Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 03 ное 2017 00:39

fcb_bg написа:Семейна местност е най-убава за теб ли? Ай сиктир!!!! :lol:

Смисъл?
С какво не си съгласен? Или имаш нещо против Ф.Л.?
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8911
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 03 ное 2017 09:20

THE G.A.M.E написа:
Soulen написа:Честно казано като изключим един гол патриотизъм, защо са ни тези територии? Единствения + би бил излаз на бяло море, ама като гледам гърците как си пазят природата и плажовете, се радвам, че нищо не са оставили на крадливи българи. Виж черноморието и го сравни с гръцкото море.....
На практика, то и в момента всеки българин може безпроблемно да отиде в Северна Добруджа. Даже може и да се засели там. :lol:
Никой няма да му направи проблем.
Област "Македония" действително би ни била в тежест, особено ако получим и часта с албанското население. :lol:
Аз подкрепям Б. Димитров по въпроса с Македония - Нека си стоят отделно, но да не тормозят хората с българско самосъзнание там. Както и да не ни крадът историята.
А като влезнат един ден в ЕС ( дано ) ... Границата ще изчезне и е все тая, дали тази територия е част от България.

Инак... Нормално е гръцкото крайбрежие да е по-добро и хубаво от нашето.
Все пак то вероятно е над 1 000 км. а нашето е 250 км. :lol:
Междудругото, много страни направиха ( и са правили в миналото ) нашата грешка - да застрояват голяма част от крайбрежието си.
Например... Испания Португалия, Италия. Но след около 20-30 години са се осъзнавали... И при нас ще се случи, когато секне притокът на туристи.
Или когато родните политици осъзнаят, че истинските пари са в природният, културният и спортният туризъм, а не в дискотеките, чалготеките и алкохола.
Ние рано или късно поемаме в правилна посока, но за съжаление, в туризма ще се позабавим.

В Испания нищо не са осъзнали. Имат смотани плажове, мръсна и студена вода и гадни кръчми с безвкусна храна. Испания е хубава за културен туризъм, но плажовете са им отвратителни повечето.

В Европа, най съм доволен от гръцките плажове, но пък не съм посещавал Италия и Португалия за море и не мога да говоря за тях.

Конткретно за себе си търся хубав плаж, добра храна и никакви барове и алкохолизирани туристи.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 03 ное 2017 11:55

Странна тишина цари в лагера на Патриотичния фронт, въпреки че в последните 24 часа се случиха две събития, които само преди година щяха да доведат до патриотарски протести срещу македонизма и неоосманизма.

Вчера вицепремиерът Каракачанов и военният министър на Македония Радмила Шекеринска дадоха съвместна пресконференция, на която имаше … преводач от македонски език.

В столицата на България преводач правеше най-нелепия превод в света, превеждайки югозападния български диалект на български език.

Не, Каракачанов не беше подменен. Това е същият Каракачанов, някога гневно критикуващ телевизиите, които в репортажите си от Скопие нелепо превеждаха т.нар. македонски език.

Лидерът на ВМРО слушаше превода с подчертано внимание и като египетски сфинкс здраво бе затворил устатата си.

И как няма да я затвори, като вече е мастит вицепремиер и министър на отбраната!

Заради Майка България войводата сви знамето на ВМРО, призна македонския език и се прероди в системен политик, загърбил битката с македонизма заради евроатлантическите ценности.

Е, и заради директивата от Чичо Сам Македония спешно да се телепортира в НАТО.

Докато Каракачанов умно мълчеше и жадно попиваше кудкудякането на македонския преводач, на българо-турската граница турски граничари зверски пребиха български гражданин и то на … българска територия.

Нашата прокуратура вече реагира, турската страна даже се извини с половин уста, но нито Каракачанов, нито Сидеров, нито Симеонов отвориха уста, за да осъдят този безпрецедентен акт на агресия.

Защо ли е туй оглушително мълчание в редиците на Патриотичния фронт?

Защо ли тримата патриоти мълчат, вместо да крещят?

Как хубаво го е казал Алеко Костантинов в „Разни хора, разни идеали“: „Сега да има някой да освободи Македония, догдето е нашата партия на власт, че аз да те науча тебе какво се вика келепир. Ех, да ти пипна аз тебе солунската митница и не ми трябва много: само две години, две годинки само да ме оставят управител или оценител на митницата, па ела хортувай ти сетне с мене…И иди, че не бъди патриот, иди после това, че не съчувствувай на македонците…“

Велизар Енчев, Фейсбук
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15516
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 03 ное 2017 12:44

Thsmith написа:
fcb_bg написа:Семейна местност е най-убава за теб ли? Ай сиктир!!!! :lol:

Смисъл?
С какво не си съгласен? Или имаш нещо против Ф.Л.?

Смит и всяка производна дума на семейство в едно изречение, ми опъва джуките в една голяма ухилка. :lol:
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10771
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 03 ное 2017 15:18

Абе аре стига с това презастрояване, като изключим Сл. Бряг, донякъде хотела на Доган на Дюни аз другаде не се сещам да има плюснати масово хотели на плажната ивица. Лично за мен си е + хотела да е на първа линия и винаги като почивам било тук или навън, това ми е едно от най- важните неща. Да не кажа най- важното. Просто не си представям да се тътря, с хиляда кофички, басейнчета, лопатки, пояси и тн.пренадлежности на децата :lol: След края на плажа пак. Евем ти и почивката :lol:
И като за бонус навръщане да нося и измореното или заспиващо дете. Мерси.
100 години не мой напрайм един лифт, щото зелените пендели пискат, и ще се редя по 2 часа на опашка.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pampi » 03 ное 2017 17:50

Грозно, много грозно! Австрийските авиолинии не дадоха на болно от рак българче да излети за животоспасяваща операция!

Ужасяваща история за свалено от полет дете, болно от рак, сподели на личната си Фейсбук д-р Радина Денкова, която е експерт по естетична медицина. По думите на жената семейството е отивало на животоспасяваща операция в австрийската столица, като всички документи са им били изрядни. Въпреки това след 40 минути спор те остават в София. Ето какво разказва Денкова:

“Потресена съм! Тази сутрин в полета за Виена трябваше да летят семейство с дете с ДЦП и по всяка вероятност онкологично заболяване, защото вследствие на химиотерапия беше с опадала коса. Хората си бяха взели три билета, бяха заявили заболяването на детето и отиваха на животоспасяваща операция във Виена. Австрийският екип не ги прие на борда на самолета и след 40 мин скандали ги свали! Нямам думи! Разстроена съм заради пълната липса на човечност!”, пише тя.

Изображение
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 03 ное 2017 20:01

A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23199
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 03 ное 2017 23:43

fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:Семейна местност е най-убава за теб ли? Ай сиктир!!!! :lol:

Смисъл?
С какво не си съгласен? Или имаш нещо против Ф.Л.?

Смит и всяка производна дума на семейство в едно изречение, ми опъва джуките в една голяма ухилка. :lol:

И какво общо има това с тезата ми за курортите?

Soulen написа:В Европа, най съм доволен от гръцките плажове, но пък не съм посещавал Италия и Португалия за море и не мога да говоря за тях.

Конткретно за себе си търся хубав плаж, добра храна и никакви барове и алкохолизирани туристи.



Аз търся чист плаж, чиста вода. Да не е бъкано с водорасли и подобни. Относително спокойно море. Богат избор на хотели, хотела трябва да е на първа линия или да има паркинг и добра възможност за движение с кола.
На плажа/до плажа трябва да има добър избор от заведения. Трябва да има достатъчно атракции за забавление и да не е мъртвило.
Трябва да има достатъчно количество жени, подходящи заведения за хапване, специални "барове" и тн.
Необходимо е да чувстваш сигурност, но без да органите на реда да се натрапват.

Трябва обаче да има нужното за всяка таргет група.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Кашчей » 04 ное 2017 00:16

Thsmith написа:
fcb_bg написа:
Thsmith написа:
fcb_bg написа:Семейна местност е най-убава за теб ли? Ай сиктир!!!! :lol:

Смисъл?
С какво не си съгласен? Или имаш нещо против Ф.Л.?

Смит и всяка производна дума на семейство в едно изречение, ми опъва джуките в една голяма ухилка. :lol:

И какво общо има това с тезата ми за курортите?

Soulen написа:В Европа, най съм доволен от гръцките плажове, но пък не съм посещавал Италия и Португалия за море и не мога да говоря за тях.

Конткретно за себе си търся хубав плаж, добра храна и никакви барове и алкохолизирани туристи.



Аз търся чист плаж, чиста вода. Да не е бъкано с водорасли и подобни. Относително спокойно море. Богат избор на хотели, хотела трябва да е на първа линия или да има паркинг и добра възможност за движение с кола.
На плажа/до плажа трябва да има добър избор от заведения. Трябва да има достатъчно атракции за забавление и да не е мъртвило.
Трябва да има достатъчно количество жени, подходящи заведения за хапване, специални "барове" и тн.
Необходимо е да чувстваш сигурност, но без да органите на реда да се натрапват.

Трябва обаче да има нужното за всяка таргет група.


Курорт и това, което ти желаеш, са несъпоставими понятия!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 04 ное 2017 00:24

За Ковачев, живот без курви няма. :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта