Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

InformationChannel
Мнения: 253
Регистриран на: 07 мар 2024 23:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот InformationChannel » 18 апр 2024 21:10

ReBorn1982 написа:
InformationChannel написа:
...... През последната година Устата отново успя да вдигне шум около името си с три песни, посветени на Македония, „джендъри“ и свободата на словото, поставяйки в контраст Русия и либералните демокрации на Запад. И трите теми са често използвани от руската пропаганда на Балканите ......


Стигнах дотук и веднага разбирам, че цитираш нео марксистки парцал.

Малоумният термин "либерална демокрация" го използват само и единствено "новите" комунисти, за да етикетират с него режимите си, налагащи черен расизъм, ЛГБТИ+ извращения, пълчища от диваци, ""зеленизъм"" и т.н. репресии срещу нормалния бял човек от европеидната раса.

Какво значи "либерална демокрация" ???! .... ма то сама по себе си демокрацията е либерална, "нелиберална" демокрация няма как да има .... Аман от малоумни комунистически термини.

Естествено то като не ви отърва каквото пише веднага определяте една медия като неомарксиски парцал. После като излезе там статия, която ви харесва някак чудно забравяте какво сте писали. Ей го на и Дрънкъна. До вчера Политико беше парцал днес е достоверен източник на информация, защото има статия за това колко хора не искат да се бият на фронта....

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23344
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 18 апр 2024 22:06

ivan56 написа:Що бре, напълно нормално е да е колкото кутия кафе :lol:

Няма как в нормално кафене/ресторант, кафето да ти е 1 лв и той да се издържа по някакъв начин.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

На линия
Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9269
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bubka » 18 апр 2024 22:13

InformationChannel написа:
ReBorn1982 написа:
InformationChannel написа:
...... През последната година Устата отново успя да вдигне шум около името си с три песни, посветени на Македония, „джендъри“ и свободата на словото, поставяйки в контраст Русия и либералните демокрации на Запад. И трите теми са често използвани от руската пропаганда на Балканите ......


Стигнах дотук и веднага разбирам, че цитираш нео марксистки парцал.

Малоумният термин "либерална демокрация" го използват само и единствено "новите" комунисти, за да етикетират с него режимите си, налагащи черен расизъм, ЛГБТИ+ извращения, пълчища от диваци, ""зеленизъм"" и т.н. репресии срещу нормалния бял човек от европеидната раса.

Какво значи "либерална демокрация" ???! .... ма то сама по себе си демокрацията е либерална, "нелиберална" демокрация няма как да има .... Аман от малоумни комунистически термини.

Естествено то като не ви отърва каквото пише веднага определяте една медия като неомарксиски парцал. После като излезе там статия, която ви харесва някак чудно забравяте какво сте писали. Ей го на и Дрънкъна. До вчера Политико беше парцал днес е достоверен източник на информация, защото има статия за това колко хора не искат да се бият на фронта....


Аз досега не съм попадал на повече от 1% статии, които да ми харесат в неолибералните парцали. Съответно не съм ги и цитирал. Или ако съм е било наистина с честота 1 към 100. Същото важи и за другите тук със сходни виждания. Така, че тук почти никой не цитира статии от такива медии, дори и да му харесват.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

ReBorn1982
Мнения: 8014
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 18 апр 2024 22:25

Аз цитирам понякога новини или изказвания. И не цитирам защото ми е "харесала статията". Цитирам заради конкретното събитие.

А малоумният термин "либерална демокрация" се използва от точно определен кръг "хора" и това не е никаква тайна.

InformationChannel
Мнения: 253
Регистриран на: 07 мар 2024 23:37
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот InformationChannel » 18 апр 2024 22:33

По принцип след като заклеймите някоя медия като "неолиберален парцал" би трябвало изобщо да не я споделяте и четете. Факта, че си позволявате да ги четете означава, че го правите избирателно.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19992
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2024 00:34

Thsmith написа:Принципно колко искате да е кафето в едно кафене :lol:

На мен много ми е чудно, в кое кафене го е виждал на табела? Щото 100% не е и влизал вътре... Единствено Ришар може да струва 5 лева кафето... Общо-взето пак пише колкото да не заспи. 5 лева кафето.... много е пил той такова кафе някога.

Иначе за Ришар бих дал 5 лева. Просто си струва... Даже си мисля, да си взема машина за меки капсули и да си пия в нас.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23344
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 19 апр 2024 03:38

Виж Дъбов ; ) Макар да не съм му фен.
Иначе вкъщи съм с Death Wish Coffee :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19992
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2024 08:38

"Последната ЕК е най-лошата, която е имало. Тя не можа да се справи с войната в Украйна, с климатичните промени и миграцията, освен това създаде лош икономически климат. От нас зависи дали ще запазим Европа като център на културата, или ще отидем в посока, която ще я превърне в екзотична дестинация за смяна на пола на малолетни. Важно е дали ще вървим по посока на традицията и вярата или ще тръгнем в коренно различна посока." Това заяви пред БНР проф. Даниел Вълчев, декан на Юридическия факултет на СУ "Св. Климент Охридски", бивш вицепремиер.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19992
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 19 апр 2024 08:44

Thsmith написа:Виж Дъбов ; ) Макар да не съм му фен.
Иначе вкъщи съм с Death Wish Coffee :lol:

Не е ли прекалено евтино това кафе, че да е хубаво?

!
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12670
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот BRF » 19 апр 2024 09:08

ivan56 написа:Що бре, напълно нормално е да е колкото кутия кафе :lol:
Бях срешнал някъде една статия, че бензиностанциите в България печелили повече от кафето отколкото от горивото.
Кафенце да предложим, всеки чува тази реплика :lol:

Това е така,много бензиностанции печелят повече от магазинната част ,отколкото от гориво!Особено тези по магистралата,иначе масовата цена на едно кафе е около 3лв,но бензиностанциите отдавна слагат кафето от 60лв на килограм и нагоре за да си заслужава тази цена!


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bubka, Google [Bot] и 36 госта