Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 18 сеп 2017 21:58

Игра,
кого наричаш политици? Дошли в Парламента сульовци от глухата провинция или без работа люде, случайно попаднали в партийните листи. Дори не знаят какво е Аонсу. А думичката експерт, хм...В нашата фирма всяка пикла започва като експерт.

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 сеп 2017 00:21

THE G.A.M.E написа:Maлко се преекспонира с Русия, но и те след като водят учения, които имат за враг НАТО, не виждам нищо нередно в това, че и НАТО смятат Русия за заплаха.
Ние, след като сме част от Алианса, не виждам каква различна позиция трябва да заемем ? :roll:

По-интересно е едно изследване поръчано от ЕК, в което се казва, че България е главният източник в Европа на руска пропаганда. :lol: То не е и смешно де. :|

Що се отнася до самолетите... Сульо и пульо се упражняваха на тази тема.
А най-важно е мнението на пилотите, а те категорично се произнесоха, че "Грипен' не отстъпва на МИГ 29, за разликата от F 16.
Редно е политиците да се вслушват в експертите.

Нищо не се преекспонира, позата е Г наведено на къде се обърнеш и погледнеш. Факт, дет вика един местен тип. Тва е баце - малък Тато. Тва е научил, тва прилага + мутренско управление, траено благосклонно от Брюксел. Оттам свалиха Ореха от управление за нула време, ма траят Баце най-малкото с нереформираната съдебна система още от предприсъединителното отмятане на глави. Ма изккрънкването на дивиденти е 0:25 в полза на Тато.
Нема да има самолети скоро, не го ли разбрахте? Пари няма. НЯМА!
Не напразно двойката Ф 22 кацнаха в Румъния. Па тез беха циганите, според наш'те стандарти, преди 20г.
9г. тоя управлява. ДЕВЕТ години! Ако искаше и съдебна реформа щеше да нараи и щеше да екипира армията.
Ма не ще! Иска да санира!
:evil:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15555
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 сеп 2017 00:25

NOMER14 написа:Първо Герб източи Държавата с това саниране по единствено възможния принцип - корупционния.
А сега с тия хвърчила. А защо не кораби или или ракети?
Да ти пикая на Натото, дето не може да ни подари няколко таратайки...само да не са от Туркистан, щото сме се целили в тях.

Какви кораби, какви пет лева? Белгийската фрегата наблюдава мълчаливо отстрани на ученията. участваме със спомагателни кораби и пожарна. Немците ни подаряваха две фрегати по-млади от белгийската, барабар с оръжието, не ги взехме. И от чий акъл?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 сеп 2017 10:27

Викате, че нема кинти, а пишете за далавери. :lol:
Кинти има боил, ние сме малка страна, със сравнително малко население, пари има да сме... Айде, не като Швейцария на Балканите, ама поне като Словения и Чехия.
Не разходват правилно... Или по-точно, разходват се правилно, ама за "нашите хора".

Имаме 20 млрд. в хазната ( само тази година преизпълнението на бюджета е към 3 милиарда ) спокойно можем и ракети и самолети, и техника за пехотата да се вземе, ама тези кинти се пазят за времената преди и по-време на избори.
Както разбира се и за "дофинансиране" ( разбира се на специални хора и фирми ) по-некоя евро-програма. ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 19 сеп 2017 10:59

Еба го, Грипените били горе-долу като МиГ-а, така ли :? И тогава за какво да ги купуваме тия кошници за по 60-70 млн. бройката - то за тия пари ще си купиме 3-4 МиГ-а :?: Нали правиме пазарна икономика, нали на нея се крепи цялата западна култура :?: Що да купуваме същите тенекета на тройна цена :?: Ние с Играта може и да сме приятели, ама ако ми продава сиренето по 30 лв. килото, като на другите места е по 10 ... Даже сега проверих, Грипена е 50-60 млн. , а МиГ-а ... 11 :shock: Що не вземеме да си купиме от Рафалите на Макарончо, нали ни е приятел, те са само по 90-100 млн. бройката :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9045
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 19 сеп 2017 11:20

Пазарната икономика и подобни простотии са един фарс. Всичко е прах в очите на хората. Всички са едни и същи и на запад и на изток и на север и на юг. Ако не играеш по правилата се включва медийната пропаганда и те смачкват независимо кой си, без значение дали живееш в тоталитарна държава или ''демокрация'', парите управляват света.

Честно казано много ми идва лицемерието на Европа и САЩ в опитите си да се изкарат нещо по-различно от останалите, а едни и същи приоми се ползват и от други времена.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19108
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот TodorT » 19 сеп 2017 15:19

Тръбяха, че трябва да вземем самолети от страна членка на Алианса и затова МиГ отпадат. (Турците си купуват С-400, ама другите не можем :lol: ) Добре, ама Грипен-а са шведски, а те също не са част от НАТО :roll: Аз не съм много наясно, но МиГ имат определен живот, който изтича, а нови не знам да се произвеждат :roll: Лобистите контролират избора и тепърва ще има скандали около тези самолети.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот boabbb » 19 сеп 2017 15:23

TodorT написа:Тръбяха, че трябва да вземем самолети от страна членка на Алианса и затова МиГ отпадат. (Турците си купуват С-400, ама другите не можем :lol: ) Добре, ама Грипен-а са шведски, а те също не са част от НАТО :roll: Аз не съм много наясно, но МиГ имат определен живот, който изтича, а нови не знам да се произвеждат :roll: Лобистите контролират избора и тепърва ще има скандали около тези самолети.


Произвеждат се, естествено :lol: Те не са тъпи, че да спрат толкова успешни машини. Аз ти казвам, че накрая ще си го набиеме с Рафала, който изненадващо е и най-скъп :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10845
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 19 сеп 2017 15:30

Колкото и да се плюе, Боко е прав, за къв хой са ни тези 5 самолета, ще спреш евентуална инвазия от Турция(примерно) или когото и да било, цялата работа е да се "усвоят" едни пари от наши и ваши. :lol:
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Тема за политика - България

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 сеп 2017 15:53

boabbb написа:Еба го, Грипените били горе-долу като МиГ-а, така ли :? И тогава за какво да ги купуваме тия кошници за по 60-70 млн. бройката - то за тия пари ще си купиме 3-4 МиГ-а :?: Нали правиме пазарна икономика, нали на нея се крепи цялата западна култура :?: Що да купуваме същите тенекета на тройна цена :?: Ние с Играта може и да сме приятели, ама ако ми продава сиренето по 30 лв. килото, като на другите места е по 10 ... Даже сега проверих, Грипена е 50-60 млн. , а МиГ-а ... 11 :shock: Що не вземеме да си купиме от Рафалите на Макарончо, нали ни е приятел, те са само по 90-100 млн. бройката :lol:
К'ви МИГ-ове, к'ви 5 лева.
Стига бизнес с тези ...
Малко ли се опарихме до тук от онзи прословут ремонт на 29-ките.
Докато не излезем от НАТО и ЕС, руснаците няма как да правят честен бизнес с нас. ;)

Според някои от родните пилоти, "Грипените" дори съперничат на МИГ 31.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта