Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Capitane5Puyol
Мнения: 472
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 09 май 2024 13:45

Добре е русофилския вот да се раздробява между различните примитиви. Зупааааа...
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10911
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 09 май 2024 14:02

Capitane5Puyol написа:Добре е русофилския вот да се раздробява между различните примитиви. Зупааааа...


Кви русофили са пък тези.
Полезни идиоти, които трябват на Копейката и други анимационни герои.
Сега има един нов тъпак, тоя от Исторически цирк и онова кюфте менте полковник :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20171
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 14:03

Така е. Само мега капацитети гласуват за Бойко. Да не забравяме и за партия "КОД". Оня ден разбрах, че Помияра щял да гласува за тях. Сиреч... НЕдебил 1 и НЕдебил 2 са гласоподавателите на "КОД". Все качествени хора дават гласа си за Пепи Готиното. Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Capitane5Puyol
Мнения: 472
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 09 май 2024 14:13

ivan56 написа:
Capitane5Puyol написа:Добре е русофилския вот да се раздробява между различните примитиви. Зупааааа...


Кви русофили са пък тези.
Полезни идиоти, които трябват на Копейката и други анимационни герои.
Сега има един нов тъпак, тоя от Исторически цирк и онова кюфте менте полковник :lol:

Хубавото е и че оня милионер Дренчев си направи своя партия и ще ръфа яко от електората на гагаузина. Оня пробит цървул години наред беше на негова издръжка, барабар с жена му и чаветата.
Барса и Лудогорец але, алеее...

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44028
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 14:44

Drunken_Master написа:Така е. Само мега капацитети гласуват за Бойко. Да не забравяме и за партия "КОД". Оня ден разбрах, че Помияра щял да гласува за тях. Сиреч... НЕдебил 1 и НЕдебил 2 са гласоподавателите на "КОД". Все качествени хора дават гласа си за Пепи Готиното. Изображение


Tи за кого ще гласуваш?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20171
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 14:46

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:Така е. Само мега капацитети гласуват за Бойко. Да не забравяме и за партия "КОД". Оня ден разбрах, че Помияра щял да гласува за тях. Сиреч... НЕдебил 1 и НЕдебил 2 са гласоподавателите на "КОД". Все качествени хора дават гласа си за Пепи Готиното. Изображение


Tи за кого ще гласуваш?

За Бай Тошо...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44028
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 09 май 2024 14:52

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:
Drunken_Master написа:Така е. Само мега капацитети гласуват за Бойко. Да не забравяме и за партия "КОД". Оня ден разбрах, че Помияра щял да гласува за тях. Сиреч... НЕдебил 1 и НЕдебил 2 са гласоподавателите на "КОД". Все качествени хора дават гласа си за Пепи Готиното. Изображение


Tи за кого ще гласуваш?

За Бай Тошо...


E кажи де, срам ли те е?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10911
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 09 май 2024 14:56

Кандидат-депутатите Мая Манолова, Ваня Григорова и Георги Кадиев написаха с червен спрей "Тук пак ще има паметник" на оградата около Паметника на Съветската армия.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20171
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 09 май 2024 15:02

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:
rhaegar написа:
Drunken_Master написа:Така е. Само мега капацитети гласуват за Бойко. Да не забравяме и за партия "КОД". Оня ден разбрах, че Помияра щял да гласува за тях. Сиреч... НЕдебил 1 и НЕдебил 2 са гласоподавателите на "КОД". Все качествени хора дават гласа си за Пепи Готиното. Изображение


Tи за кого ще гласуваш?

За Бай Тошо...


E кажи де, срам ли те е?

За кое да ме е срам по-точно? Казал съм, че докато Радев не си направи партия, няма да гласувам за никого. Всички са едни и същи. Да гласувам за "по-малкото зло" е сейм шит.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

tmanolov
Мнения: 4151
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 09 май 2024 15:05

Capitane5Puyol написа:Добре е русофилския вот да се раздробява между различните примитиви. Зупааааа...

един път да напишеш нещо умно :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта