Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Capitane5Puyol
Мнения: 52
Регистриран на: 19 мар 2024 18:43
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Capitane5Puyol » 19 мар 2024 23:30

И накрая всички тези обвинения се оказаха долни ЛЪЖИ. Помнете ми думата, Бойко пак ще е премиер, колкото и да цвилите като козички. Изображение
Барса и Лудогорец але, алеее...

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 19 мар 2024 23:32

Capitane5Puyol написа:И накрая всички тези обвинения се оказаха долни ЛЪЖИ. Помнете ми думата, Бойко пак ще е премиер, колкото и да цвилите като козички. Изображение

Да, чист е като сълза, никога не е действал като мутра и го кара на депутатска заплата сигурно :lol:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15565
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот fcb_bg » 19 мар 2024 23:37

Capitane5Puyol написа:И накрая всички тези обвинения се оказаха долни ЛЪЖИ. Помнете ми думата, Бойко пак ще е премиер, колкото и да цвилите като козички. Изображение

Според Гешев, Сарафов и следващите....
Главни прокурори та дрънка!!!!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2973
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот JimBeam » 20 мар 2024 01:15

Утре очаквайте включване от Борисов, който ще обяснява как ППДБ не го уважават като първа политическа сила, как това е неговият мандат и има право на правителство /това споразумение с ротацията никога не е съществувало/, как те са готови да изпълняват програмата на ППДБ - нали няма различия в Споразумението ще борят корупцията, ще приемат съдебни закони, и прочие бисери, които целят да сведат до знанието на неговия електорат, че Вождът мисли ден и нощ и никой не е по-умен от него. В смисъл прецакал е ППДБ и сега всички се съобразяват с него.
В много отношение Борисов прилича на Путин - невероятно умел е в тактическия план на действията му, но му липсва стратегически поглед. Българинът е казал за сметката какво губиш като печелиш и че политиката не е игра с нулева сума - само ти да печелиш, а другите да губят.
Какво следва след като спечелиш късата битка и изгърмиш ценния си коз Мария Габриел. В същност Мария Габриел се самоизгърмя, сега вече не се възприема като самостоятелен играч. Дамите са просто пешки в тази игра.
Има няколко варианта за развитие на ситуацията. Ако приемем, че поведението на ГЕРБ е било част от предварително замислен план, за да блокират ППДБ, може да се приеме, че ББ търси начин да предложи на света и съюзниците своя версия на евроатлантизъм без ППДБ ,дори с цената на турбоелементи - гласуват се милиарди, с които да се купи ако не съгласие, то мълчанието на САЩ - десетки милиарди за АР 1000, още оръжия от Америка, турбини - изобщо яко наливане на пари в сделки с публични средства. За това бяха бесни на визитата на Асен Василев в САЩ и оплюха дори несъстоялата се визита на Денков. Просто искат да контролират напълно българския наратив към света и всички институции с външен излаз към НАТО и САЩ - МВнР, Министерство на отбраната, Министерство на енергетиката, МВР и службите. Свят ще ви завие на какво са способни - вижте как гласуваха онзи ден над 800 милиона в заеми и гаранции за Булгартрансгаз за да спасят "редник" Малинов и Турски поток, като инвестират стотици милиони в компенсаторна на Турски поток към Сърбия и Унгария връзка и увеличен капаците на изхода към Румъния и Украйна, и на входа от Гърция.
За това го наричам турбоатлантизъм.
Завършвам с елементарна констатация - ако ставаше с пари да се откупиш от Магнистки и санкциите Дерипаска отдавна да се беше откупил, нищо че беше готов да даде 4 милиарда долара. Американците отдавна са разбрали двойнствената природа на българските и руски политически олигарси като Борисов. Опрощение за руските им връзки в миналото няма как да има. Доверяй, но проверяй - тоест постоянно си в режим на санкции и тест на доверие.
Историята около Турски поток и далаверите тепърва ще набира сила. Скоро, много скоро.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 20 мар 2024 09:55

Пристанаха ли Пепейците или още се дърпат :lol: :lol:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

ReBorn1982
Мнения: 7982
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 20 мар 2024 09:59

Soulen написа:Пристанаха ли Пепейците или още се дърпат :lol: :lol:


Тази мишка Христо Иванов пак се сети да говори за Пеевски. Мълча докато беше тяхната ротация, затваряше се с Пеевски в стаичката на ДПС, сега отново се опитва да се прави на борец срещу Пеевски .... ама късно е вече, лъсна му фалшивото личице отдавна.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2024 10:00

Действително ли още има хора, които защитават ППДБ?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Soulen » 20 мар 2024 10:21

rhaegar написа:Действително ли още има хора, които защитават ППДБ?

Много хора трудно приемат, че са били излъгани и се мъчат да си обяснят и оправдаят действията на партията, която подкрепят. Стига се дотам и да се защитават с абсурдни твърдения като едно време глупостите на комунистите. Партията винаги е права нали знаеш :lol:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот rhaegar » 20 мар 2024 10:36

Soulen написа:Много хора трудно приемат, че са били излъгани и се мъчат да си обяснят и оправдаят действията на партията, която подкрепят. Стига се дотам и да се защитават с абсурдни твърдения като едно време глупостите на комунистите. Партията винаги е права нали знаеш :lol:


Бих го разбрал, ако става въпрос за дългогодишен симпатизант на някоя партия, ма за някакви появили се преди 2 години и осиращи се в 80% от това време пъпеши? Окей, гласували са за тях, аз също гласувах за тях веднъж, ма чак такова носене на вода от 600 кладенци?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

ReBorn1982
Мнения: 7982
Регистриран на: 12 апр 2022 21:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ReBorn1982 » 20 мар 2024 10:54

Soulen написа:
rhaegar написа:Действително ли още има хора, които защитават ППДБ?

Много хора трудно приемат, че са били излъгани и се мъчат да си обяснят и оправдаят действията на партията, която подкрепят. Стига се дотам и да се защитават с абсурдни твърдения като едно време глупостите на комунистите. Партията винаги е права нали знаеш :lol:


Специално Христо Иванов вече 2 пъти участва в управлението като ортак на Бойко Борисов. В останалото време се прави на борец срещу ..... Бойко Борисов. Аз не знам какъв дебил трябва да си, за да гласуваш за подобен слузест индивид.

Кирил Петков пък оня ден четка Бойко Борисов какъв държавник бил ..... е, извинявай, ти съгради политическата си кариера на базата на тоталното оплюване и отричане на въпросния "доказал се държавник" .... абсолютно гнусни същества са ПП-ДБ, грам морал и принципи няма в тях.


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 146 госта