Тема за политика - България

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 04 яну 2024 18:06

kubik написа:
Drunken_Master написа:Това момче, което е фен на Левски и е загинало в Купянск се оказва, че е заминал за Украйна преди има-няма един месец, в краят на месец ноември. Кога са го обучавали, един Господ знае... Дано да не се е подлъгал по тия нацистки глупости, антикомунизъм и прочее, гледам че ултрасите в днешно време масово са с пречупени кръстове, нацистка символика и прочее. Да почива в мир!

Един месец е обучението

Смяташ ли, че е достатъчно?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10869
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот ivan56 » 04 яну 2024 18:13

bubka написа:
ivan56 написа:ЧНГ латерни, милионери и прочие политически анализатори :mrgreen:
След "апокалипсиса" в следствие на "без руски газ сме капут" който ни чертаеха всички тъпи пуитинопитеци сега новата им опорка е как ще станем гето на всичкото мангасар където идва от третия свят.
Иначе гледах някаква незначителна бройка от 200 мангасара, които са потърсили закрила ли нещо такова тук.
Манговците не са толкова прости, може да са мързиливи но не и прости. Те и за тва са на социал у развития Запад а те тук при нас.
Ще си променят дистинацията я Италия я Гърция, едва ли ще искат са избягат от една кочина и да отидат и останат в друга.


ЧНГ! Дано са ти верни разсъжденяиат за манговците, за разлика от грешните изводи за руския газ с който Европа и ние сме претъпкани в момента ;) .

Иначе забелязвам някакъв странен "афинитет" на евроатлантиците към манговците, да не използвам някои по-силни думи като "влечение" или...."мерак" :lol: . Нещо почвате да ме съмнявате :lol: .


Ако до някаква степен са ти верни твърденията, ще излезе че да внасяш контрабандна стока така да го речем, излиза по евтино на държавата, съдейки по цената на газа :lol:
"Тука е така" :lol:
Мастъре твоята цена на тока падна ли, усети ли намалението :? :mrgreen:
----
До колкото съм чел един месец им е обучението а заплащането от 4 до към 8 еврака в зависимост от длъжността.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 04 яну 2024 18:15

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 04 яну 2024 18:21

ivan56 написа:Мастъре твоята цена на тока падна ли, усети ли намалението :? :mrgreen:

A, моля те... по темата за руския газ, ти там си специалиста, не можем да те пипнем...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17596
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 04 яну 2024 18:21

Супер. Някакъв с фалшив профил във фейсбук и снимки на непълнолетна троли, а глупаците го коментират.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17596
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот pomiqrat » 04 яну 2024 18:22

Drunken_Master написа:
ivan56 написа:Мастъре твоята цена на тока падна ли, усети ли намалението :? :mrgreen:

A, моля те... по темата за руския газ, ти там си специалиста, не можем да те пипнем...


То и това вероятно го е копирал от друг форум и го цопна при нас, надявайки се да блесне.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот kubik » 04 яну 2024 18:24

Drunken_Master написа:
kubik написа:
Drunken_Master написа:Това момче, което е фен на Левски и е загинало в Купянск се оказва, че е заминал за Украйна преди има-няма един месец, в краят на месец ноември. Кога са го обучавали, един Господ знае... Дано да не се е подлъгал по тия нацистки глупости, антикомунизъм и прочее, гледам че ултрасите в днешно време масово са с пречупени кръстове, нацистка символика и прочее. Да почива в мир!

Един месец е обучението

Смяташ ли, че е достатъчно?

Не съм спец.
Ако си кашик, може да е достатъчно
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот Drunken_Master » 04 яну 2024 18:26

kubik написа:Не съм спец.

Че то и аз не съм спец, ама едва ли е достатъчно време, за да се подготви един войник. Както и да е, Бог да го прости момчето...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

tmanolov
Мнения: 4035
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Тема за политика - България

Мнениеот tmanolov » 04 яну 2024 18:28

ivan56 написа:ЧНГ латерни, милионери и прочие политически анализатори :mrgreen:
След "апокалипсиса" в следствие на "без руски газ сме капут" който ни чертаеха всички тъпи пуитинопитеци сега новата им опорка е как ще станем гето на всичкото мангасар където идва от третия свят.
Иначе гледах някаква незначителна бройка от 200 мангасара, които са потърсили закрила ли нещо такова тук.
Манговците не са толкова прости, може да са мързиливи но не и прости. Те и за тва са на социал у развития Запад а те тук при нас.
Ще си променят дистинацията я Италия я Гърция, едва ли ще искат са избягат от една кочина и да отидат и останат в друга.

ЧНГ, Ванка - аз за газа съм с особено мнение. Ние не потребяваме такъв (народонаселението), а и предприятията ни не ползват особено, ма където ползват, примерно Неохим, сега си е евало майката - поразпитай из Хаскьойско, ще разбереш.

Иначе аз самите орки (много кефи това с орките и си го ползвам, преди ползвах пияни казаци) не ги разбрах - мега тъпанати - България ти е най-русофилската страна в целия ЕС, те ни спират първи газа за назидание, баце :shock: И то през април, когато зимният сезон е минал и заминал :lol: Идиоти на макс

За мангасаите вече го обсъждахме - идеята е те да нямат избор, а и ние да нямаме избор и като видят, че от една кочина отиват в друга такава, да не се напъват да ходят в ЕС, щото явно рефюджиис уелкъм някакси не сработи, та сега трябва да се изпозлва някоя държава за кенеф и тоалетна хартия - странно що ли са се сетили за нас, може от един чешки "творец" да са взели идеята :mrgreen:

Айде здраве и успехи, пък и карагьоз и паламуд да има
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Тема за политика - България

Мнениеот nghcvth » 04 яну 2024 18:38

Нека честитим на другарите жълтопаветници 146-ата годишнина от освобождението на София от генерал Гурко и войниците му. И не, Гурко и войните му не са американци, а руснаци, колкото и да ви боли.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 147 госта