Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20232
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 06 май 2024 17:24

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Изключително забавно е как Радев, който очевидно е бил прав преди 4-5 години, според тях е говорил пълни глупости. Изображение

За кво точно е бил прав тоя пък? :lol:

Ф16-ките не закъсняха ли? Или?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23429
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 06 май 2024 17:36

Drunken_Master написа:
Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Изключително забавно е как Радев, който очевидно е бил прав преди 4-5 години, според тях е говорил пълни глупости. Изображение

За кво точно е бил прав тоя пък? :lol:

Ф16-ките не закъсняха ли? Или?
Пилотчето е казал, че Ф-ките ще закъснеят ли? :lol:
И между другото, какво стана като закъсняха? Някаква трагедия ли? Или живота си продължава? Следователно и този харч не е бил особено нужен, а направо излишен. Същия за който този тиквеник орева света и му беше най-важното нещо. Да си купи самолетчета за да има с какво да си играе.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20232
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 06 май 2024 17:38

Кво ще рече, че е оревал света, при положение, че е излязъл прав? Обещетение ще има ли от американска страна, затова че 6-7 години чакаме едни самолети?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23429
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 06 май 2024 17:42

Drunken_Master написа:Кво ще рече, че е оревал света, при положение, че е излязъл прав? Обещетение ще има ли от американска страна, затова че 6-7 години чакаме едни самолети?

За кое точно е излязъл прав? Поне едно нещо? :roll:
Дай по хубаво да обясни защо бяха похарчени тези пари и какво се случва без самолетите, къде е трагедията? Той е лично отговорен за този безсмислен харч.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

ReBorn1982
Мнения: 8174
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 06 май 2024 20:43

Thsmith написа: И между другото, какво стана като закъсняха? Някаква трагедия ли? Или живота си продължава? .


Стана че плащаме десетки милиони отгоре, за да държим дъртите МиГ-ове във въздуха ....

ReBorn1982
Мнения: 8174
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 06 май 2024 20:44

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:Кво ще рече, че е оревал света, при положение, че е излязъл прав? Обещетение ще има ли от американска страна, затова че 6-7 години чакаме едни самолети?

За кое точно е излязъл прав? Поне едно нещо? :roll:
Дай по хубаво да обясни защо бяха похарчени тези пари и какво се случва без самолетите, къде е трагедията? Той е лично отговорен за този безсмислен харч.


Отговорен е Бойко Борисов. Той сключи тази скандална сделка със САЩ.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20232
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 06 май 2024 22:44

На мен много ми е чудно, Радев, с какво е виновен за Ф16-ките по-точно? Че си е изказал мнението ли? Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23429
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 07 май 2024 02:36

Drunken_Master написа:На мен много ми е чудно, Радев, с какво е виновен за Ф16-ките по-точно? Че си е изказал мнението ли? Изображение

Същия не спираше да трие сол докато не се купиха самолети. Естествено искаше неговата далавера да мине, но остана с пръст в уста. Без неговия рев, като нищо нямаше да се купят никакви самолети.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9122
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 07 май 2024 09:27

Писах, че ще разкажа за лични впечатления на хървати за влизането им в Еврозоната. Хазяина ни в къщата за гости се оплака, че при приемането, всички стоки скочили двойно. Предполагам и това, че се е случило след ковида и по време на войната си е спомогнало донякъде. Било тежко за работническата класа. Цените на имотите в Задар примерно скочили двойно. Предполагам, че в цялата страна е било подобно. Общо взето съвета му беше да се инвестира в нещо, за да се омекоти удара :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20232
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 07 май 2024 09:37

Thsmith написа:
Drunken_Master написа:На мен много ми е чудно, Радев, с какво е виновен за Ф16-ките по-точно? Че си е изказал мнението ли? Изображение

Същия не спираше да трие сол докато не се купиха самолети. Естествено искаше неговата далавера да мине, но остана с пръст в уста. Без неговия рев, като нищо нямаше да се купят никакви самолети.

Ама самата сделка той ли я е сключил? Значи, аз ако те накарам, да ми купиш хляб от Фантастико и ти се заблеяш някъде и изгубиш последните ни 20 лева, аз ли ще изляза виновен, че нямаме ни хляб, ни пари или ти?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта