Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Martin_K » 21 фев 2018 14:09


THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 фев 2018 16:19


Интересна гледна точка.
И аз смятам, че в бъдеще ( близкото такова ) ... Основният съперник на Щатите и техните Съюзници, ще е Китай.
Към момента изглежда, че САЩ искат да изкарат извън играта най-силният Съюзник на Китай - Русия.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Warped » 21 фев 2018 18:03

Абе и аз харесвах прадеванията на Керев ама почна много да и аз не знам как да го кажа. В едно предаване кани гост, който казва, че има богове те управляват и той кима и се съгласява и тн. В следващо кани некой, който има теза, НЯМА богове, ние определяме съдбата и по време на предаването е на неговата гледна точка, кима със съгласие и разбиране :lol: :lol: Малко си противоречат гостите му и той винаги е съглсен
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 21 фев 2018 22:33

Все едно описваш мазното мекотело Томислав Русев, който винаги е съгласен с гостите/събеседниците си, винаги е толкова мек, деликатен и мазен ...... иначе често обича да си се четка колко неудобен бил, защото не си мълчал ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Martin_K » 21 фев 2018 23:52

THE G.A.M.E написа:

Интересна гледна точка.
И аз смятам, че в бъдеще ( близкото такова ) ... Основният съперник на Щатите и техните Съюзници, ще е Китай.
Към момента изглежда, че САЩ искат да изкарат извън играта най-силният Съюзник на Китай - Русия.


Та този гост не казва нищо ново. Всички сме наясно, дори и тези, които от принципни съображения го отричат, че самолета го свалиха укрите по указания и с помощта на Вашингтон, за да бъде ударено по Русия. Нито казва нещо ново за тези спуснати отвън цветни "революции" в Грузия и Украйна, пак организирани със същата цел.
Войната с всякакви средства против Русия никога не е спирала. А лицемерите дори се възмущават, че тя понякога отговаря подобаващо.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 фев 2018 13:18

Warped написа:Абе и аз харесвах прадеванията на Керев ама почна много да и аз не знам как да го кажа. В едно предаване кани гост, който казва, че има богове те управляват и той кима и се съгласява и тн. В следващо кани некой, който има теза, НЯМА богове, ние определяме съдбата и по време на предаването е на неговата гледна точка, кима със съгласие и разбиране :lol: :lol: Малко си противоречат гостите му и той винаги е съглсен
Ами дипломатичен е Керев.
Според мен той си има позиция, но просто разбира и различните гледни точки.

А например онзи чешит Стамен Стаменов кани в студиото си, само фенове на извънземните. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 22 фев 2018 23:24

https://www.dnes.bg/balkani/2018/02/22/ ... gan.368802


:lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:

Какво ли ме учудва?
В цяла Европа ще почнат да се надигат подобни абсурди благодарение на политиката на Меркел. Миналата година Полша и криминализирането на абортите, днес тоя Аладин и разбойниците му. Чудя се какво ли е следващото?


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 22 фев 2018 23:34

Съгласно предишното законодателство мъжете са били обвинявани в прелюбодеяние, ако е било доказано, че са имали дълга извънбрачна връзка. А жените са били виновни по казуса, дори и веднъж да са изневерили.


Ебати тъпия "закон" ...... значи мъжът може да изневерява и 500 пъти, стига да не е в "дълга извънбрачна връзка", а жената и веднъж да кривне ...... и заминава в зандана.

До какви абсурди води лайняният ислям ....... нищо, че говорим уж за светска държава.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22309
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот NOMER14 » 23 фев 2018 00:08

1982 написа:
Съгласно предишното законодателство мъжете са били обвинявани в прелюбодеяние, ако е било доказано, че са имали дълга извънбрачна връзка. А жените са били виновни по казуса, дори и веднъж да са изневерили.


Ебати тъпия "закон" ...... значи мъжът може да изневерява и 500 пъти, стига да не е в "дълга извънбрачна връзка", а жената и веднъж да кривне ...... и заминава в зандана.

До какви абсурди води лайняният ислям ....... нищо, че говорим уж за светска държава.

А джендерофилите ни втълпяваха, че комшиите-гьотверени ратифицирали Тяхната конвенция.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 23 фев 2018 00:11

В случая религията като цяло. Католиците също имат такива дивотии където са по силни. При Франко например имат подобни закони, вероятно по балансиран спрямо половете, но пак дивитоия.
Прости тези са по първобитни и не са преживели "реформация".

Адски тъпо е държавата да се меси в личния живот на хората.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта