Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 25 юли 2017 22:37

Изображение
Това е за теб, Смит. Напълно ми е ясно ти от кои си, как не обичаш да си цапаш нежните ръце, но истинските лидери затова са уважавани от подопечните и заради това просъществуват въпреки всичко. А дребни мишки като теб я живеят, я не, но пък се пъчите големи босове и работодатели. Имаш едни софийски апартаменти, които даваш под наем, и вече си много велик, ама за тва пък само курвите ти връзват, щото им се плаща. :lol: Не си се изрепчил на грешните хора, не са ти взели всичко, но за всичко си има време. 8-)

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот язе » 25 юли 2017 22:50

Смитя, географа срещу теб да тръгне, пак не моеш го стигна. 8-)
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23311
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 25 юли 2017 23:38

diplomat написа:Изображение
Това е за теб, Смит. Напълно ми е ясно ти от кои си, как не обичаш да си цапаш нежните ръце, но истинските лидери затова са уважавани от подопечните и заради това просъществуват въпреки всичко. А дребни мишки като теб я живеят, я не, но пък се пъчите големи босове и работодатели. Имаш едни софийски апартаменти, които даваш под наем, и вече си много велик, ама за тва пък само курвите ти връзват, щото им се плаща. :lol: Не си се изрепчил на грешните хора, не са ти взели всичко, но за всичко си има време. 8-)


Виждам, че много те вълнувам по неясна причина. Никой не те спира да правиш каквото иска. Това е красотата на свободата. Можеш да си "цапаш ръцете" колкото искаш, това си е твоя работа. Какво аз правя пък е моя работа, нали така? Явно е, че имаш някакъв комплекс и явно някой работодател ти е свил сърмите и ти е показал къде ти е мястото, но това по никакъв начин не ме засяга. Какво имам, какви апартаменти и други активи съм наследил, къде се намират, отново не е твоя работа и не би трябвало да те интересува. С "грешни хора" никога не съм имал проблеми за явно твое голямо съжаление, не смятам и да имам.

Ако имаш нещо против това което казвам, можеш да направиш две неща.
- Да го преглътнеш и да си мълчиш като "добро момче"
- Да се опиташ да ме обориш

Ти решаваш да се обърнеш към личността ми, явно смятайки, че би ме засегнал. Съжалявам, но точно поради моята арогантност, не се получава.


язе написа:Смитя, географа срещу теб да тръгне, пак не моеш го стигна. 8-)

Не кълни де, аз ако стигна до теб, къв ще е този живот изобщо? Мъчение... :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 26 юли 2017 12:00

diplomat написа:Братче, стига глупости, първо на жена не се посяга, защото в 99% от случаите е по-слаба физически. Второ, хората вече трябва сами да почнат да се защитават, аз лично от зимата мисля да почвам някакво бойно изкуство именно по тази причинa, в момента само изчиствам мазнините от тялото. Човек никога не знае кой тегавняк ще си помисли, че си го погледнал лошо, или реши че си фен на противниковия отбор. Всякакви причини съм чувал, коя от коя по-малоумна. Лошото е, че дори и да можеш да се защитиш на момента и му извиеш врата на агресора, никога не знаеш дали няма да те причака някъде с още 10 човека с бухалки и да те вкарат в интензивното за 1 месец. Вече всеки има прътове, брадви, мачетета в колите си, носят се пепър спрейове и електрошоци, щото хората ги е страх и знаят, че няма справедливост, а в сила е законът на джунглата.


За к'во са ти бойни изкуства - за около 1200 лева си взимаш един Глок 17 и си в играта :lol: :lol: Зареден е около кило, нищо работа 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот diplomat » 26 юли 2017 14:56

boabbb написа:
diplomat написа:Братче, стига глупости, първо на жена не се посяга, защото в 99% от случаите е по-слаба физически. Второ, хората вече трябва сами да почнат да се защитават, аз лично от зимата мисля да почвам някакво бойно изкуство именно по тази причинa, в момента само изчиствам мазнините от тялото. Човек никога не знае кой тегавняк ще си помисли, че си го погледнал лошо, или реши че си фен на противниковия отбор. Всякакви причини съм чувал, коя от коя по-малоумна. Лошото е, че дори и да можеш да се защитиш на момента и му извиеш врата на агресора, никога не знаеш дали няма да те причака някъде с още 10 човека с бухалки и да те вкарат в интензивното за 1 месец. Вече всеки има прътове, брадви, мачетета в колите си, носят се пепър спрейове и електрошоци, щото хората ги е страх и знаят, че няма справедливост, а в сила е законът на джунглата.


За к'во са ти бойни изкуства - за около 1200 лева си взимаш един Глок 17 и си в играта :lol: :lol: Зареден е около кило, нищо работа 8-)

1200 лева, ама не си включил колко ще ми вземат за разрешителното. :lol: Не, че няма как, но излиза много по-солено. Иначе си прав, най-доброто решение е. :mrgreen: Обаче веднъж почнеш ли пистолет да носиш, най-вероятно и жилетка ще е нужна. :?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 26 юли 2017 15:52

А-а, там, за съжаление си има правило - вадиш ли го, стреляш, иначе си го държиш прибран :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

На линия
Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2682
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Der Schmarotzer » 26 юли 2017 20:00

1982 написа:
Der Schmarotzer написа: а населението на Лесковац, Враня, Прешево и Иногоще, още тогава е с тенденция за преобладаващо албанско население. Така, че тези територии на какъв принцип да се определят за България - може би щото са били български по времето на Симеон?


Да, точно Лесковац и Вранье са били с "преобладаващо албанско население". Изображение Изображение

Пише тенденция за преобладаващо албанско население. Достатъчно е погледнеш народностния състав на областта по документи от това време, а не по спомени на сульо и пульо, както ти обичаш да го правиш. Да не ти припомням спора за Босна...
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот blue avalanche » 27 юли 2017 09:29

Само за информация на някои хора:
В Рим има бюст на великият революционер Капитан Петко войвода. Явно италианците не ги "стряска" неговото руско "агентурно" амплоа. ;) Защо ли???

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21342
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот metodito » 27 юли 2017 09:59

TodorT написа:А каква е причината да удариш госпожата в училище ?! А каква е причина да посегнеш не лекар, който ти оказва мед. помощ ?! На акушерката, която преди 5 мин е изродила детето ти ?! Нещо не ми е ясно....


Една дума: НЕНАКАЗУЕМОСТ. Удариш даскал/лекар: три месеца в дранголника, наедно с изпечени престъпници. Айде да видим после, дали ще удари или ще се замисли?

С всичко е така! Качва се пиян без книжка и не му дреме. Защо? Защото той знае как съда нищо не им дава. Даже и да убие някой, ще му се размине. Аз даже не знам що ще поръчваш някой вече? Причакваш го някъде, блъскаш го, неумишлено убийство, дават ти 7 години, излежаваш две-две и половина и си аут.

Тая държава е толкова разпасана, щото няма наказуемост! Отделно, много психопати има. Хората изчикчирикват масово. Едните се побъркват и бият всичко живо, другите се побъркват и се убиват сами или депрес тотален. НО най-вече липсата на нормален съд. Има престъпление, трябва наказание! Това е. Точка. Пиеш и караш без книжка - затвор! Убиеш като караш с алкохол - затвор! Удариш лекар/полицай/учител - затвор. Крадеш - затвор! Изнасилиш - затвор! Педофилите - в затвора! Убийците - в затвора. Рецидивистите и те! Ако трябва ще се направят 5 нови затвора! Стъпваш им здраво на врата на тея и това е. И смятам, че експериментът с махането на смъртното наказание при нас не провървя.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9054
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 27 юли 2017 10:20

blue avalanche написа:Само за информация на някои хора:
В Рим има бюст на великият революционер Капитан Петко войвода. Явно италианците не ги "стряска" неговото руско "агентурно" амплоа. ;) Защо ли???

Че италианците кога са имали нещо против Русия/СССР? Кой министър-председател е бил публично убит от ЦРУ, защото е искал да бъде близък със съветите по време на Студената война, че даже и социализъм да наложи?
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer и 21 госта