Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот icko65 » 15 яну 2018 19:55

Тук го ударихте на курварлък. :) Я зад Океана почнали да мислят: Изображение
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 яну 2018 20:51

THE G.A.M.E написа:
Над 20 милиона руснаци мизерстват с доходи под прага на бедноста
Както се казва - "Лошо, Седларов, лошо".
Не ми пука за тях, ама просто не е сериозно да разполагаш с 1/3-та от конвертюруемите природните ресурси, и 1/6-та от населението ти да мизерства.

Да припомня ли аз с какво разполагах на 7г. и какви детски съкровища оставих там? :lol: Сега такива неща продавачка в хлебарница ако може да осигури на детето си, покажете ми я. :lol:
Ся, и там крадат здраво. Се пак тамшния баш-прокурор е Чайка, а тукашния е Цаца. Сметай сам мащаба. ;) Туй й е хубавото на демокрацията - крадеш, живееш си показно кат Крез сред раята и копче не могат да ти кажат.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2018 21:52

icko65 написа:Тук го ударихте на курварлък. :) Я зад Океана почнали да мислят ...........
Ице, още преди 3 години руски ОЗ генерали бяха предупредили своите, че нема начин каквато и да било ракета да падне на US територия, щото онези отвъд Океана имат... Желязна защита.
Преди нЕколко дни, съвсем междудругото, излезе инфо, че САЩ са изстреляли свръх-секретен обект ( така го опреличиха от КГБ, тоест, от ФСБ де :lol: ) ... В космоса, под "формата" на сателит... И това при инфото, че още преди 4-ри години са разработили ракети с йонно задвижване ( злите езици шушукат, че тези летят с 32 000 км./ ч. ) ... Дали не можем да съберем 2+2, за какво иде реч ??? :lol: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2018 21:57

fcb_bg написа:Да припомня ли аз с какво разполагах на 7г. и какви детски съкровища оставих там? :lol: Сега такива неща продавачка в хлебарница ако може да осигури на детето си, покажете ми я. :lol:
Ся, и там крадат здраво. Се пак тамшния баш-прокурор е Чайка, а тукашния е Цаца. Сметай сам мащаба. ;) Туй й е хубавото на демокрацията - крадеш, живееш си показно кат Крез сред раята и копче не могат да ти кажат.
Аз в другата тема писах ... Или май във фейса беше... Все тая, че през соца имаше хубави неща, някои от които си беха направо химера... За няколко години, ама толкоз.
Системата рухна от собствената си несъстоятелност. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 яну 2018 22:01

Имат ами, Спок седи вътре и я управлява. Питай японците дали САЩ ако има ново оръжие няма да го използва.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 15 яну 2018 22:27

Добре, че беше САЩ, че ако вие ги бяхте "освободили" тогава, сега щяха да живеят като в Северна Корея ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2018 22:32

fcb_bg написа:Имат ами, Спок седи вътре и я управлява. Питай японците дали САЩ ако има ново оръжие няма да го използва.
При какви обстоятелства ще го използват ? :?
Не знам до колко обстойно ги следиш онея идиоти отвъд Океана, ама историята показва, че си пазят потенциалът до съвсем критични моменти.

Надявам се не си се вързал на приказките на Милиардерът, че Щатите ще защитават своите Съюзници с "всички средства". :lol:
Т'ва честно казано и да го видя, нема да го повЕрвам. :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 яну 2018 23:35

THE G.A.M.E написа:
fcb_bg написа:Имат ами, Спок седи вътре и я управлява. Питай японците дали САЩ ако има ново оръжие няма да го използва.
При какви обстоятелства ще го използват ? :?
Не знам до колко обстойно ги следиш онея идиоти отвъд Океана, ама историята показва, че си пазят потенциалът до съвсем критични моменти.

Надявам се не си се вързал на приказките на Милиардерът, че Щатите ще защитават своите Съюзници с "всички средства". :lol:
Т'ва честно казано и да го видя, нема да го повЕрвам. :mrgreen:

Колко критичен бил момента за Хирошима и Нагасаки? В Нам сипват всичко което имат, допреди нема и 20г ползваха бял фосфор във Фалуджа.
Нема кво да му се връзвам на Тръмп, той продава. Поне да беха свалили една едничка кимчова ракета да видим и ний простите колко им е силен Иджиса.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15563
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот fcb_bg » 15 яну 2018 23:38

THE G.A.M.E написа:
fcb_bg написа:Да припомня ли аз с какво разполагах на 7г. и какви детски съкровища оставих там? :lol: Сега такива неща продавачка в хлебарница ако може да осигури на детето си, покажете ми я. :lol:
Ся, и там крадат здраво. Се пак тамшния баш-прокурор е Чайка, а тукашния е Цаца. Сметай сам мащаба. ;) Туй й е хубавото на демокрацията - крадеш, живееш си показно кат Крез сред раята и копче не могат да ти кажат.
Аз в другата тема писах ... Или май във фейса беше... Все тая, че през соца имаше хубави неща, някои от които си беха направо химера... За няколко години, ама толкоз.
Системата рухна от собствената си несъстоятелност. ;)

Брей, химерите от соца са недостижими по демокрацията ли? :lol: "Това, което построихме, вие дори не можете да го боядисате(санирате). :lol: "Де отиваме изобщо.... :cry:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 15 яну 2018 23:46

Хайде пак почна плачът за Хирошима и Нагазаки .... :lol: :lol: Японският урод издавя половин Азия в кървава баня и един път не видях да се жали за тези наистина невинни народи, но за шибаняците-агресор в тази война нон-стоп се плаче. :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта