Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23824
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот delqnski47 » 03 май 2024 13:11

Thsmith написа:
delqnski47 написа:
Thsmith написа:
delqnski47 написа:Говоря за базови познания от коя страна се държи винтоверт (примерно) , а не майстор Тричко или смяна на бойлери . Иначе извън базовите познания естествено че се вика майстор.
Ама за 10 минути работа с винтоверта да чакам като сопол да дойде някой си е нелепо просто. :lol: Тва трябва да си някъв пълен идиот.

Защо си мислиш, че всички трябва да си купуват винтоверти и да си ги държат вкъщи? Аз примерно не съм имал никога такива джаджи. Дори през ума не ми е минавало да си купувам такива неща.

Не може "всички" да имат, щото хората сме различни. Ти беше написал че в мизерията еди си какво си и аз ти казах, че това не е верно и има хора дето някои неща им е просто кеф сами да си го създадат или свършат особено ако е нещо базово и то някой път. Сега кво да ти обяснявам повече. Това е,няма нещо кой знае какво толкова.
Аз също бих си го свършил, ако ми влиза в общата култура и имам време.

Напротив, напълно вярно е. И ти обясних, че говориш за различни неща. Всеки може да има каквито иска хобита, включително и изброените от теб. Репликата ми към дрънкана е точно за мизерията да си принуден да правиш всичко сам и да не може да извикаш майстор за каквото и да е. Един вид да си майстор Тричко.

Едно време в имало майстори и хората са си помагали , но не е имало материали. Там е бил проблема. :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 03 май 2024 14:33

Соца явно е бил много лош строй, щото е карал хората сами да се справят с повредите в къщи.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17711
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 03 май 2024 15:55

Преди години една жена ми разказва как ортодоксалнити евреите в събота или недяля (не помня) имат някакъв ден, в който не трябва да вършат никаква работа и си наемат човек, който да им светва лампата или да натисне копчето на асансьора и държавата им плаща :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 03 май 2024 17:13

Drunken_Master написа:Соца явно е бил много лош строй, щото е карал хората сами да се справят с повредите в къщи.

Мизерия, какво искаш : )
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 03 май 2024 19:18

Качили сме се с 12 места нагоре по свобода на словото и вече сме на 59-то място.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12840
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Eminem » 03 май 2024 20:04

Хахаха Не знам каква е причината да се изкачим, но тя НЕ Е в нас. Тук няма позитивна промяна в тази област.

Нещо повече, по-зле е. Медиите дори изкопаха дъното, защитавайки кюрдите и палестинците, които нападнаха четири, непълнолетни български деца!

Dust
Мнения: 8188
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Dust » 03 май 2024 20:06

Може тези 12 които сме изпреварили положението при тях да е станало по-зле. не съм гледал кои сме минали
Който му се занимава да рови тук и да търси https://rsf.org/en/2024-world-press-fre ... &year=2024
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9290
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Тема за политика - България

Мнениеот bubka » 03 май 2024 20:12

Dust написа:Качили сме се с 12 места нагоре по свобода на словото и вече сме на 59-то място.


Нали знаете, че тея класации пак са на политическа основа. Имаме си "евроатлантическо" правителство, "правилните" медии на хранилка на американските нпо процъфтяват, съответно се "изкачваме" в класацията.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15582
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 03 май 2024 20:57

bubka написа:
Dust написа:Качили сме се с 12 места нагоре по свобода на словото и вече сме на 59-то място.


Нали знаете, че тея класации пак са на политическа основа. Имаме си "евроатлантическо" правителство, "правилните" медии на хранилка на американските нпо процъфтяват, съответно се "изкачваме" в класацията.

Откакто Киро направи всички преговори пред камери, както обещаваше....
Той кво ли не обеща....
Ама за кво наковаха металните врати на парламента....
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

ReBorn1982
Мнения: 8124
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 03 май 2024 21:26

Dust написа:Качили сме се с 12 места нагоре по свобода на словото и вече сме на 59-то място.


Според Нео марксисти без граници .... точно от тия това не е за хвалене.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта