Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ReBorn1982
Мнения: 7981
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 28 мар 2024 23:27

fcb_bg написа:Магнитски е готин - гледай как един отслабнал дубаец се прероди в досущ Левски, Нищо, че е от депес
Малко му е махленско-хоремагско изразяването, ама за депутат бива.
И си наедря, Магнитски храни.


Дубаецът, откакто го намагнитиха и стана прЪв евроатлантик, отново почна да качва килажа ..... а за отслабването му в Дубай злите езици казват, че "заслуга" имат едни руснаци .....

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 28 мар 2024 23:37

ReBorn1982 написа:
fcb_bg написа:Магнитски е готин - гледай как един отслабнал дубаец се прероди в досущ Левски, Нищо, че е от депес
Малко му е махленско-хоремагско изразяването, ама за депутат бива.
И си наедря, Магнитски храни.


Дубаецът, откакто го намагнитиха и стана прЪв евроатлантик, отново почна да качва килажа ..... а за отслабването му в Дубай злите езици казват, че "заслуга" имат едни руснаци .....

Пеевски беше уникален ковид параноик и отслабването му се дължи на това, а не на някакви вестникарски глупости.
Само това, че цялата охрана минаваше два пъти дневно ковид тестове и го беше страх да се види с когото и да е, би трябвало достатъчно да ти говори.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 28 мар 2024 23:45

Thsmith написа:
ReBorn1982 написа:
fcb_bg написа:Магнитски е готин - гледай как един отслабнал дубаец се прероди в досущ Левски, Нищо, че е от депес
Малко му е махленско-хоремагско изразяването, ама за депутат бива.
И си наедря, Магнитски храни.


Дубаецът, откакто го намагнитиха и стана прЪв евроатлантик, отново почна да качва килажа ..... а за отслабването му в Дубай злите езици казват, че "заслуга" имат едни руснаци .....

Пеевски беше уникален ковид параноик и отслабването му се дължи на това, а не на някакви вестникарски глупости.
Само това, че цялата охрана минаваше два пъти дневно ковид тестове и го беше страх да се види с когото и да е, би трябвало достатъчно да ти говори.

И Ковида го научи да посети Дубай и впоследствие да ходи на работа в НС.
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22672
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 29 мар 2024 00:02

Не съм чувал Буци да има флотилия от кораби, превозващи забранени неща.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 29 мар 2024 01:39

ivan56 написа:Съда оправда Москов по всички обвинения на скалъпената история
на ченгетата с дейното участие на Ахчиева.(поръчкова журналистка, която сега е пратена в някаква кабеларка)
Предаването го излъчиха малко по късно, като се раздуха работата.
Наседено мнение пак от същите ченгета и медии, че ваксините са негодни и тем подобни щуротии, които се оказаха пълен шит. Единствено ако е имало нещо, това е било документално. Но човека осигури липсващи ваксини за новородени.
Помня идеално случая, защото е точно по време когато ми се родиха близнаците и ставаше въпрос за въпросната Пентаксим.

Това,че съда бил оправдал Москов е ебахти тъпият аргумент. То щото у нас политиците са масово в зандана... Пробвай с нещо друго.
А Ахчиева не знам, дали е поръчкова журналистка, но знам, че искаше да зададе въпроси на Пепи Готиното, а оня така и не й отговори на нито един и бягаше като дявол от тамян през цялото време. Даже си уговориха среща, на която той й върза тенекия. Пак повтарям... един човек, който не се крие от истината, не бяга от зададени въпроси, а отговаря по най-спокойният начин, понеже нищо няма да крие.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23328
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 29 мар 2024 02:32

Берлускони и Папата се разхождат около Тибър. Кученцето на Папата се изплъзва и пада в реката. Папата е в шок, а Берлускони чевръсто се засилва и започва да ходи по водата, стига до кучето, навежда се и го взима със себе си. Излиза и го връща на благодарния Бенедикт.

la Repubblica Берлускони дори не може да плува!

fcb_bg написа:И Ковида го научи да посети Дубай и впоследствие да ходи на работа в НС.

Едното няма общо с другото. Ако искате да си измислим и някоя история как си е сменил два пъти пола понеже сега ходи в НС :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

CapitanePuyol
Мнения: 63
Регистриран на: 23 мар 2024 09:20
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот CapitanePuyol » 29 мар 2024 08:14

На днешната дата:
Изображение
Незабравими бяха сълзите на Соломон Паси. Изображение
Рашка капут, Буданов салют ! Изображение

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 29 мар 2024 09:49

NOMER14 написа:Не съм чувал Буци да има флотилия от кораби, превозващи забранени неща.


Ако аз ти позволявам да си разиграваш коня както искаш, включително и да си имаш флотилия от кораби, превозващи неща, то е все едно аз да я имам. 8-)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 29 мар 2024 12:17

delqnski47 написа:
Drunken_Master написа:Tи само виж колко абонати има... Изображение
Аз дето не съм ползвал, ни фейсбук, ни каквото и да била друга реклама и съм пълен лаик имах 3-4 пъти повече...Изображение

Аз обърнах внимание на тоя клип, щото ми стана интересно кой е ''дръзнал'' да ''унижава'' личност като проф. Христов. :lol: Честно казано не бях удовлетворен като единственото с което можеш да се хванеш е абсолютно невярното внушение, че изказванията на проф. Христов за капитализма било ''руска пропаганда'' и той така говорел щото ''бил марксист'' , което изобщо не е вярно и не му е такъв източникът. Източникът му е на точно обратния полюс и тва е иронията на всичко - капиталистите искат да закрият капитализма.

На мен много ми е чудно, какво ще рече "унижава", при положение, че когато тоя човек не е пред теб е много лесно да се дървиш и да го "громиш". Още повече, че ти си и абсолютно самичък, следователно можеш да си плещиш всякакви глупости без абсолютно никой да ти опонира.
Що се отнася до Иво Христов, той тръгна много с рогите напред с онова изказване за 80-те процента дебили у нас. Друг е въпроса, че общо-взето е прав, ама е тъпо да прави подобни изказвания, когато е депутат. Сега... извинявай, ама това е недопустимо. Но общо-взето нещата, за които той говори имат огромен резон. Доколкото си спомням той е и професор в университет, има реален поглед върху нещата. Беше споделил, че от студентите му нито един не знаел какво било това чудо "Гълфстрийм"?!

П.С.
Между другото, някой знае ли Григор Сарийски към коя партия се е прикрепил?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19932
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 29 мар 2024 14:08

Тагарев: Ние сме достойна част от НАТО и разбираме, че Русия е агресор

Няма по-жалко нещо от тоя...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: icko65 и 156 госта