Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9049
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 01 авг 2017 22:41

1982 написа:
Soulen написа:Смешник, ние и на 5 процента нямаме от вашите грехове. Ако българите са избили няколко десетки хиляди във двете войни, то вие избихте милиони и депортирахте милиони, да не говорим за безследно изчезналите и пратени по лагерите.


Уникално е представител на руските подчовеци, донесли на света зверства като Голодомор, ГУЛАГ и какво ли още не, да ни обвиняват нас, българите, в ...... зверства. Просто нямам думи за (педе)руската наглост.

Той е от онея "руснаци" дето живеят в Кавказ най-вероятно и Иранците са им братски народ. Виж, че уж се ровел из турски форуми, все пак му е майчиния език ;)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 01 авг 2017 23:16

Soulen написа:Смешник, ние и на 5 процента нямаме от вашите грехове. Ако българите са избили няколко десетки хиляди във двете войни, то вие избихте милиони и депортирахте милиони, да не говорим за безследно изчезналите и пратени по лагерите.

Неправилно сравнение, мощта на България и Русия е била несъпоставима, съответно и възможностите им.
Но от друга страна, България е била страшно империалистическа и страшно милитаризирана страна след освобождението, противоконституционния ви княз Фердинанд си е мечтаел да завладява Константинопол...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 01 авг 2017 23:20

1982 написа:А ти, като си толкова обективен, колко пъти си писал за руските и сръбските зверства, хм ??!

Защо да пиша, вие пишете достатъчно, постоянно се тръби по медии и предавания за Сърбия, Русия, Гърция и Румъния и как са извършили хиляди злини спрямо България, но за обратната страна, ни дума, никъде, нито в учебници, нито по медии, никъде не можеш да намериш и една дума за масовото убийство на ранени сръбски войници в Щип например...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 01 авг 2017 23:20

Soulen написа:
1982 написа:
Soulen написа:Смешник, ние и на 5 процента нямаме от вашите грехове. Ако българите са избили няколко десетки хиляди във двете войни, то вие избихте милиони и депортирахте милиони, да не говорим за безследно изчезналите и пратени по лагерите.


Уникално е представител на руските подчовеци, донесли на света зверства като Голодомор, ГУЛАГ и какво ли още не, да ни обвиняват нас, българите, в ...... зверства. Просто нямам думи за (педе)руската наглост.

Той е от онея "руснаци" дето живеят в Кавказ най-вероятно и Иранците са им братски народ. Виж, че уж се ровел из турски форуми, все пак му е майчиния език ;)


Най-абсурдното е, че въпросният уж има и български гени, но явно е плюл на тях, виж че говори за българите на "вие" ...... "вие" това, "вие" онова ..... аз отдавна съм забелязал нещо повече - той ни мрази. Принципно се опитва да го прикрие, но в редки случаи, като този, се изпуска .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Тема за политика - България

Мнениеот 1982 » 01 авг 2017 23:24

HoUs4oOL написа:
1982 написа:А ти, като си толкова обективен, колко пъти си писал за руските и сръбските зверства, хм ??!

Защо да пиша, вие пишете достатъчно, постоянно се тръби по медии и предавания за Сърбия, Русия, Гърция и Румъния и как са извършили хиляди злини спрямо България, но за обратната страна, ни дума, никъде, нито в учебници, нито по медии, никъде не можеш да намериш и една дума за масовото убийство на ранени сръбски войници в Щип например...


Ами, след като не намираш причина да пишеш за руските и сръбските зверства, с какви очи ме обвиняваш мен, че не съм писал за българските ??! Значи аз трябва да бъда най-обективният човек на земята и да плюя по България, но за теб не е нужно, то се било писало по нашите медии ..... а по сръбските все едно не се пише обратното ?!?! Или по руските ?!?! Ама тях не виниш в изопачаване на истината, нали ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 01 авг 2017 23:27

Soulen написа:Той е от онея "руснаци" дето живеят в Кавказ най-вероятно и Иранците са им братски народ. Виж, че уж се ровел из турски форуми, все пак му е майчиния език ;)

Иранците нямат братски народи в Кавказ, каквото и да разбираш под това, единствените, който могат да бъдат приети за такива са осетинците, те даже и държавата са си кръщавали Иристон.
А относно езиците, единствения език, който прилича на турския от другите тюркски езици е азерския, с другите народи не биха могли да се разберат и на 50%, вероятно би било по-зле от двойката български - полски.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот v.r.s. » 02 авг 2017 00:27

1982 написа:
HoUs4oOL написа:
1982 написа:А ти, като си толкова обективен, колко пъти си писал за руските и сръбските зверства, хм ??!

Защо да пиша, вие пишете достатъчно, постоянно се тръби по медии и предавания за Сърбия, Русия, Гърция и Румъния и как са извършили хиляди злини спрямо България, но за обратната страна, ни дума, никъде, нито в учебници, нито по медии, никъде не можеш да намериш и една дума за масовото убийство на ранени сръбски войници в Щип например...


Ами, след като не намираш причина да пишеш за руските и сръбските зверства, с какви очи ме обвиняваш мен, че не съм писал за българските ??! Значи аз трябва да бъда най-обективният човек на земята и да плюя по България, но за теб не е нужно, то се било писало по нашите медии ..... а по сръбските все едно не се пише обратното ?!?! Или по руските ?!?! Ама тях не виниш в изопачаване на истината, нали ??!


Защо му обръщате внимание на това сръбско мекере, не му отговаряйте на този българомразец. Игнорирайте го, така ще изгуби интерес да пише тук и ще се прехвърли в сръбските и турските сайтове, където явно също е активен.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23310
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 02 авг 2017 00:32

стотинки на час добавка за нощен труд в забоя? При Тодор Живков миньорите вземаха колкото министрите. Сега са на дъното на хранителната верига. Защото ги мързи да се организират. Стачкуват Оброчище, Бобов дол, Раднево, Мадан, но поотделно. Търтеи.


То хубаво, че в статията се споменава как Вожда Бойко ще докара "златния резерв в багажника" и ще коленичи пред миньорите, но не е лошо първо автора да погледне към най силният европейски политик в последните 60-70 години. Тя доста добре се разправи и със синдикатите и точно с едни миньори дето хич не ги "мързеше" да стачкуват и го вадеха голям. Много лесно им показа кой кара влака.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 02 авг 2017 00:45

v.r.s. написа:Защо му обръщате внимание на това сръбско мекере, не му отговаряйте на този българомразец. Игнорирайте го, така ще изгуби интерес да пише тук и ще се прехвърли в сръбските и турските сайтове, където явно също е активен.

За теб всеки, който не признава делото на Мара Бунева и Владо Черноземски е българомразец, нали? :roll:
А относно интереса ми към форума, той отдавна е в полумъртво състояние, пишат 4-5 човека, които дискутират едно и също, ето и сега като отвориш темата за политика свят и имаш чувството, че си се върнал в 2015 година, същите лица, същите мнения, поднесени по един и същи начин...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Тема за политика - България

Мнениеот HoUs4oOL » 02 авг 2017 00:55

1982 написа:Ами, след като не намираш причина да пишеш за руските и сръбските зверства, с какви очи ме обвиняваш мен, че не съм писал за българските ??! Значи аз трябва да бъда най-обективният човек на земята и да плюя по България, но за теб не е нужно, то се било писало по нашите медии ..... а по сръбските все едно не се пише обратното ?!?! Или по руските ?!?! Ама тях не виниш в изопачаване на истината, нали ??!

Не, не трябва да си най-обективния човек на земята, но ти също честно обвиняваш другите в необективност, а ти самия пишеш едностранно, много пъти съм писал за действията на БА по време на войните, но не си написал и една дума за тях...
Всъщност, това не е проблем само на тоя форум, за всичките престъпления на БА се мълчи, абсурдно е да видиш нещо за тях в учебниците, а междувременно, постоянно се надига вой, който създава впечатление, че всички останали съседи на България са дяволи, които сън не са спали, за да я грабят и репресират населението ѝ.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Der Schmarotzer, ivan56 и 27 госта