Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Capitane5Puyol
Мнения: 433
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 03 май 2024 00:25

Това са глупости. От тези, които познавам живеещи в Германия, никой не чака майстор да му смени някоя тъпа крушка. Това е абсурдно да се твърди. Виж ако наемателя има някакъв подписан договор с наемодателя, където изрично да е упоменато нищо да не се бута и да се чака майстор за всичко, тогава съм съгласен. Другото са произволни приказки от типа ЕЖК, на които само малки деца биха се вързали... Изображение
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 03 май 2024 00:59

Прехвалените германци са коне с капаци. Каквото са им написали да правят, такова и правят.
Това не е Германия. Вижте им маншафта.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот NOMER14 » 03 май 2024 01:01

Der Schmarotzer написа:Освен това, добрите майстори са в Германия или Англия. Тук са останали предимно пишмян майстори. Разбира се има и изключения, но това са единици.

Не съм виждал сигани ел.майстори. Виж, мазачи и бояджии - да.

Capitane5Puyol
Мнения: 433
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 03 май 2024 01:02

То не е само Германия. Виж Англия, Франция, Нидерландия, Белгия и т.н.
Само южноевропейците дето ги гледат презрително, че едва ли не бил твърде мургави, но си играят с местни момчета все още - Испания и Италия. И при тях има някой черньо за цвят, но макс 1-2ма.
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23401
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Thsmith » 03 май 2024 01:15

delqnski47 написа:
Thsmith написа:
delqnski47 написа:Говоря за базови познания от коя страна се държи винтоверт (примерно) , а не майстор Тричко или смяна на бойлери . Иначе извън базовите познания естествено че се вика майстор.
Ама за 10 минути работа с винтоверта да чакам като сопол да дойде някой си е нелепо просто. :lol: Тва трябва да си някъв пълен идиот.

Защо си мислиш, че всички трябва да си купуват винтоверти и да си ги държат вкъщи? Аз примерно не съм имал никога такива джаджи. Дори през ума не ми е минавало да си купувам такива неща.

Не може "всички" да имат, щото хората сме различни. Ти беше написал че в мизерията еди си какво си и аз ти казах, че това не е верно и има хора дето някои неща им е просто кеф сами да си го създадат или свършат особено ако е нещо базово и то някой път. Сега кво да ти обяснявам повече. Това е,няма нещо кой знае какво толкова.
Аз също бих си го свършил, ако ми влиза в общата култура и имам време.

Напротив, напълно вярно е. И ти обясних, че говориш за различни неща. Всеки може да има каквито иска хобита, включително и изброените от теб. Репликата ми към дрънкана е точно за мизерията да си принуден да правиш всичко сам и да не може да извикаш майстор за каквото и да е. Един вид да си майстор Тричко.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10907
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 03 май 2024 01:16

Хората в Европа си викат майстор, защото могат да си го позволят и не им се занимава(сигурно и там имат такива с хоби) а тука не се вика(до последно) щото Ганя разбира от всичко и как той ще даде 20лв някой да му смени 2 меки връзки на бойлера.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20147
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 03 май 2024 08:39

Слушайте бургаския ум, той е доказан капацитет. 100% успеваемост има досега в нещата за които се опитва, да пише. Нищо не е излязло вярно... Скоро пак ще ни надува главите за работещите санкции срещу кочинката.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 03 май 2024 11:09

NOMER14 написа:tiamat,
Сменяй града, ако водата ти е твърда. Отивай във Велинград, където водата е мека. Последното лято на Синеморец водата също бе мека.

Е, чак толкова радикално :)

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4468
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tiamat » 03 май 2024 11:14

Eminem написа:
Професионалисти винаги ще има. Нали знаете че дълго време не остава вакуум, когато има дефицит на кадри в дадени области, се внася от чужбина. Просто лека полека ще заприличваме на държавите от Западна Европа. Проблемът е че трябва да скъсим разликата откъм стандарт на живот. Иначе кадри бол от държави от третия свят, които биха се навили в дадени случаи дори на българските заплати, понеже в техните страни е по-зле от нас и ние им се виждаме, както на нас ни се вижда стандарта в Западна Европа.

"Кадри"...хахаха Едни такива кадри по морето ще ви готвят храната, а те още не са овладели изкуството да се къпят. Тепърва ще ги учат какво е душ. И не, не е майтап. Дори по телевизията си го казаха, че трябва да ги учат да си чистят и режат ноктите.

Нелегалната сган не ни е достатъчна, та сега ни пълнят и с легална такава. Плевен и Пловдив са пълни с непалски диваци.

Айде айде, като че ли БГБ не си честитеше банята до не много отдавна :)

ReBorn1982
Мнения: 8124
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 03 май 2024 11:27

NOMER14 написа:Прехвалените германци са коне с капаци. Каквото са им написали да правят, такова и правят.
Това не е Германия. Вижте им маншафта.


Маншафтът им е отражение на демографската подмяна на населението. Същото е и с Белгия, Франция, Холандия и т.н. В тези отбори почти не останаха европейци.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта