Ако може и да лети, направо филм става :lol: )

пп И аз не търся извинения, принципно избягвам извиненията. : ) Може да търся причина и обстоятелство, но не извинение. Извиненията са непродуктивни.


---
Между другото, ако имам някаква зависимост, тя определено е в споровете. Винаги когато имам възможност го правя. Знам, че е загуба на време и е безсмислено, не носи нищо, но винаги се замесвам и никога не отстъпвам :lol: Понякога имам чувството, че съм склонен да споря и за най дребното нещо, но да има спор :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 13 яну 2018 01:42

Е как да не търсиш извинения ..... самото поставяне на редица условия, вече е търсене на извинение. Човек, който е уверен в твърдението си, няма да седне и да поставя условия, за да го докаже.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23298
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 01:51

Напротив, това са напълно аргументирани рамки, които точно биха доказали твърдението ми.
Аз не виждам какво неясно има и къде има елемент на извинение. Тук много лесно мога да обърна монетата и да те попитам защо търсиш "извинение" да не приемаш и защо искаш да се застраховаш с публика и максимално конфузна ситуация за да минимализираш шансовете на девойката да направи това което иска, но без да е притискана от колегите/познати и приятели? :lol:

Това е все едно да пресечеш на необозначено пусто място или да го направиш на 1 метър от катаджия : ) Едно и също действие, но при едната ситуация имаш контролиращ и подтискаш елемент.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 07:29

Thsmith написа:Какво нелогично виждаш в условията? То дори в популярните обяви, девойките избягват да се снимат в лице. Осъзнаваш каква е причината, нали? :lol:

Що да се притеснява, нали се едно си продава пържолата, а ти я купуваш(б.а. - цитат на Thsmith) , ама па се крие? Ти си пич, тя не е пичка. Кат ти казваме, че средата ви е сбъркотевина, ти не, та нье! :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23298
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 17:58

fcb_bg написа:
Thsmith написа:Какво нелогично виждаш в условията? То дори в популярните обяви, девойките избягват да се снимат в лице. Осъзнаваш каква е причината, нали? :lol:

Що да се притеснява, нали се едно си продава пържолата, а ти я купуваш(б.а. - цитат на Thsmith) , ама па се крие? Ти си пич, тя не е пичка. Кат ти казваме, че средата ви е сбъркотевина, ти не, та нье! :lol:


Защо чистачката стана хигиенистка, продавачката стана консултант продажби, а секретарката офис асистент? : )
Иначе обществото оказва натиск, основно лицемерен, но все пак.
Имам един много хубав цитат за това от Ласе Браун из Калигула, но ме мързи да търся книга и да преписвам при толкова мачове в момента :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 13 яну 2018 21:00

Thsmith написа:
fcb_bg написа:
Thsmith написа:Какво нелогично виждаш в условията? То дори в популярните обяви, девойките избягват да се снимат в лице. Осъзнаваш каква е причината, нали? :lol:

Що да се притесняа, нали се едно си продава пържолата, а ти я купуваш(б.а. - цитат на Thsmith) , ама па се крие? Ти си пич, тя не е пичка. Кат ти казваме, че средата ви е сбъркотевина, ти не, та нье! :lol:


Защо чистачката стана хигиенистка, продавачката стана консултант продажби, а секретарката офис асистент? : )
Иначе обществото оказва натиск, основно лицемерен, но все пак.
Имам един много хубав цитат за това от Ласе Браун из Калигула, но ме мързи да търся книга и да преписвам при толкова мачове в момента :lol:

Курвата си е *****, па с Курьора си му викайте ескорт, бизнес сделка или как там си искате като използвате чуждици за по-фешън, а не българския речник. Естествено, радва ми сърцето, че обществото оказва натиск. Това ше рече, че некои морални устои още са живи.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23298
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 21:07

Не, ще рече, че някои хора не желаят да признаят очевидното или лицемерстват. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта