Тема за политика - Свят

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот HoUs4oOL » 25 юли 2017 23:04

diplomat написа:Време беше този алчен дъртак да освободи света от присъствието си. Това е един от най-гнусните и комплексирани американски политици в историята, но съдбата си знае работата - няма спасение от мозъчен тумор, колкото и пари да има, обаче с последни сили иска да си отмъсти на руснаците, с което само създава сериозно международно напрежение. Да "почива" в ада.

Изображение
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 25 юли 2017 23:14

diplomat написа:Ти още малко и аналчето ще му излижеш, но не съм и очаквал друго от теб. Колкото и да ги величаеш такива като него, колкото и да се опитваш да им подражаваш, нито ще станеш истински богат (материално и духовно), нито ще промениш властовите си позиции. С едни апартаментчета под наем в центъра не става, това много тарикати след 89-та го правят и живеят само от това. С голите си ръце едва ли някога ще създадеш нещо значимо, с което не само ти, но и близките ти да се гордеят. На такива като тебе мутрите им чупят ръцете, щото летиш в небесата и се мислиш за голям капиталист, само че нямаш топки за нищо, с което съм напълно съгласен с Язе.

Направо ме засегна. Толкова много държах на мнението ти за мен, че сега нз как ще спя. Аз много добре знам, че не съм Хенри Форд, не съм и смятал да се представям за такъв. Това което имам си е мое и ми е напълно достатъчно да живея спокойно, другите да се оправят. Изобщо не ме вълнува как ти или някой друг живеете или с какво се гордеете, какво мислите за мен и тн. Може би не съм бил достатъчно красноречив до сега и си попаднал в заблуждението, че се интересувам от хорското мнение. Извинявам се за което.

Ако искаш да дискутираме нещо за Маккейн, заповядай... Веднага ще се включа, но до там.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот 1982 » 25 юли 2017 23:51

Напълно съм безразличен към Маккейн, но без да коментирам възгледите му, само ще отбележа, че те са истински и той ги следва, не е платен "патриот", като родните Сидеров, Каракачанов и сие, които си въртят гъзеца, според това откъде капе медецът ...... вярва си в някакви неща и твърдо си ги следва.

Все пак, тоя човек е бил години в плен във Виетнам, борил се е за идеалите си, мрази комунизма и СССР/Русия ...... такъв и ще си умре. Много по-истински човек е от разни като Тръмп и Обама, шибани клоуни и паравани на чужди интереси.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Cicero » 26 юли 2017 10:01

Маккейн не бил платен?! Кажи го това в Америка и ще чуеш толкова известната фраза: OMG :) Маккейн е сенатора, с най-дебелия портфейл от лобистки дейности, незаемал поста Президент на САЩ.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 юли 2017 13:56

"Кабинетът Тръмп" подпука всички дето не ги кефят, със санкции. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот il4o_iliew » 26 юли 2017 16:44

1982 написа:
il4o_iliew написа:Зайо, самолетът е развил над 1200 км/ч и се е разпаднал във въздуха. Забележи това става на 1200 метра надморска височина, където въздушното съпротивление е далеч по-слабо от морското ниво в Манхатън.


Но и онзи не е развил над 1200 км/ч, а около 900 ..... просто това е доказателство, че никой не знае докъде е лимитът на издръжливост на 767, така че няма как да се твърди със сигурност, че е невъзможно .... за самолета в Тайланд дори се подозира, че е разбил звуковата бариера, преди да се разпадне, което звучи фантастично, но ето че явно фюзелажът е много по-солиден, отколкото се предполага.

il4o_iliew написа:Ето, любимата ти уикипедия:


Инфото ми не е от Уикипедия. Даже не съм чел статията за инцидента там.

il4o_iliew написа:И зайо, понеже задаваш задачи за домашна. Намери ми като добро и послушно зайче температурата на топене на стоманата и температурата, която развива при горене керосина. Сравни ги и ела пак да ми разправяш приказки от Алиса в страната на чудесата.


Нали ти обясних, че не е нужно стоманата да се стопи даже ..... стига и да омекне, а това става доста преди температурата на топене ..... омеквайки, тя губи доста от своите якостни качества. И пак ти напомням - тук говорим за вече увредена и деформирана конструкция, което влошава допълнително положението.

Пак една камара глупости си изписал. Самолет с пропорциите на Боинг ако развие над 900 км/ч на морско ниво ще се разпадне във въздуха. Не само че е невъзможно да се вклини с клинична точност в стоманен небостъргач. Той ще се разпадне. Въпросният боинг на лауда еърлайнс се е разпаднал на 1200 метра надморска височина, а на морско ниво с такава скорост...

Естествено вие критично мислене и здрав разум нямате. Затова поглъщате като маймуни всичко, което ви поднасят. Колкото и глупаво да е то.

Колко до това, че конструкцията била отслабена... Вярваш ли си наистина като ги пишеш тези глупости? Стоманата се топи при 1400 градуса; керосина гори при 600 градуса. Смяташ ли, че самолетно гориво, ще причини рухване на стоманен небостъргач след около 50 минути? Небостъргачът ще се срути за 10-ина секунди и няма да се наклони настрани. Ще пада етаж по етаж надолу право и без съпротивление. Ти кой клас си завършил? Физика в училище учил ли си? Бива ли такива глупости да пишеш?!

Ето какво причинява пожар на сградите. Те горят, а не рухват.
Изображение
Това е гренфел тауър в Лондон. Пресен пример.

Иначе на илюзии и конспирации ти и трупичката ти със Смити може да вярвате колкото си искате. Ставате за смях само. Нищо повече.
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот il4o_iliew » 26 юли 2017 16:55

diplomat написа:Ти още малко и аналчето ще му излижеш, но не съм и очаквал друго от теб. Колкото и да ги величаеш такива като него, колкото и да се опитваш да им подражаваш, нито ще станеш истински богат (материално и духовно), нито ще промениш властовите си позиции. С едни апартаментчета под наем в центъра не става, това много тарикати след 89-та го правят и живеят само от това. С голите си ръце едва ли някога ще създадеш нещо значимо, с което не само ти, но и близките ти да се гордеят. На такива като тебе мутрите им чупят ръцете, щото летиш в небесата и се мислиш за голям капиталист, само че нямаш топки за нищо, с което съм напълно съгласен с Язе.

Най-комичното е, че този, който боготвори, финансира и подпомага уж най-големите врагове на Смити-ИДИЛ. Имаше даже и снимка на Маккейн с Ал Багдати-лидера на откачалките. Но това не пречи на смитката за пореден път да ни занимава с тъпотиите си. На никого тук не му пука за този психопат. Маккейн стои в основата на дестабилизацията в близкия изток и войната в Сирия. Всичко това е негово дело. Типичен неокон психопат-по примера на Буш джуниър, Ръмсфелд, Чейни. Боклуци, които ще горят в ада за смъртта и нещастията, които са причинили.
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот ivan56 » 26 юли 2017 17:48

Ей тва е редовният довод на конспираторите, стоманата се топи при 1500 градуса, керосина развивал 800 градуса. :lol:
Обаче винаги удобно се забравя, че не е нужно да се развие 1500 градуса, за да се отслаби стоманата, и че не само керосин е горял :lol:
Просто пожара и щетите по конструкцията намаляват носимоспособността на част от елементите и кулите рухват.
Това е. Всичко друго са евтини брътвежи на конспиратори.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот Thsmith » 26 юли 2017 18:19

il4o_iliew написа:Най-комичното е, че този, който боготвори, финансира и подпомага уж най-големите врагове на Смити-ИДИЛ. Имаше даже и снимка на Маккейн с Ал Багдати-лидера на откачалките. Но това не пречи на смитката за пореден път да ни занимава с тъпотиите си. На никого тук не му пука за този психопат. Маккейн стои в основата на дестабилизацията в близкия изток и войната в Сирия. Всичко това е негово дело. Типичен неокон психопат-по примера на Буш джуниър, Ръмсфелд, Чейни. Боклуци, които ще горят в ада за смъртта и нещастията, които са причинили.

Маккейн още от началото имаше много твърда позиция. Дори направи скандал като игра покер по време на изслушванията в сената и заяви, че за него всичко е ясно. Сухопътна операция и край на всичко за 2 седмици.


---
Доналд Тръмп изключи транссексуалните от служба в армията

Вашингтон. The Hill: Доналд Тръмп изключи възможността транссексуални да служат в армията
Президентът на САЩ Доналд Тръмп съобщи в сряда, че транссексуалните хора може и да не да служат „в каквото и да е качество" в американската армия, цитирайки „огромните медицински разходи и смущения", които тяхното присъствие би причинило, пише The Hill.
В края на юни министърът на отбраната на Джеймс Матис отложи за шест месеца план за започването на прием на транссексуални хора в армията, въведен от администрацията на Барак Обама,
Приблизително между 2,5 хил. и седем хиляди транссексуални лица са сред 1,3 млн. служещи в армията на САЩ.
„След консултация с моите генерали и военни експерти уведомявам, че правителството на САЩ няма да приема и допуска транссексулани лица на всякакви длъжности в армията. Нашите военни трябва да бъдат съсредоточени върху решителната и поразителна ... победа и да не могат да бъдат обречени на огромните медицински разходи и разрушения, които транссексуалните биха предизвикали в армията. Благодаря ви", пишеТръмп в социалната мрежа „Туитър“.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

il4o_iliew
Мнения: 1524
Регистриран на: 09 сеп 2008 17:52
Контакти:

Re: Тема за политика - Свят

Мнениеот il4o_iliew » 26 юли 2017 20:53

ivan56 написа:Ей тва е редовният довод на конспираторите, стоманата се топи при 1500 градуса, керосина развивал 800 градуса. :lol:
Обаче винаги удобно се забравя, че не е нужно да се развие 1500 градуса, за да се отслаби стоманата, и че не само керосин е горял :lol:
Просто пожара и щетите по конструкцията намаляват носимоспособността на част от елементите и кулите рухват.
Това е. Всичко друго са евтини брътвежи на конспиратори.

Съжалявам, не се сдържах. :lol:
Изображение
THE G.A.M.E написа:Сега Армията на България е много по-мощна, защото на практика разполагаме с наличното въоражение и войскови единици, на САЩ, Великобритания, Германия, Франция, Италия, Испания, Канада и т.н. 8-)


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта