Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2978
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JimBeam » 26 апр 2024 19:17

Drunken_Master написа:
Der Schmarotzer написа:...

Ти ми коментирай ей тоя документ. Не само, че се е дискутирало, а разноските по пращането им са поети от държавата. Кви глупости се писаха до тук, направо не е истина...

Изображение


Много интересно. Значи когато документа е в твоята гледна точка ги завираш в очите на всичките и ги даваш като безспорен факт, но разбираш ли показаните документи на руските окупатори за теб те са фалшиви. :lol:

nghcvth
Мнения: 3553
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 26 апр 2024 21:43

"Във връзка с репликите на Пеевски за пудели, булки и т.н, аз въобще не искам да влизам в тези мутренски изяви на г-н Пеевски, но едно ще му кажа, нека ме чуе: аз абсолютно не вярвам, че той би посмял да ми ги каже тези неща, ако бяхме само двамата, а бодигардовете му да са отвън".

Така Кирил Петков отговори на лидера на ДПС Делян Пеевски, който по-рано го нарече "сладък пудел, който ще драска на вратата на Борисов в Банкя да си играе с овчарките".

Доган не беше прав, не Пеевски е феномен, а Киро.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

ReBorn1982
Мнения: 8042
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 26 апр 2024 22:08

Този да се прави на мъж е едно от най-смешните неща, които са се случвали в България след 1989-а .... още помня Соня като го сгащи в хотела, как гледаше като плъх в брашно. Изображение

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17370
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот slash1912 » 26 апр 2024 22:10

Днес е поредната годишнина от едно от най-големите престъпления на любимия на доста хора режим.
Редно е да напомним, загрижени бяха за нас:
Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

goshev
Мнения: 1575
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот goshev » 26 апр 2024 22:35

Capitane5Puyol написа:Спасихме 50хил. от старите граници на България, че после същите да участват в т.нар. народен съд, а получовеци като анжел вагенщайн до края на живота си да оплюват българския народ и да адвокатстват на македонистите...

Кои са били новите граници?

Dust
Мнения: 8123
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 26 апр 2024 22:40

Днес разговарях с човек, който негов близък роднина е бил един от най-близките и доверени хора на бай Тошо в охраната му. Поразказа ми доста интересни неща, които наистина ги знаят само близки до него хора.
Едно от тях е, че много често е ходел при Ванга когато е трябвало да взема важни решения.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

InformationChannel
Мнения: 253
Регистриран на: 07 мар 2024 23:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот InformationChannel » 26 апр 2024 23:00

slash1912 написа:Днес е поредната годишнина от едно от най-големите престъпления на любимия на доста хора режим.
Редно е да напомним, загрижени бяха за нас:
Изображение

Аз не мога да разбера какъв човек трябва да си за да ти е любим един режим, при който си ограден като стадо овце в държавата ти, нямаш право да отидеш никъде, дори и в областния град без разрешение, а ако искаш да посетиш роднини в пограничните райони следва разпит все едно ще взимаш виза за някоя друга държава и тогава евентуално, ако дедо ти по лелина линия не е бил обявен за враг на народа вземаш открит лист.... Излизат факти, че са ги тровили с храни, зеленчуци, мляко след експлозията, като най-нагло са го прикривали, но не комунизма и социализма били много хубави.....

goshev
Мнения: 1575
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот goshev » 26 апр 2024 23:06

Soulen написа:
Soulen написа:
Примерно аз съм с много твърдо мнение за защита на животните. Ако някой тръгне да ми обяснява, че е все тая, че било полезно да се тества върху тях и по този начин да се осакатяват/убиват, няма да е особено лицеприятен разговор оосбено с някой ловец примерно :lol:

Само не ми казвай, че си тревопасен : )

Не съм болен, нормален съм си. Даже консумирам повечко от нужното месо. Просто ненавиждам убийството на беззащитни животни за забавление. Някой като е много ербап, да ходи с копие и лък и да даде на глигана равен шанс.

А да убиваш застрашени и екзотични животни си е за смъртно наказание. Непоправимо унищожаване...[/quote]
Глигана и той няма копие и лък. :mrgreen:

goshev
Мнения: 1575
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот goshev » 26 апр 2024 23:16

Dust написа:Днес разговарях с човек, който негов близък роднина е бил един от най-близките и доверени хора на бай Тошо в охраната му. Поразказа ми доста интересни неща, които наистина ги знаят само близки до него хора.
Едно от тях е, че много често е ходел при Ванга когато е трябвало да взема важни решения.

Ма Ванга не беше ли поне някакъв дженерал от ДС? :lol:

На линия
Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17370
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот slash1912 » 26 апр 2024 23:20

InformationChannel написа:Аз не мога да разбера какъв човек трябва да си за да ти е любим един режим, при който си ограден като стадо овце в държавата ти, нямаш право да отидеш никъде, дори и в областния град без разрешение, а ако искаш да посетиш роднини в пограничните райони следва разпит все едно ще взимаш виза за някоя друга държава и тогава евентуално, ако дедо ти по лелина линия не е бил обявен за враг на народа вземаш открит лист.... Излизат факти, че са ги тровили с храни, зеленчуци, мляко след експлозията, като най-нагло са го прикривали, но не комунизма и социализма били много хубави.....

И на 1 май манифестацията под радиоактивния дъжд беше проведена,все едно нищо не е станало :oops:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта