Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот tiamat » 06 окт 2022 01:56

Що с такава злоба бе бате? Да не те е изгонила жената?

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 06 окт 2022 02:17

Дъно. Да наградиш човек, който е рязал главите на твои войници си е направо отвратително.

Путин издигна в генерал чеченския лидер Рамзан Кадиров

Чеченският лидер Рамзан Кадиров, съюзник на президента Владимир Путин, заяви, че е получил висш чин в руската армия, точно когато силите на Москва търпят поредица от поражения в Украйна. 46-годишният чеченски лидер, един от най-откровените гласове в Русия, подкрепящи настъплението на Путин в Украйна, заяви че това е "огромна чест" за него.

Кадиров, бивш военачалник, който управлява Чечня с широко разпространени нарушения на човешките права, заяви, че Путин "лично" го е информирал за решението. "Президентът на Русия ме удостои със званието генерал-полковник", заяви Кадиров в Telegram. "Това е повишение за мен."

Званието генерал-полковник е третото най-високо командно звание в руската военна йерархия. Назначаването на Кадиров на този чин стана в момент, когато украинската армия отблъсна силите на Москва в районите, които Кремъл обяви за "руски завинаги".

Чеченският лидер заяви, че ще направи "всичко, за да приключи бързо специалната военна операция" - използвайки термина на Кремъл за кампанията му в Украйна.

Чеченските части - включително собствената милиция на Кадиров със зловеща репутация, "Кадировци" - се сражават заедно с редовните руски сили в Украйна. Кадиров подкрепя изцяло кампанията на Путин, като редовно призовава в Украйна да се използват най-драстични тактики. Тази седмица той призова Москва да използва ядрени оръжия с ниска мощност в Украйна, след като руските войски бяха принудени да се оттеглят от град Лиман. След това той заяви, че изпраща трима от своите синове тийнейджъри - на 14, 15 и 16 години - на фронта.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23370
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 06 окт 2022 02:41

tiamat написа:Що с такава злоба бе бате? Да не те е изгонила жената?

E как? Кой използва такива изрази като "американос"? Нацията от камериерки, пикола и изнасилвачи ; 0 Нормално е да има нервност и злоба.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 06 окт 2022 02:44

tiamat написа:Що с такава злоба бе бате? Да не те е изгонила жената?

Няма злоба. Бобо пише за падение и аз пиша за падение? Всеки си изразява неговото мнение. Или само Бобо мое пише за падения?
Виждам трима американоси у форума, които не смеят да напишат нищо срещу крадливите им политици във Вашингтон.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 06 окт 2022 02:45

Groucho, престани да се правиш на малко дете, защото е адски глупаво. Постоянно провокираш и после като почна да ти бърша повтарящите глупости и почваш да се цупиш и да ме провокираш още повече. Предупредих ви, че повече няма да позволявам провокации още повече директни към мен или какво съм сметнал да трия или не. Оставил съм ти едно от твоите изблици на детинско държане на предната страница, но изтрих същото, което беше провокация към Бобо. Другото, което е същото съм ти го оставил в мнението в края на предната страница. Погледни си начина на комуникация в този форум с всички останали, които не са на твоето мнение и виждане и ако си напълно обективен и с реално виждане на нещата ще видиш колко глупаво и провокативно се държиш от месеци.

Наистина си голям човек, а се държиш като хлапе, което си иска играчката или не са му купили същата.

Ако не знаеш да ти кажа, че провокациите са против правилата, а ти правиш това постоянно с някакви епитети, така че не ми се прави на невинна душа и да се чудиш къде ти е нарушението. Повече дискусия относно триене на мнения няма да позволя и много добре го знаеш това. Предният път пак заради детинското ти държане и провокации лично към мен спря да пишеш с месеци понеже ме заплаши, че ако пак ти изтрия мнение (подобно питаше като сега постоянно защо ти се трие мнението и го направи 5-6 пъти) напускаш форума и те нямаше с месеци и като започна войната не се сдържа и се появи отново. Същинско детинско държане от твоя страна и дори новият ти подпис го доказва, който дори е в нарушение на правилата за обидно и провокативно отношение. Сега дори мога да ти дам почивка заради провокациите и нарушение на правилата за подпис, но за сега няма да го правя, за да може да осъзнаеш колко глупаво се държиш и до какво детинско поведение си паднал и сам да си го махнеш.

В друг форум отдавна да си заминал и то за най-дребните провокации и без да ти обясняват защо, кога и за колко време.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Groucho » 06 окт 2022 03:05

paceto написа:и като започна войната не се сдържа и се появи отново.

Факт, а не трябваше.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 06 окт 2022 03:18

Ти нормална дискусия не може да водиш без да провокираш къде тънко, къде видимо и си единствен тук с такова подобно държане. Недоволствахте срещу Капитана, а къде е той сега и къде сте вие и колко от вас получиха наказание заради държането си по дадени въпроси в дискусиите? Отговаря ти се нормално къде с аргументи, къде без и ти започваш с епитетите и държиш сметка кой имал друго гражданство и кой нямал.

Еми извинявай, ама ми писна да се държа като даскалицата в детската градина и да дърпам само уши, за да се спрете и един нормален, отговорен и възрастен човек като му се направи забележка той си взима поука и се спира. Трябва ли да ви набия образно казано, за да може да си седнете един път на задниците и да се държите като нормални хора? Колко пъти аз те обидих и провокирах с някакви епитети и да ти лепвам даден етикет какъв си що си в дадена дискусия? Бобо колко пъти ви обиди без да го провокирате постоянно, а вие всеки ден го взимате за мезе и има солидна доза подигравки към него.

Хайде дръж се малко сериозно и възпитано, за да има някакъв вид дискусия в този форум и нали заради това сме се събрали като цяло. Преди няколко дни ти казах, че мога да водя с теб дискусия ако се държиш нормално и видя, че спретнахме не лоша такава там около оръжието и неговата мощ. Ти също тогава тръгна с рогата напред срещу мен и аз съвсем любезно ти отговарях, ама като почнеш да се държиш като сега, е извинявай ама няма как да продължа да търпя и аз имам нерви и аз имам някаква граница на търпението.

Благодаря за премахнатият подпис. ;)

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23370
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 06 окт 2022 05:08

Кво имаше в подписа?
И между другото, този тип "дискусии" учи на търпение : )))

*Същото каквото трябваше с онзи "Forward" за който ще ти натяквам още 20 години : ))))

---
Слипи крипи дали няма да трепне преди изборите и да освободи Кийстоун и да зарежи дивотиите за да пробва да спаси кожата?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23731
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот paceto » 06 окт 2022 05:14

Същото каквото има на последният му коментар от миналата страница там за гражданството.
Нищо чудно и сега пак да си е бил шута като предният път и да не влиза с месеци.

Тогава се заяде, че съм правил реклама на нещо си не помня какво, само защото правех снимки на програма за мачовете и къде ще се излъчват. Мисля, че беше с мачовете за Ла Лига и кои срещи ще се излъчват по Макс Спорт, но понеже каналите са на А1 реши по някаква причина, че им правя реклама. Заяждаше се на дребно и се почна също като сега защо му трия коментарите и ме заплаши, че ако изтрия и този със същият въпрос ще се махне от форума. Нямаше го около 6-7 месеца и се появи с началото на войната.

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23370
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 06 окт 2022 05:49

Аз съм изпуснал това, както и липсата : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта