Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 00:12

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Кажи,кажи за Славчо...Виж горе какво съм написал...
Много ми е любопитно мнението ти и за един ваш бивш уникален мислител...и скиор по пистите - Петър Москов.
Я кажи защо очите му са толкова изцъклени ?

Кво да ми е мнението? Абсолютна отрепка и предател.
Язък за майка му!

--
пп Очите му? :lol: Сериозно ли ме питаш за анатомични особености на някой мъж?

Не бе...Все са му кървави и светещи очите и ако вярваме на едно изказване на Делян Пеевски...има резон май,май...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 31 яну 2018 00:23

Ми грам не ме интересуват очите му, а какво прави в качеството си на представител на партията.

---
Би трябвало да ти е станало ясно, че репченето няма да те доведе до никъде с мен. Можеш да си спестиш следващите 3-4 страници с глупости и да напишеш директно какво точно не си съгласен спрямо Костов и кой смяташ, че се е справил по добре с работата си. вожда борисов, сергей, Негово Величество, филип димитров или примерно жан виденов? :lol:

пп От сега имай предвид, че накрая пак ще опрем до конкретни въпроси като със земеделието. Надявам се, че този път ще си спестиш буйния период (след като видя, че няма ефект) и ще преминеш директно към отговорите и конкретната тема.


--
пп Човек се хвали, че е спечелил 300 млн от лотарията. Хвали се за световна титла или за "златна рибка". Останалото е споделяне под формата на разговор. Не се хвалиш, че отиваш до тоалетната, не се хвалиш за успешното хранене. Не виждам защо и удовлетворяването на естествените физически потребности е нужно да се възприема като хвалба. :lol: Освен ако за някои хора не е празник да топнеш чушлето :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 00:33

Къв бурен период,бе ? Ти направо ме хвърли в тъч...Аз сега разбирам,че си бил и в политиката.За мен хората,които изпълняват политическа функция,трябва да бъдат преди всичко честни,съвестни,но също така и да притежават морални ценности.
Нещо което ти не си...определено.Мани историята с к*рвите...това да го оставим.Както когато ми писа (подигравателно),че професията ми била смешна и се състояла в това да наливам вода на хората.Което е пълна глупост,но не е там въпросът...
И пак ще го напиша: "Тая държава никога няма да се оправи !"
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 00:35

Малоумник,когато занимаваш целият форум с това,че си го слагал на Марешка,как се нарича ? Скромност,може би...?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 31 яну 2018 01:03

Drunken_Master написа:Къв бурен период,бе ? Ти направо ме хвърли в тъч...Аз сега разбирам,че си бил и в политиката.За мен хората,които изпълняват политическа функция,трябва да бъдат преди всичко честни,съвестни,но също така и да притежават морални ценности.
Нещо което ти не си...определено.Мани историята с к*рвите...това да го оставим.Както когато ми писа (подигравателно),че професията ми била смешна и се състояла в това да наливам вода на хората.Което е пълна глупост,но не е там въпросът...
И пак ще го напиша: "Тая държава никога няма да се оправи !"



Как какъв? Последните две седмици участваш в дискусиите в този раздел и през 99% от времето бушуваш из темите. Чак след опитите за закани за саморазправа и техния неуспех се кротна и започна да се държиш малко по прилично, без да избълваш ругатни във всеки пост. :lol:

Трябва ли и да ходят по вода? Трябва да са можещи. Да имат нещо в главата, да знаят какво искат и как да го изпълнят и да са готови да направят необходимото за да го постигнат. Да имат менталните качества за това.
От идиот с добри намерение - полза никаква.

[offtopic]И пак не си разбрал точно какво имам предвид. Не се подигравах на професията и местоположението ти защото ги презирам или нещо подобно. Уважавам всеки човек, които работи и изкарва пари, а не чака на солидарни фондове. Просто хората трябва да си знаят местата и да не се опитват да се изхвърлят или да се пъхат в чуждата работа. Не обичам да влизам в пояснителен режим, но ще направя изключение. Ти ме подразни с опита си да наложиш твоето разбиране за морал и то по особено вулгарен и агресивен начин. С един потребител обсъждахме ескортите и ти се намеси като почна да разправяш колко било жалко, бла, бла, бла... колко били грозни и тн. Нещо което не ти влиза в работата. Никой не те кара да използваш тази услуга. Ти сам се опита да парадираш с това колко по-хубава била приятелката ти (което е абсурдно, при положение че мога да ти изкарам и девойки за 1000 на час) и естествено сам попадна под удари и подигравки. Нямам представа дали си по избухлив или това е маниерът ти на общуване, но е достатъчно от позицията на времето да препрочетеш тези диалози и ще видиш, че не си прав или най малкото е невъзможно да убедиш някой и да спечелиш спор с подобен тон и с подобно включване в нещо което не те засяга. Това което ти направи е все едно ти да говориш с някой за риболов и аз да се включа и да почна да използвам обидни епитети и да ти казвам колко е лошо да убиваш рибата и да я ядеш вместо да пасеш трева. Да ти казвам как видиш ли като изляза в морето и рибата сама скача в лодката ми, но аз като виден тревопасен я връщам обратно и това е правилно понеже така е морално спрямо душата на рибата и така казвам. Да добавя още няколко цветисти израза и да се надявам, че съм спечелил спора. Просто е абсурдно. Ако наистина ръководиш някакъв бизнес, така ли общуваш с персонала и така ли се опитваш да ги убедиш в нещо? :lol:

Другото което не ми харесва е, че имаш навика да пускаш тези без никаква доказателствена част, без аргумент. Просто празно твърдение.[/offtopic]


Drunken_Master написа:Малоумник,когато занимаваш целият форум с това,че си го слагал на Марешка,как се нарича ? Скромност,може би...?

Ето продължаваш по същия начин. И не занимавам никого, а отговарям на твърдението ти, че твоята девойка може да я сънуваме със споделяне къде съм бил в същия ден. Без въпросното девойче да е нещо уникално или неповторимо. При всички случаи, трудно може да ме убедиш, че ще вържеш по хубаво в дълбоката провинция и с издръжка от "заплата". Не е невъзможно, но доста трудно и рядко осъществимо. Пак ситуация в която ти сам се набърка с парадирането с въпросната Русенска Ракел Уелч :lol:


--
пп На живо така ли се обръщаш към хората или го правиш само зад монитора?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 01:32

До колкото си спомням, когато ти исках адреса,ти ми даде на някакъв фитнес клуб.А когато аз си написах моят...ти се направи на ударен...
Незнам кой е "кротнатия" ?
Между другото след всички глупости,които изписа си и нагъл.Поне да се беше засрамил от факта,че живееш на гърба на "наливащият вода с грозната си съпруга".Сигурно ако не беше партиец,щеше и девствен да си умреш.Но сега пффффффф...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 31 яну 2018 01:43

Drunken_Master написа:До колкото си спомням, когато ти исках адреса,ти ми даде на някакъв фитнес клуб.А когато аз си написах моят...ти се направи на ударен...
Незнам кой е "кротнатия" ?
Между другото след всички глупости,които изписа си и нагъл.Поне да се беше засрамил от факта,че живееш на гърба на "наливащият вода с грозната си съпруга".Сигурно ако не беше партиец,щеше и девствен да си умреш.Но сега пффффффф...

Не ти написах фитнес клуб, а национален стадион и силова зала. Във фитнес имаш уреди, а в силова зала има щанга.

Нали не очакваш някой да те издирва по селата? :lol: Особено предвид това, че ти си този, които се репчи и го раздава на бабаит? Ти имаш проблем с доказването, а не аз. Ако трябва да ти кажа и къде ще обядвам утре, ако силовата зала не ти харесва?
Пак предлагам. Нека да направим една форума среща, вечеря и да се видим всички по активни потребители. Никой няма да бъде изяден, спокойно. Събираме се я в царско село ако ще отсядате, я едно хапване в Ниагара и се наслаждаваме на хубава мръвка и приказка. /И всеки сам си плаща сметката, да не остане някой с впечатление, че ще го спонсорирам/ :lol:

И пак си в грешка. Никой не живее на гърба ти. Ти работиш защото някой бизнесмен ти дава тази възможност. Той може без теб, а ти без него? :lol: Има фундаментална разлика. Малко Макс Вебер ти трябва или по разтоварващите и поднесени на достъпен език книги на Айн Ранд : )


---
Явно си решил пак да се правиш на клоун и да не си спестяваш 3-4 страници буйстване преди да дойдем на конкретния въпрос за ПМ и кой смяташ за превъзхождащ на този пост: )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 01:47

Thsmith написа:. При всички случаи, трудно може да ме убедиш, че ще вържеш по хубаво в дълбоката провинция и с издръжка от "заплата". Не е невъзможно, но доста трудно и рядко осъществимо. Пак ситуация в която ти сам се набърка с парадирането с въпросната Русенска Ракел Уелч :lol:

Искам да забележете изказване на един български политик,относно взаимоотношенията и семейните ценности.Ти ли написа,че предпочиташ да ходиш на к*рва,вместо нормално момиче,защото ще ти надува главата и ще ти харчи парите ?
Пич,сериозно...скрий се !



П.С.
Понеже Русе е село...Селяните от Русе гласуват ли за твоята невероятна партия или гласа им не се зачита ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23279
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 31 яну 2018 03:39

- Не случайно говорим за градска десница, може да погледнеш какъв резултатът на ДСБ извън централната част на София и като цяло извън 27 и 28 МИР
- Не съм политик, а член на партия.
- Никъде не съм използвал думата "нормално момиче". Това би дало насока, че смятам жризите за ненормални. Казах, че излиза много по евтино и лично аз предпочитам тази опция. Нещо което нз как ти влиза в работата.

--- -----
Нека да обобщим.
- Г-н отново изпадна в пълна несъстоятелност да води спор и отказа да отговаря на въпроси по темата.
- Отново започна да нарушава добрия тон (казано меко)
- Отново започна да си пъха носа в чуждите панички

Интересно на коя ли група хора напомня това.

* И макар да използвах думата "село" в смисъл, който нямах предвид прякото значение на думата, май се получава един вид далечна антономазия в твое лице. :oops:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19786
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 31 яну 2018 07:37

Не бе,не ми влиза в работата...Ти като цяло на мен си ми доста жалък и смешен.Ако искаш ми цитирай и Шекспир,все тая.Просто не знаех,че човек с подобни извратени разсъждения и да се държи по такъв начин с хората,може да има пръст в политиката.И точно с чисто политически прийоми,говориш за "Чърчила на Балканите",който продаде Кремиковци за един долар.Затова и те зачесах...Защото заради ей такива твари,като теб,всичко живо или излиза навън или отива да живее в твоят големия град.Снощи изпратих още един мой приятел,който заминава за Испания.Те вече и приятели не ми останаха,нито в Русе,нито в Добрич.Всичко е или по София,или в чужбина.Ти между другото знаеш ли,колко процента от хората там са си "кореняци софиянци" ? Сигурно и ти не си такъв,ама айде... Като те слушам и ми напомняш за "историята с тракторите на Бареков" или псевдожурналистката Дияна Найденова,дето точно,като теб нарича хората от провинцията "селяни" или ГОЛЕЕЕЕЕМИТЕ фенове на ЦСКА (истинският,който не съществува),които ми се присмиваха,че се старая да не пропускам важен мач,а отговора беше,че "ЦСКА е софийски отбор и няма нищо общо с провинцията !"
Нямам желание изобщо да дискутирам,друго каквото и да е...Нали съм беден на аргументи.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта